Skocz do zawartości
ncdjs

Problemy Z Usługą Call Of Duty Elite...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Czy ktoś z Was ma problemy z ELITE ? Chodzi mi głównie o zakładkę COMPETE... Nie idzie się zapisać na zawody bo w samej zakładce są tylko szare pola nic więcej.... najlepsze jest to że mam dostęp do konta kumpla i działa na jego koncie opcja COMPETE z zawodami.... Pisałem cztery razy do pajaców ( bo tak ich można nazwać ) z Activision Customer Help... z nimi rozmawia się jak na infolinii TPSA itp...... żenujące rozmowy.... każą czyścić dane przeglądarki.... tworzyć nowe konta..... zmieniać przeglądarkę.... aż dziś koleś o imieniu DONALD się przedstawił "...HI MY NAME IS DON..." porozmawiał ze mną na ten temat i stwierdził że to jest wina regionu w którym się znajduję.... ręce mi opadły :/ bo wczesniej pisałem DONKOWI skąd jestem itp. że mam przyjaciół którzy także są z POLSKI i compete im działa.... a on że może im działa bo są w innej strefie czasowej ! Się zapytałem DONALDA czy POLSKA jest podzielona na strefy czasowe bo z tego co ja wiem Polska ma jedna strefie czasową więc to raczej nie możliwe.... ale nie on uparty... wie lepiej :/ Pytam się czy nie mają problemów z serwerami... odpowiedział ze działają i tu nagle wspomniał że nie tylko ja mam podobny problem i nad tym pracują żeby to naprawić... i znowu doczepił się do mojej przeglądarki że to jest jej wina... na to mu ja odpowiedziawszy że mam kilka przeglądarek itp I tak w kółko rozmowa się toczy z DONKIEM.... Ręce człowiekowi opadają... inni pracownicy o imionach JASON , JESSI... kazali mi podawać nazwę routera model... restartować... ileż można człowiekowi tłumaczyć to, że wina nie leży po mojej stronie skoro działa usługa na koncie mojego kumpla ( LOGUJĘ SIĘ NA JEGO KONTO Z TEGO SAMEGO KOMPUTERA , ROUTERA, PRZEGLĄDARKI ) ... Przepraszamy za niedogodności... i tylko ok ok ok ok ok ok.... ma ktoś z Was ten sam problem ? Na liście znajomych PS3 mam 3 osoby z podobnym problemem i mam kilku którym działa usługa... Ktoś z Was próbował pisać do tych idiotów ? może Wam coś innego napisali ?

Pozdrawiam :) Ncdjs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×