Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Konsola po tygodniu wróciła z naprawy.

Czyli wszystko szybko i sprawnie tylko jedna rzecz mnie martwi wysyłałem im moją 60gb Japończyka

a otrzymałem "odnowioną" Made in China.

Na moje pytanie pani w PRAMIe nie potrafiła odpowiedzieć co to znaczy konsola "odnowiona".

Działa normalnie , funkcje też oczywiście swoje zachowała (czyli czytanie gier z PS2)

jedyny minus że backup który zrobiłem na mojej starej 60gb "nie wchodzi" na nową czyli czeka mnie ponowne ściąganie ok 30GB gier z PSS

ale widać taki los posiadacza PS3 i parcia na nowe gry z PSS :smile:

Kończąc jestem "hepi" tylko zobaczymy jak po Hardcorowych wieczorach będzie się spisywać nowa czarnulka.

Cześć. A jaką masz teraz gwarancję na ten nowy egzemplarz? Czy jest nowy nr seryjny? Gwarancja jest na kolejny rokSONY i 2 lata KONSUMENCKIEJ?

Czy w pismie reklamacyjnym masz napisane ODNOWIONA?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest wałkowany od 2 lat i w kółko pojawiają się te same pytania.

Odnowiona konsola - to konsola, która się ZEPSUŁA wcześniej komuś innemu. PRAM >NIE NAPRAWIA< konsol. Nie potrafią ;) więc oddają ją do serwisu centralnego na Słowacji. Ponieważ taka wysyłka + naprawa trwa długo, to PRAM wydaje właśnie konsole, które serwis centralny już naprawił. Czyli dostajesz konsole kogoś innego, z innym nr seryjnym, w nowej obudowie (albo i nie, kiedyś dawali nowe obudowy). Gwarancji NIE PRZEDŁUŻAJĄ. Sony robi tak w 95% przypadków. Szanse na dostanie NOWEJ konsoli z roczną gwarancją są bliskie zeru :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumową Brać.

Przejde odrazu do problemu.Po 19 miesiacach uzytkowania konsola odmowila posluszensta(YLOD). Empik umywa rece twierdzac,ze nie daje gwarancji i proponuje naprawe pogwarancyjna na moj koszt.

Zatem,jakie i przedewszystkim do kogo wystosowac odpowiednie pismo?

Prosze o pomoc w napisaniu owego pisam

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do empiku najpierw, czekasz 14 dni na odpowiedz, a potem do rzecznika bo na 99% otrzymasz odpowiedz odmowną. Ale musisz mieć już coś na papierze.

A pismo masz tutaj, ja takie stworzyłem, dla swojej czarnulki ;)

Przerobisz sobie do swojej sytuacji i gites. Pamietaj o wpisaniu adresow, czy do kogo kierujesz pismo oraz kto je sklada, zebys dostal odpowiedz :)

Wezwanie do działania

w związku z niezgodnością towaru konsumpcyjnego z umową

Powołując się na art. 8 ust.1 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27 lipca 2002 r. wzywam Sprzedawcę (nazwa sprzedawcy, np empik sp zoo czy cośi) do wymiany towaru na fabrycznie nowy lub do nieodpłatnego usunięcia usterki w konsoli Sony Playstation 3 o numerze seryjnym xxxxxxxxxxxxxxxx zakupionej w dniu xx.xx.2008 pod rygorem, przewidzianym w ustępie 4 w/w artykułu ustawy, odstąpienia od umowy i zwrotu zapłaconej ceny.

OPIS USTERKI

Prawdopodobne uszkodzenie płyty głównej konsoli Playstation 3, objąwiające się niemożliwością uruchomienia urządzenia.

UZASADNIENIE WEZWANIA

W związku ze specyfiką produktu będącego wysoce zaawansowanym i skomplikowanym sprzętem elektronicznym, w którym możliwość ingerencji użytkownika jest praktycznie zerowa, poza zwyczajowymi czynnościami związanymi z obsługą oraz faktem użytkowania sprzętu zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją obsługi załączoną przez producenta, a także z należytą dbałością, o czym świadczy stan zewnętrzny przedmiotu reklamacji, domniemuje się, że wadę będącą przyczyną usterki przedmiot posiadał w chwili wydania.

STAN ZEWNĘTRZNY PRZEDMIOTU

- ślady użytkowania na obudowie

- brak widocznych uszkodzeń fizycznych

- brak widocznych śladów ingerencji, nienaruszone plomby gwarancyjne

- zgodny z załaczoną dokumentacją fotograficzną stanu przedmiotu

Podpis przyjmującego wezwanie Podpis właściciela

Załączniki:

- dokumentacja fotograficzna usterki, ilość zdjęć:

- dokumentacja fotograficzna stanu przedmiotu, ilość zdjęć:

- faktura / paragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś zostałem mile zaskoczony kiedy po tygodniu od oddania ps3 do MM z tyt.niezg.tow. z umową (już 2 raz) dostałem pozytywną odp.tzn. konsola zostanie doprowadzona do stanu zgodnego z um. konsola padła nagle,płyta w napędzie,i migająca czerwona dioda. Dodam ,że w styczniu skończy 2 latka :yes: Myśle ,że zachęci to co niektórych do reklamacji własnie w ten sposób.Pozdr.

