Skocz do zawartości
jamiemonovitz

Battlefield 3 - Helikoptery (Know-How)

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie kiedy LOCK "zaskoczy". Potem "hide", ECM szybko się regeneruje; nie wiem, czy efektywnie pomaga lepsze maskowanie. ECM Jammer, co ciekawe, działa też na Heat. O ile zdążysz użyć.

Z tego co wiem ECM ładuje się ponownie po 4s i wtedy radzę się trzymać nisko nad ziemią (below radar który podobno działa jak gdzieś przeczytałem na 15 stopach wysokości, to jest bardzo nisko [nie wiem czy to prawda] Wtedy żadne heat seekers cie nie namierzy). Ogólnie to polecam flary które są wg mnie lepsze. ECM jest dobry wtedy jak kilku kolesi namierza cię ze Stingera lub z myśliwca. Jest to raczej tryb defensywny.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest najlepsze ustawienie przyciskow kontrolera, by latac heli. Latacie na default'owych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak uzywać tego ECM, zawsze nie zdąży się to załadować i dostaję...

Ps. W heli szturmowym, po polsku, to ma być :

- naprowadzana

- flary

- naprowadzanie

Tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ECM uzywasz, jak ktos Cie juz namierza, czyli jak miga komunikat o namierzaniu i slychac odpowiedni dzwiek, bo pewnie wciskales go juz po namierzeniu. Jak juz zostaniesz namierzony to ECM juz nie zadziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale jak nacisne w momencie kiedy mnie namierza to zaraz znowu mnie namierza i dugim razem już dostanę... tak jakby nie zdążył się nigdy załadować ten ECM? Bo w sumie flary też nie zdążą się załadować jak ktoś wali z Igły od razu drugi raz... Czy jest jakaś medota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale jak nacisne w momencie kiedy mnie namierza to zaraz znowu mnie namierza i dugim razem już dostanę... tak jakby nie zdążył się nigdy załadować ten ECM? Bo w sumie flary też nie zdążą się załadować jak ktoś wali z Igły od razu drugi raz... Czy jest jakaś medota?

bardzo dobry strzelec i komunikacja z nim, ecm + maskowanie (pilot) i flary (strzelec), aczkolwiek to też całkowicie cię nie uchroni, bo nie ma idealnego ustawienia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale jak nacisne w momencie kiedy mnie namierza to zaraz znowu mnie namierza i dugim razem już dostanę... tak jakby nie zdążył się nigdy załadować ten ECM? Bo w sumie flary też nie zdążą się załadować jak ktoś wali z Igły od razu drugi raz... Czy jest jakaś medota?

Latasz bardzo nisko nad ziemią(wygląda to tak jakbyś jechał samochodem bardzo szybko;). Nieraz udało mi się uciec rakiecie jak flary były w stanie ładowania. Jeśli pilot ma ECM a strzelec flary to można być niepokonanym w powietrzu (w czasie ładowania ECM strzelec odpala flary).

Tu przydatne wideo dla początkujących i zaawansowanych jakich setów używać w jakich sytuacjach:

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak uzywać tego ECM, zawsze nie zdąży się to załadować i dostaję...

Ps. W heli szturmowym, po polsku, to ma być :

- naprowadzana

- flary

- naprowadzanie

Tak ??

Ja tak latam i jest OK :thumbsup:

jamiemonovitz kiedy polatamy ? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w takim razie mam prośbę to któregoś z Was "wyjadaczy" żeby polatać razem :) Mam na heli ponad 1200 killi ale zawsze latam sam więc ciekaw jestem jaką siekę można robić z ogarniętym typem na pokładzie :D

Kosa1989 - zapraszam! - Mogę być zarówno pilotem jak strzelcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosa1989 - zapraszam! - Mogę być zarówno pilotem jak strzelcem

