Skocz do zawartości
gracz1973

Po Odzyskaniu Hasła Poprzez Email..zalogowało Mnie Na Inne Konto !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po powrocie PSN po wiadomym ataku hakerów robiłem format dysku.

Nie pamiętałem hasła do live tylko email , więc podałem ten email i otrzymałem na niego link do odzyskania hasła.

Niby wszystko ok , tylko że po kliknięciu na ten link zalogowało mnie w internecie na... moje stare konto PSN ( pierwsze jakie założyłem 4 lata temu na konsoli) a którego od 4 lat nie używałem .

Także na konsoli po odzyskaniu hasła wrzuciło mnie na to stare konto.

Pba konta miały taki sam nick , tylko drugie miało po nicku cyferkę 1, powiedzmy jedno to XXZZ a drugie XXYY1.

Na to używane , bieżące konto natomiast nie mogę się zalogować , bo jak wiadomo do każdego konta przypisany jest jest jeden adres email.

No i wyskakuje informacja że ten email już jest zarejestrowany.

Teraz jak sprawdzam statystyki w bc 2 w internecie to widać że od kilku miesięcy się nie logowałem .

Jak odzyskać teraz to konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniejszą rzeczą jaka może być zła to e-mail. Pewnie podałeś zły email, poszukaj może znajdziesz inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie da się założyć 2 kont na ten sam email, więc musisz sobie przypomnieć ten drugi, my ci w tym nie pomożemy.

Po drugie, od pytań tego typu jest odpowiedni dział i temat, ale co się dziwić, że nie wiesz gdzie napisać, skoro nie pamiętasz swoich haseł, kont i maili... Adres zamieszkania pamiętasz?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×