Skocz do zawartości
Baniak

Ogarnięcie Pada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę głupie pytanie, ale, ostatnio w MW2 na kompie miałem staty z 23 : 5 z intervention + spas

W MW3 na PS3 mam staty z l118a ( msr lepszy z nim miałem 24 : 12 ;p) 15:15.

Czułość na 3 i jest to raczej mało.

Mam problem z szybkiem najechaniem na typka, który stoi/biegnie, z tym aby się glebnąć i strzelić oraz z celowaniem gdy ktoś biegnie, to wszystko mówię że jest bez celownika, na QuickScopy ;)

Teraz z wyprzedzeniem zazwyczaj ustawiam celownik, ale wtedy ciężej mi jest trafić i tak.

Pytanie : 1.Czy dam radę w ciągu 1miesiąca/2miechów ogarnąć pada, po 8latach na PC ?

2.Jakie możecie mi dać rady ?

3.I ile wy ogarnialiście pada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd MY mamy wiedzieć, czy TY dasz radę? Ty to chyba powinieneś wiedzieć najlepiej, znając swoje możliwości, no nie?

Nie wiem za bardzo jakich rad oczekujesz? Wszystko przychodzi samo z czasem. Sam po długim graniu na piecu przeszedłem na konsolę i nie wymagało to zbyt dużo. Graj, a nie zadajesz dziwne pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę to że gram snajpęrką i QS.

A grając tylko w shootrery to lepszy pad od X'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego jak Ci wygodniej. Ci, którzy mają duże dłonie bardzo narzekają na pada od PS3 na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość duże łapy i wygodnie mi się gra obydwoma padami. Na kompie grałem od 7 roku życia do 16 czyli 9 lat. Teraz od dwóch lat gram na padzie,zaczynałem w BF BC2, kilka dni i grało się naprawdę przyjemnie. Teraz gram w mw3, najlepsza rada to stopniowe podnoszenie czułości, ja gram na 10 (max) i tak jest mi najwygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę głupie pytanie, ale, ostatnio w MW2 na kompie miałem staty z 23 : 5 z intervention + spas

W MW3 na PS3 mam staty z l118a ( msr lepszy z nim miałem 24 : 12 ;p) 15:15.

Czułość na 3 i jest to raczej mało.

Mam problem z szybkiem najechaniem na typka, który stoi/biegnie, z tym aby się glebnąć i strzelić oraz z celowaniem gdy ktoś biegnie, to wszystko mówię że jest bez celownika, na QuickScopy ;)

Teraz z wyprzedzeniem zazwyczaj ustawiam celownik, ale wtedy ciężej mi jest trafić i tak.

Pytanie : 1.Czy dam radę w ciągu 1miesiąca/2miechów ogarnąć pada, po 8latach na PC ?

2.Jakie możecie mi dać rady ?

3.I ile wy ogarnialiście pada ?

trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj. bruce lee też był kiedyś słaby.

Witam, trochę głupie pytanie, ale, ostatnio w MW2 na kompie miałem staty z 23 : 5 z intervention + spas

W MW3 na PS3 mam staty z l118a ( msr lepszy z nim miałem 24 : 12 ;p) 15:15.

Czułość na 3 i jest to raczej mało.

Mam problem z szybkiem najechaniem na typka, który stoi/biegnie, z tym aby się glebnąć i strzelić oraz z celowaniem gdy ktoś biegnie, to wszystko mówię że jest bez celownika, na QuickScopy ;)

Teraz z wyprzedzeniem zazwyczaj ustawiam celownik, ale wtedy ciężej mi jest trafić i tak.

Pytanie : 1.Czy dam radę w ciągu 1miesiąca/2miechów ogarnąć pada, po 8latach na PC ?

2.Jakie możecie mi dać rady ?

3.I ile wy ogarnialiście pada ?

trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj. bruce lee też był kiedyś słaby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na PC grałem jakieś 5/6lat i od połowy listopada gram na ps3.

I pada ogarnołem tak że w mw3 na TDM wyniki czesze około 30:4 .

A jeśli chodzi o QS to z tym trochę gorzej bo nie gram snajperką .:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie QS na konsolach jest łatwiejsze przynajmniej jak dla mnie bo czasami na myszcze ten palec ''spływa'' po tym przycisku, a na padzie nie i to jest dobre i do qs przydaje się duża czułość pada. Ogólnie ogarnąć pada dla mnie to nie był żaden problem a też dużo wcześniej grałem na PC więc pozdro i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×