Ok, w takim razie dodawaj mnie na PSN ;). Chętnie w końcu polatam jako pasażer. Będę w piątek popołudniu i wieczorem, komunikacja przez skype. Skype ID: jamiemonovitz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamie tez Cie dodam, jak bede na psn, cos tam potrafie w pilotazu(rejczu, smiechu i fajson moga poswiadczyc(?:P))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, trudno bylo by sie cofac do tylu w Twoim przypadku :) dla mnie i tak rzadzisz w heli :P chociaz Rejczu ostatnio tez probowal w tunelu Birdem przeleciec i chyba mu wyszlo w srodku walki o punkt B. A w weekend pracuje :/ takze lipa no chyba, ze poznym wieczorem ;p mi tez niezle idzie a Caspiana uwielbiam :D zwlaszcza Viperem chociaz Havoc daje rade(duzo ludzi go nie lubi ze wzgledu na mase i zwrotnosc)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak najprosciej pocwiczyc latanie jest w trybie wspolpracy . Juz troche denerwujace jest jak pol druzyny sepi na helikoptery zeby sobie polatac dry.gif

My całkiem nieźle sobie radzimy :D

Co do sępów, to nie dali spokojnie polatac, tylko wyszłem naprawic heli, już spawn na Tb, jakby czekał :( a to było za polem walki i zginąłem przez niego :(

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem możliwość sprawdzić możliwości Jamiego i na prawdę dobrze latasz :P Co prawda miałem pecha jeżeli chodzi o przeloty przez tunel na Szczycie Demawendu, bo zginąłem kilka razy (kilka razy mnie zastrzelili i raz zginąłem w ogniu) ale zabijanie z SMAWa w locie wszystko rekompensowało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przodem umie, ale czy tyłem to już nie wiem :P Tylko, że ci goście niepotrzebnie skręcają, bo przez ten ogień można normalnie przelecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytałem ze 2 strony i aż strach się was zapytać ale jednak spróbuje . Proszę wybaczcie bo jestem nowy ale nurtuje mnie jedna sprawa. Czemu jak latam helikopterem UH-1Y-Venom np jako pilot i zdobywam pkt jako asysta pasażera lub za sterami karabinu i również zdobywam pkt zabijając ludzi to w końcu w podliczeniu nie dostaje pkt do ulepszania , chodzi mi np czemu pkt nie dodają się do helikopterów szturmowych lub zwiadowczych. Z góry dziękuje za odpowiedz. UH-1Y-Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego śmigłowca punkty naliczane są do klasy którą grasz, tak samo jest chyba w przypadku Kasatki. Bojowe to Havoc i Viper, a zwiadowcze to Little Bird i Z-11W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytałem ze 2 strony i aż strach się was zapytać ale jednak spróbuje . Proszę wybaczcie bo jestem nowy ale nurtuje mnie jedna sprawa. Czemu jak latam helikopterem UH-1Y-Venom np jako pilot i zdobywam pkt jako asysta pasażera lub za sterami karabinu i również zdobywam pkt zabijając ludzi to w końcu w podliczeniu nie dostaje pkt do ulepszania , chodzi mi np czemu pkt nie dodają się do helikopterów szturmowych lub zwiadowczych. Z góry dziękuje za odpowiedz. UH-1Y-Venom

Venom i Kasatka to pojazdy transportowe, które nie mają żadnych ulepszeń, bonusów itp. Jak z działka kasatki zabijesz 4 osoby, dostaniesz baretkę "walka pojazdami transportowymi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poszukuję jakiegoś ogarniętego pilota do pomocy. Chciałbym odblokować wszystko w śmigłowcach szturmowych. Jeśli ktoś dobrze pilotuje chętnie zasiadł bym jako strzelec i trochę ponabijał sobie punktów.

PSN ID: PredatorsPL

HS: Jest

Gram wieczorami i popołudniu i wieczorem w weekendy.

Edytowane przez PredatorsPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam umiem ;) więc Predatorspl zapraszam do latania.

HS: Jest

PSN ID: Bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam umiem ;) więc Predatorspl zapraszam do latania.

HS: Jest

PSN ID: Bagilks

Dodam cię w przyszłym tygodniu. Narazie nie mam konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×