Skocz do zawartości
CoPowieRudi

The Fight

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

od kilku dni zdobywam doświadczenie w walkach z komputerem ale wiadomo, nie ma to jak zmierzyć się z żywym przeciwnikiem. Przez kilka dni próbowałem znaleźć kogoś on line i ...udało mi się stoczyć tylko jedną walkę (liczyłem na dłuższą zabawę).

Moje pytanie jest więc takie:

Czy istnieje jakaś liga lub turnieje gdzie regularnie coś się dzieje?

Czy jest jakieś forum lub wątek poświęcone tylko i wyłącznie THE FIGHT ONLINE?

Jeżeli nie, to może by coś takiego zapoczątkować? Fajnie jest przechodzić kolejne etapy gry ale powiedzmy sobie szczerze; urozmaicenia dużego nie ma ! Co innego stanąć "twarzą w twarz" z innym graczem.

Wzywam wszystkich zaciętych graczy THE FIGHT do stworzenia rozgrywek online. Umówmy się na konkretny dzień i godzinę i sprawdźmy kto jest najtwardszy : )

ps:

mój email arkadiusz@hydro-systemy.pl. Wymieńmy się kilkoma wiadomościami z kilkoma osobami a na pewno zrobimy jakąś fajną akcję online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Tez szukam kogos kto gra w fight i kogos kto pomoze mi w zdobyciu onlinowych trofek.

Jak masz ochote pograć w fight to dodaj mnie do znajomych w psn.

Pozdrawiam.

Witam wszystkich,

od kilku dni zdobywam doświadczenie w walkach z komputerem ale wiadomo, nie ma to jak zmierzyć się z żywym przeciwnikiem. Przez kilka dni próbowałem znaleźć kogoś on line i ...udało mi się stoczyć tylko jedną walkę (liczyłem na dłuższą zabawę).

Moje pytanie jest więc takie:

Czy istnieje jakaś liga lub turnieje gdzie regularnie coś się dzieje?

Czy jest jakieś forum lub wątek poświęcone tylko i wyłącznie THE FIGHT ONLINE?

Jeżeli nie, to może by coś takiego zapoczątkować? Fajnie jest przechodzić kolejne etapy gry ale powiedzmy sobie szczerze; urozmaicenia dużego nie ma ! Co innego stanąć "twarzą w twarz" z innym graczem.

Wzywam wszystkich zaciętych graczy THE FIGHT do stworzenia rozgrywek online. Umówmy się na konkretny dzień i godzinę i sprawdźmy kto jest najtwardszy : )

ps:

mój email arkadiusz@hydro-systemy.pl. Wymieńmy się kilkoma wiadomościami z kilkoma osobami a na pewno zrobimy jakąś fajną akcję online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie ale ...jak to się robi? W temacie online jestem świeżak ale chętnie poboksuję. Proszę o instrukcje.

Czesc,

Tez szukam kogos kto gra w fight i kogos kto pomoze mi w zdobyciu onlinowych trofek.

Jak masz ochote pograć w fight to dodaj mnie do znajomych w psn.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie z kimś powalcze online gram w to dopiero od kilku dni. michalpolice90 czekam na zaproszenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zorganizujemy jakiś mały turniej - trzeba jedynie określić czas i miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli ktoś organizowałby kolejny turniej,to proszę mnie o tym powiadomić. Mój nick na psn to karlik95.

Edytowane przez okniarz16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

od kilku dni zdobywam doświadczenie w walkach z komputerem ale wiadomo, nie ma to jak zmierzyć się z żywym przeciwnikiem. Przez kilka dni próbowałem znaleźć kogoś on line i ...udało mi się stoczyć tylko jedną walkę (liczyłem na dłuższą zabawę).

Moje pytanie jest więc takie:

Czy istnieje jakaś liga lub turnieje gdzie regularnie coś się dzieje?

Czy jest jakieś forum lub wątek poświęcone tylko i wyłącznie THE FIGHT ONLINE?

Jeżeli nie, to może by coś takiego zapoczątkować? Fajnie jest przechodzić kolejne etapy gry ale powiedzmy sobie szczerze; urozmaicenia dużego nie ma ! Co innego stanąć "twarzą w twarz" z innym graczem.

Wzywam wszystkich zaciętych graczy THE FIGHT do stworzenia rozgrywek online. Umówmy się na konkretny dzień i godzinę i sprawdźmy kto jest najtwardszy : )

ps:

mój email arkadiusz@hydro-systemy.pl. Wymieńmy się kilkoma wiadomościami z kilkoma osobami a na pewno zrobimy jakąś fajną akcję online.

Witam. Jeśli ktoś organizowałby kolejny turniej,to proszę mnie o tym powiadomić. Mój nick na psn to karlik95. E-MAIL karol1607@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

też bym popykał!!

Edytowane przez Meciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam 2-3 osób chętnych na wspólne wbicie trofeów online w The Fight.

Chętni niech dodadzą mnie do znajomych na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę trochę pograć, szczególnie, że za tydzień idę na urlop to będe bardziej osiągalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to już jesteśmy we 2 :) Jeszcze jedna osoba i chyba będziemy w stanie wbić wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jesli ktos mialby jeszcze ochote pograc w The Fight online to dodajcie mnie od kontaktow na PSN i wyslijcie wiadomosc. PSN: lennyrogal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Szukam chętnego/chętnych na wbicie trofeum "Chempion". Przy okazji można zrobić pozostałe trofea online.

 

PSN ID - koniumk

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×