Skocz do zawartości
Allu

DEXTER

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam niedawno nakręcony i niestety nie dostępny u nas serial "Dexter"

Opowiada on historię Dextera Morgana (świetny i odrobinę straszny Michael C. Hall) będącego policyjnym specjalistą od sladów krwi. Adoptowany w dzieciństwie przez policjanta Harry'ego nie pamieta swojej przeszłosci. Nie pamięta co uczyniło go takim jakim jest. Nie odczuwa ludzkich uczuć a radość i smutek to dla niego tylko słowa. Jedyna jego fascynacja to krew a jedyna przyjemność to zabijanie... Tak to serial o seryjnym mordercy  :)

Serial oparty jest na powieści Jeff Lindsay "Darkly Dreaming Dexter" (wydanie polskie "Demony dobrego Dextera") i składa się z 12 odcinków (po 50 minut). Sukces jaki odniósł skłonił twórców do nakręcenia drugiej serii (prawdopodobnie opartej na kontynłacji powieści "Dearly Devoted Dexter" u nas "Dekalog dobrego Dextera") która ma pojawić się w okolicach października.

Serdecznie polecam i zapraszam do rozmowy  :)

Oto intro:

[yt=425,350]srDBz__otBg[/yt]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam i podobało mi się.

Ciekawie nakreślona postać głównego bohatera, niby można by go polubić, ale to w końcu seryjny morderca i w dodatku aleksytymik (nie odczuwa emocji), przecież nie można lubić kogoś takiego :) Swoją drogą to chyba dopadło mnie psychologiczne zboczenie zawodowe, po studiach oglądam filmy o psychopatach.

Kiedy wyjdzie druga seria, na pewno się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że Ci się podobało  :D

Tyle że nie zgadzam się ze stwierdzeniem iż nie da się go polubić... nawet jeśli on sam twierdzi że gdyby cała populacja ludzka znikneła to zmartwiło by go to jedynie dlatego że nie miałby mu kto zrobić pączków (cytat z "Demony Dobrego Dextera") to jak dla mnie jest cool  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Widzialem. Fajny glowny bohater. Ineteresujaca fabula...

No i po raz pierwszy glowym bophateremn jest Seryjny morderca ktorego nawet mozna zaakceptowac.. tzn. to co robi :D.

Jesli macie dosc typowych seriali S-F, czy obyczajowych.. polecam ten serial..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na bank nie poleci w Polsce... postawa Dextera nie pokrywa się z dyrektywami PIS i kościoła  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×