Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Online

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że jak na bete to gra naprawdę była dobra. Faktycznie twórcy mogli wrzucić kilka bajerów, ale moim zdaniem i tak jest niesamowicie grywalna, świeża i do tego epicka. Hmm, przed nami jeszcze kilka dni na granie jeżeli dobrze pamiętam.

 Jeżeli ktoś z klanu jeszcze gra to ja planuje być online wieczorem dzisiaj na tr

ochę dłużej. Pewnie będę siedział na Otaconie, gdzieś gdzie jest TDM i więcej min

utek. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy koniec bety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempo akcji jest idealne. Ma charakter bardziej taktyczny niż TPS'owy... co wychodzi grze na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamykają serwery ;( pozostanie nam czekać na pełna wersje gry, a to oznacza czekanie przez prawie miesiąc ;( Chyba się uzależniłem od tej gry:/ Będę miał przymusowy odwyk xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko miesiac szybko zleci naszczescie jest gta4 i przez ten okres czasu mozna bez problemu osiagnac 100% na liczniku a na deser jeszcze MP.

Jak wyjdzie MGS4 to sie obawiam że najnowsze gta pujdzie lezec w kąt ))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% kupje pelna wersje onlinea Troszke poprawia lacza i bedzie magicznie (denerwuje mnie cqc jak typ mnie lapie plecami )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Demony Wojny [DW] mają zamiar kontynuować wspólną grę przy pełnej wersji? Jestem w klanie, a nie mam dostępu do forum. Wiem, że nie ma bety, ale fajnie by było się poznać już teraz ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci powiem szczerze ze jak gralem z chlopakami to byly lagi .Gralem w zasadzie tylko na "automatching" bo tam w ogóle laga ne bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@asarot

Jasne ze maja zamiar kontyowac gre,jest to moje zdanie ale pewnie kazde demon sie pod nim podpisze:)

Sadze ze jakies konkretne plany co do zalozen naszego klanu nalezt ustalic tydzien przed ruszeniem gry.A co w zalozeniach miedzy innymi mozna zrobic uaktulnienie listy czlonkow,podac nicki w MGO i forum(ewentualnie jeszcze PSN id)poniewaz sa zawodnicy ktorzy na forum sa x,w MGO y,a jeszcze gdzies b.Mozna to napisac cos ala wzor martinessa w Middle East Killers...oczywiscie osoby posiadajace hs tez powinny dodac to do danych,ulatwi to kontakt

Bedzie trzeba wybrac serwerowego,bo clan leader jest i jest tez vc leader...wszystko sie bedzie klarowac czym bedzie blizej do 12czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Demony Wojny [DW] mają zamiar kontynuować wspólną grę przy pełnej wersji? Jestem w klanie, a nie mam dostępu do forum. Wiem, że nie ma bety, ale fajnie by było się poznać już teraz ^^

http://www.ps3forum.pl/index.php?autocom=teams

Wstąp do klanu.

Tak Demony Wojny dadzą czadu jak tylko pełna wersja się pojawi

ps: ciekawe czy statsy się zachowają...

Bedzie trzeba wybrac serwerowego,bo clan leader jest i jest tez vc leader...wszystko sie bedzie klarowac czym bedzie blizej do 12czerwca.

Proponuję ProChaoS'a. Świetnie się grało na założonych przez niego grach

ps: Beta miała niestety pecha (i my w sumie też...) że pojawiła się tuż przed GTA IV... Gdyby nie to że każdy zaczął męczyć Niko to byśmy byli pewnie gdzieś koło 3 miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem grać właśnie od premiery GTA i byliśmy na 12-13 miejscu. Na którym miejscu byliśmy ostatniego dnia testów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12miejsce.

Dobrze ze do 12 wszyscy naciesza sie gta i bedzie mozna zabrac sie za stworzenie pozadnego teamu:)...wiara jest z nami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wypuszczać zanadto, ale może dołączę do klanu. W betę nie grałem, lecz szybko się uczę, a MGO to wyjątkowo taktyczna gra wymagająca dobrze zgranego teamu. Nie mam jednak za dużo czasu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie pisal na granie online (klany mnie nie bawia - ostatni klan w ktorym bylem na powaznie byl w grze Tribes 2 i tam zyskalem swoj nick) ale od 13 (bo 12 raczej przesylka nie dojdzie - chyba ze wysla 11 ) to ja bede sie na MGS4 skupial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś wejść do MGO Shop? Jak się próbuję logować, to wyskakuje komunikat, że muszę potwierdzić e-mail, tylko 1: nie mam takiej opcji na id.konami.net, 2: nawet jak zmieniam mail w danych konta, to w przychodzącym mailu nie ma żadnego linka do aktywacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem może być w tym na jaki kraj się zalogowałeś.

Cytując MGO Shop

Only after you have completed the e-mail confirmation process will you be able to make purchases on (*** shop).

A teraz cytując stronę Konami

Confirmation of receipt of e-mail cannot be used.

Po zarejestrowaniu się na UK pewnie będzie takie coś widoczne. Dla Polski to nie działa...

Doczytałem do końca. Na 100% nie możemy...

Kiedy my w końcu wejdziemy do tej łuńji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz folder ze spamem. czasami wiadomosci z automatow sa wrzucane do spamu bez informowania. Ja juz tak kiedys klikalem kilka razy bez efektu, a po kilku godzinach zobaczylem ze mam kilka tych samych wiadomosci na ktore czekalem w folderze spamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdz folder ze spamem. czasami wiadomosci z automatow sa wrzucane do spamu bez informowania. Ja juz tak kiedys klikalem kilka razy bez efektu, a po kilku godzinach zobaczylem ze mam kilka tych samych wiadomosci na ktore czekalem w folderze spamu.

Przecież napisałem, że e-mail przychodzi, tylko nie ma żadnego linka aktywacyjnego.

Chyba jest tak, jak napisał misiopuchatek - Konami ma w dupie naszą forsę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie z kimś zagram - gra naprawdę spoko, tylko te mikrotransakcie - może w Korei to jest popularne i wygodne, ale jak dla mnie robienie konta do kolejnej kopii PayPala (jakby nie można było z PSS) to mordęga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest świetny... ale... menu itp jest straszne... Ta jedna darmowa postać mnie rozwaliła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że od czasów bety postacie szybciej sie poruszają szkoda że starych postaci nie ma, znów wbijac ten 3 lvl do m4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem pograć w MGO i po kilku próbach okazało się, że skasowali moje konami id. Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z postawieniem serwera?

Wyskakuje: Cannot "Create Game" in current network environment. (0693:00000001)

PS3 łączy się z netem przez wi-fi, router Linksys WRT54GS. W teście połączenia w PS3 mam "Nat type 2". Port 5370 na routerze przekierowany, statyczne ip dla ps3 przypisane, próbowałem nawet DMZ i nadal nic, ciągle ten głupi komunikat... Wujek Google też nie przynosi odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×