Skocz do zawartości
jamiemonovitz

Battlefield 3 - Helikoptery (Know-How)

Rekomendowane odpowiedzi

@cwir pancerz odnawia się za każdym razem jak technik cię naprawi do 100%.

Co do tego, że jest osobno boczny, przód to powiem szczerze, że nie wiedziałem. Rakiety pz używam właśnie na upierdliwe heli szturmowe bo naprawie voipa staram się grać ze znajomymi i ma to większy sens.

Ostatnio z dwoma kumplami jeździliśmy czołgiem i nie było bata na nas. Czołgi, heli wszystko ładnie niszczyliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir pancerz odnawia się za każdym razem jak technik cię naprawi do 100%.

Co do tego, że jest osobno boczny, przód to powiem szczerze, że nie wiedziałem. Rakiety pz używam właśnie na upierdliwe heli szturmowe bo naprawie voipa staram się grać ze znajomymi i ma to większy sens.

Ostatnio z dwoma kumplami jeździliśmy czołgiem i nie było bata na nas. Czołgi, heli wszystko ładnie niszczyliśmy.

przód nie ma pancerza. tylko boki + tył.

a jak ci rozdupcza pancerz to naprawa nie pomoże :confused: i go nie odnowi

@ nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze w zlym temacie cwirowi odpisales ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tez szukam kogos do polatania. Jako strzelec/pilot w szturmowych i mechanik/pilot w zwiadowczych. Uwazam siebie za ogarnietego pilota, takze smialo mozecie mnie dodac do psn.

PsnID: recon1687

hs jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Latanie w tunelu na Demawendzie- nie takie trudne, jak mogłoby się wydawać .

faktycznie,... do dziś nie próbowałem, ale trafiłem na wyludniony serwer to se myślę, "a członek, spróbuję, co mi tam",... udało się za pierwszym podejściem, przelot cholernie nieczysty (TPP mi nie służy, za drugim podejściem już przy widoku z środka - w połowie czysty przelot), odbijałem się jak kulka w pinballu - od ściany do ściany (!), a co ciekawe przeleciałem czysto(!) przez przewężenie które na oko jest węższe od rozstawu śmigła heli (!!!) , a tu co? w większości odbić zero obrażeń (o!!!!) - spodziewałem się czegoś trudniejszego :(,... myślę że ZW-11 też to jest możliwe, nie koniecznie czysty przelot, ale możliwy...

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogatszy w doświadczenia, oficjalnie potwierdzam że ZW-11 da się przelecieć przez tunel, trzeba jedynie nie przechylać ogona do góry, tzn. lecieć powoli :) Teraz próbuję swoich sił w o wiele mniejszych przesmykach- na kanałach na respie RU na CQ jest taki wielki magazyn a pod nim kanał. Niemożliwe? Możliwe;). Spytajcie Imperatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znaleźć pusty serwer ? za każdym razem jak chcę na owy wejść to pojawia mi się wiadomość "Brak gospodarza bla, bla"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na BF Fun, ktoś kiedyś zlinkował filmik jak koleś tam przelatywał,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogatszy w doświadczenia, oficjalnie potwierdzam że ZW-11 da się przelecieć przez tunel, trzeba jedynie nie przechylać ogona do góry, tzn. lecieć powoli :) Teraz próbuję swoich sił w o wiele mniejszych przesmykach- na kanałach na respie RU na CQ jest taki wielki magazyn a pod nim kanał. Niemożliwe? Możliwe;). Spytajcie Imperatora :)

Chodzi ci o ten kanał:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. :D Byłem współuczestnikiem tego dziewiczego lotu w nieznane odmęty tunelu o którym mowa wyżej. Jamie nie wiedział wcześniej o tym miejscu, ja wypatrzyłem je na Youtube właśnie. Jamie - jak na prawdziwego kozaka przystało - podszedł na surowo i wyszło za pierwszym razem. Fajna sprawa. :thumbsup: Można w ten sposób zaskoczyć parę duszyczek hops i nagle nie wiadomo skąd wylatuje narzędzie szatana. :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko poradnik.

