Skocz do zawartości
Greczyna

Modern Warfare 3 - Wrzucanie Filmow Na Youtube, Problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy ten watek sie juz przewinal w kazdym razie jakos mi umknal, ale do rzeczy. Mam problem z wrzucaniem filmow robionych w modern warfare 3 w skrabcu na youtube. Elita jest zainstalowane, filmy porobione, w grze w skarbcu online sie wyswietlaja, moge je ogladac, niby wszystko ok, ale jak wchodze na elite sloty sa puste. Wiec jesli ktos wie jak to zrobic, prosilbym o w miare zrozumialy poradnik krok po kroku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na elita musisz wejsc na kompie, wtedy na kompie sobie laczyc konto elite z kontem psn i kontem yt. jak to zrobic, to odrazu jak bedziesz nagrywal z konsoli to odrazu na yt wejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1324590738[/url]' post='631883']

Na elita musisz wejsc na kompie, wtedy na kompie sobie laczyc konto elite z kontem psn i kontem yt. jak to zrobic, to odrazu jak bedziesz nagrywal z konsoli to odrazu na yt wejdzie ;)

Zrobilem dokladnie jak napisales i nic na yt nie mam :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, nie wiem co sie dzieje, nadal nic, Robilem wszystko jak w poradniku na stronie elite, konto zlinkowane, segement zrobiony nazwany, film zaladowany do skarbca, niby wszystko ok, ale nie moge renderowac filmu, wogole nie moge kliknac tej opcji. Filmy mam rozne zarowne te krotsze niz 30 sek jak i dluzsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×