Skocz do zawartości
Kryman

F1 Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz gralem i ogolnie denerwuje mnie to sterowanie myszka ^^ do kitu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem na Firefox, IE i mam to samo co poprzednicy, strona sie tylko odswieza i nic poza tym! :/

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na myszce fajnie się gra, napewno lepiej niż by trzeba było się klawiaturą męczyć, kwestia wyczucia. Ja specjalnie ściągnąłem Firefoxa bo na Chrome też mi nie chciało iść i narazie działa b dobrze.

Ogólnie wrażenia jak narazie pozytywne, po za tym że tory jakieś dziwne i to że niestety można ścinać zakręty jak sie da to fajna zabawa. Dużo frajdy też daje ulepszanie swojego bolidu poprzez dodawanie nowych rodzajów skrzydeł, systemu DRS itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest chętny, żeby pograć to wpiszcie się tutaj:

https://play.f1onlinethegame.com/

Na następny dzień powinniście dostać zaproszenie do bety.

Ja wpisałem się wczoraj i dzisiaj dostałem.

Ale pograłem 5 minut i to wyłączyłem. W dodatku laptopa mi to tak męczyło, że masakra + trzeba instalować jakiś dziwaczny plugin do przeglądarki.

Nie patrzyłem czy jest opcja grania samemu, w pierwszym wyścigu łączyło już od razu z ludźmi, także kiepsko.

Jeśli gra umrze śmiercią naturalną, to nie będzie nawet po co tego włączać, żeby sobie samemu pojeździć.

Jak pogram więcej to na pewno coś skrobnę od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można jeździć samemu. W końcu to F1 Online the game... Mnie się już ta gra znudziła :)

Mam nadzieję, że porządnie teraz wezmą się za F1 2012, nie za wiele z tego co było widać w gameplayu zmienili. W końcu nasza liga jest hardcorowa i nie ma lipy :D Nie wcisną nam kolejnego bubla (pewnie i tak wszyscy kupią, ale profilaktycznie mówię ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem chwile i to sterowanie jakies takie dziwne. Pogram wiecej to napisze wiecej, moze nawet pokusze sie o mala recenzje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pół godziny,

zwłaszcza gdy się czeka na graczy przy łączeniu, miałem nadzieję na grę która polegać będzie na aspekcie strategii i prowadzenia zespołu, a nie na prowadzenia bolidu myszką.

no nic, raczej szybciej się temat skończy niż rozpoczął....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że to będzie jakiś fajny menedżer, gdzie można sobie coś zostawić w tle i np. sam jeździ wyścigi czy coś.

Nie wiem, coś ala Ogame (nie grałem w to nigdy, ale wiem jak działa) i byłoby ekstra. Wysyłamy nasz bolid na testy/wyścigi i zdobywamy kasę.

Robimy własne teamy z żywymi graczami, itd. Dużo lepsze by to było niż to durne sterowanie myszką i w ogóle granie.

Kto ma na to czas i chęci :) Mam grać to wolę przed konsolą sobie capnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na maksymalnych ustawieniach graficznych i przy roździałce Full HD grafika jak na grę internetową wygląda bardzo dobrze.

Sterowanie to rzecz gustu, mi osobiście przypadło do gusto lecz trzeba przyznać że jeździ się na nim trudno. Narazie jeżdżę tylko oficjalnymi samochodami, więc nie wiem jak wygląda tryb z własnym zespołem. Ludzie trochę nie ogarniają i straszna sparta jest na pierwszym zakręcie ale dalej da się grać. Gra nie laguje, ale samochody przeciwników czasami latają. Są dwie rzeczy które mnie w tej grze denerwują. Po pierwsze to dość często trzeba długo czekać na wyścig, co jednak jest do przyjęcia bo to beta i mało osób gra.

A druga rzecz to to, że jeżeli przeciwnik zablokuje zakręt bo zablokuje się na bandzie, to nieda się przejechać. Denerwujący też jest respawn bo ścięciu zakrętu, chociaż jakieś kary muszą być. Ogólnie mi ta gra się bardzo podoba i zamierzam grać w nią dalej :)

EDIT: Jeżeli ktoś nie wie, to Codemasters dało każdemu uczestnikowi Closed Beta 10000 Codemasters Points na testowanie sklepu. PKT nie będą dostępne w open becie ani tymbardziej w finalnej wersji gry, ale można sobie teraz odblokować wszystkie samochody i pojeździć dopóki się nie znudzi ;)

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Nie gramy w to?

Dostałem dzisiaj maila, że gra jest już otwarta. Zalogowałem się, ale nie wiem co tam się w ogóle dzieje, bo nie grałem w to podczas BETA.

Też myślałem, że to będzie jakiś fajny menedżer, gdzie można sobie coś zostawić w tle i np. sam jeździ wyścigi czy coś.

Nie wiem, coś ala Ogame (nie grałem w to nigdy, ale wiem jak działa) i byłoby ekstra. Wysyłamy nasz bolid na testy/wyścigi i zdobywamy kasę.

Robimy własne teamy z żywymi graczami, itd. Dużo lepsze by to było niż to durne sterowanie myszką i w ogóle granie.

Kto ma na to czas i chęci :) Mam grać to wolę przed konsolą sobie capnąć :P

Takie coś tylko na http://www.gpro.net/?id=52326 (zapodałem link referencyjny, bo może ktoś z was ukończy 17 wyścigów i wskoczy mi za to tak zwany support).

Trzeba być cierpliwym, bo są 2 wyścigi w tygodniu, ale gorąco polecam i służę pomocą początkującym.

2 osoby mogą założyć już nawet swój team. Jeśli będzie stąd kilku ludzi, to będą mogli śmigać pod szyldem PS3site, czy MLF1.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi... o co tutaj chodzi. Zrobilem sobie jakies kilka koleczke w treningu i potem sie zarejestrowalem ale gdy juz sie zaloguje to tylko w tle jakies tam dzwieki slychac ale nic sie nie dzieje... To tak ma byc czy cos zle zrobilem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mialem, ale to sie okazalo, ze strona calkowicie sie nie wczytala (nie widac %). Pewnie to Cię właśnie spotkało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na czym to odpalac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox + ta wtyczka Unite. U mnie działało bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×