Od kiedy nauczyłem się latać helikopterem i odblokowałem rakiety naprowadzalne nie robię nic poza lataniem i niszczeniem piechoty i lotnictwa - ciesząc się przy tym jak głupi :turned: Nie przeszkadza mi nawet to, że jestem poniżej 3 miejsca :biggrin: A kiedy czekam aż helikopter się zrespi, bawię się moim zdalnie helikopterem :P

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem planuję dodać nowe spostrzeżenia, setup'y perków i techniki odnoszące się do Rush'a, mianowicie do Kanałów, które są najlepszą mapą z Birdem dopiero w tym trybie. Stay tuned. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

CELOWANIE

Patrzymy na zewnętrzny krzyżyk (ten który sobodnie pływa na boki i wertykalnie) Kiedy wybierzecie pociski przeciw pojazdom naziemnym po zmianie broni zewnętrzny krzyżyk znika i nic na to nie da się poradzić.

dla mnie on nic nie daje, strzela jakby pomiedzy te dwa krzyzyki. zawsze szybko przelaczam bron miedzy dzialkiem a naprowadzana/p-z zeby zniknal :D ogolnie to zalezy od tego czy helikopter leci prosto albo czy jest zwrocony bardziej ku ziemi

Edytowane przez misiun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do Kanałów, które są najlepszą mapą z Birdem dopiero w tym trybie. Stay tuned. :)

jedyną gdzie pilot może napotkać jakieś kłopoty nie licząc skoordynowanego ataku kilku stingerów, taki BFowy potwór z Loch Ness,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem planuję dodać nowe spostrzeżenia, setup'y perków i techniki odnoszące się do Rush'a, mianowicie do Kanałów, które są najlepszą mapą z Birdem dopiero w tym trybie. Stay tuned. :)

Jak pozostać niezauważonym przez Tunguske na Rush w Kanałach i jak ją szybko rozwalić? (jeśli chodzi o techniki) Najlepszy setup perków w zwiadowczym heli to: Laser/ECM lub flary/kierowana P-Z. Ja używam tylko takich.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak pozostać niezauważonym przez Tunguske na Rush w Kanałach i jak ją szybko rozwalić? (jeśli chodzi o techniki) Najlepszy setup perków w zwiadowczym heli to: Laser/ECM lub flary/kierowana P-Z. Ja używam tylko takich.

szybko i nisko, korzystać z zasłon,..a i cała tajemnica sekretnego sposobu na sukces tkwi w tym, iż tunguska jest najbardziej pożądanym pojazdem w szeregach wroga, w związku z czym jej szczęśliwy posiadacz jest z reguły osamotniony i musi liczyć tylko na siebie ;)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do magazynu na kanałach w trzeciej bazie to jak obsługuje tunguske to praktycznie nie wyjeżdżam z niego tylko czekam na piechote. Jak wali amtrac chowam się i trudno m-coma wtedy jankesom zdobyć. Najlepszy setup perków w mobile AA (oprócz tunguski jest też LAV-AD na wake island po przejęciu lotniska przez US) to: opancerzenie lub radar/dym maskujący/pocisk plot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie dla pilota i strzelca do szturmowych heli ?, oglądałem filmik z termowizją dla strzelca i wypróbowałem i nie powiem że miło się gra, ale czy to nie osłabia obrony przed atakiem na nas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot: radar, flary, Naprowadzana.

Strzelec: Kierowana P-Z / potem Kierowana TV, autoładowanie, celownik 3x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilot; maskowanie, ecm, naprwoadzana

szuter; naprawa, flary, kierowana p-z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam już potrafię zdziałać w szturmowym śmigłowcu, ale zachodzę w głowę co kierowało twórcami kiedy jako odpowiednik zwinnej i szybkiej Super Cobry zaserwowali przeciwpancernego Mi-28. Ja rozumiem że to na prawdziwym polu bitwy krowa jakich mało(inna sprawa że uzbrojona w 30mm armatę a nie lekkiego gatlinga), ale BF3 to jednak gra i mile widziany byłby jakiś rozsądny balans, a tak jak jest to nasi bracia zza Buga mają śmigłowiec zwyczajnie gorszy. Szkoda że panowie z Dice nie zaserwowali nam choćby KA-52 - wagowo i przeznaczeniowo znacznie lepszy odpowiednik dla amerykańskiego śmigłowca. Byłaby też ciekawa odmiana w usadzeniu pilot/strzelec(w Kamov-ie siedzą obok siebie)

az_ka-52_2_n.jpg

inna sprawa że najprościej byłoby dać Rosjanom śmigłowiec o identycznych parametrach jak Super Cobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopie DZIĘKI. Do tej pory heli mnie denerwowały. Sam nie umiem latać, głównie jeżdzę czołgiem a nim heli zestrzelić jest naprawdę ciężko a one ciągle mnie dedają. Może dzięki tobie się wreszcie odkuje. Wielkie THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×