Do 3 razy sztuka,tyle tylko,że tym razem zostałem niemile zaskoczony.Odbieram konsolkę nowa obudowa ok,ale niestety źle złożona;w lewym narożniku od przodu szpara na prawie 1 cm. zobaczyłem to dopiero w domu.Pora nadrobić kilka tytułów; po ok 5 min. w każdej grze załącza się wentylator(prawie jak w fantescie) który chyba nie ma zamiaru zwolnić,co mnie mocno w@%$#^%a ,zainstalowałem nawet domowy wentylator żeby dmuchał na nią i nic.Konsola ma swobodę z każdej strony,upałów w chacie nie mam i stoi w miejscu gdzie stała prawie 2 lata i nic jej nie było.Co myślicie ,żeby pójść do MM i zażądać nowej?

Edytowane przez mts81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od listopada 2007 roku posiadam Ps3 40 gb. Z paczątku byłem bardzo zadowolny bo działała dobrze i nawet pod spodem ma napisane made in Japan ( moi koledzy tez mają 40 i mają China) Pierwsze objawy zauwazyłem w fifie 09 i top spinie gdyz konsola w niektórych mementach klatkowała. Wczoraj grajac w uncharted 2 gra straciła połowe tekstur. Próbowałem ja wyłączyc ale skonczyło sie odcięciem zasilania. Po tym konsola nie chciała czytac gier. Za godzine znowu grałem w uncharted i znowu to samo. Mysle ze to wina procesora bo w xmb działa non stop 2 godziny i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest załozyc chłodzenie wodne i jest swiety spokoj.Ja tak zrobiłem.Mam konsole 60 GB, Ylod wyskoczył jej 2 lata i 8 dni po kupnie.Załozyłem jej :Innovatek PS-Matic for PlayStation 3 Pasta OCZ Freeze Extreme 3 g Płyn Borygo Eko pompka EHEIM 1048 - z wymienionym wirnikiem z Filtra kubełkowego EHEIM Classic 2213. Chłodnica to - 10 litrowe akwarium ze spirala : Miedziana rurka,miedz miekka(dostepna w sklepach 12,50 zł za metr/do tego akwarium wchodzi 2 metry fi 15) jej przekroj to prostokat zaklepany na imadle.Zbiornik wyrownawczy wykonałem z pudełka chermetycznego plastikowego o pojemnosci 4,4 L. Potrzebne tez sa wiatraki ktore beda powtarzam beda wyciagac powietrze z konsoli na zewnatrz,nie wdmuchiwac.Temperatura w akwarium po 6 godzi grania to 35 C. Pozdrawiam.Gram tak juz miesiac.

Edytowane przez todzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest załozyc chłodzenie wodne i jest swiety spokoj.Ja tak zrobiłem.Mam konsole 60 GB, Ylod wyskoczył jej 2 lata i 8 dni po kupnie.Załozyłem jej :Innovatek PS-Matic for PlayStation 3 Pasta OCZ Freeze Extreme 3 g Płyn Borygo Eko pompka EHEIM 1048 - z wymienionym wirnikiem z Filtra kubełkowego EHEIM Classic 2213. Chłodnica to - 10 litrowe akwarium ze spirala : Miedziana rurka,miedz miekka(dostepna w sklepach 12,50 zł za metr/do tego akwarium wchodzi 2 metry fi 15) jej przekroj to prostokat zaklepany na imadle.Zbiornik wyrownawczy wykonałem z pudełka chermetycznego plastikowego o pojemnosci 4,4 L. Potrzebne tez sa wiatraki ktore beda powtarzam beda wyciagac powietrze z konsoli na zewnatrz,nie wdmuchiwac.Temperatura w akwarium po 6 godzi grania to 35 C. Pozdrawiam.Gram tak juz miesiac.

Pomysł godny nagrody NOBLA. To teraz pomyśl jak ten cały dodatkowy osprzęt Chińczyki mają zmieścić w pudełku zapałek. :tongue:

Edytowane przez Fortuniarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budujac te "cudo", stawiałem na pierwszym miejscu na wydajnosc-przy zachowaniu jak najmniejszych kosztow.Dla mnie wyglad jest sprawa drugorzedna../zawsze mozna wszystko dopiescic...Trzeba pamietac ze wersja 60 GB grzeje sie bardziej niz jakiekolwiek inne PS3.A do szumu wiatrakow idzie sie przyzwyczaic/4 sztuki(tyle ja dałem) -podstawowe jak na CPU- kompa- osadzone na kleju z pistoletu(laski kleju)zasilane na zasilacz z PS2. Wyciecia w obudowie wykonałem za pomoca mini szlifierki modelarskiej z zamocowanym diamentem. Dotykajac PS3 dlonia odczujemy lekkie cieplo po stronie zasilacza nic wiecej.Płyn w akwarium to Borygo-nieznaczna ilosc zmieszana ze zwykla woda.Dwa białe paski pod pojemnikiem z Borygo Eko-zielony kolor, to tasma dwustronna mocujaca pojemnik.Pozdrawiam

post-3363-12582874315921_thumb.jpg

post-3363-12582874515307_thumb.jpg

Edytowane przez todzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle to wyglada :D u mnie nie ma nawet miejsca zeby to zmiescic :/

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jakby to byl pc to jeszcze by mi to zaimponowalo. PC mozna podkrecac, a wtedy trzeba lepiej zchladzac. Ale po kiego robic takie cuda z ps3? Myslalem ze jeszcze jakos to bedzie wygladac, ale jak zobaczylem druga fotke to sie zalamalem. Dobrze ze chociaz ty sie z tym dobrze czujesz, bo ja mialbym straszne wyrzuty sumienia, ze zrobilem swojej konsoli takie rzeczy, zakrawajace o sadyzm. Na dodatek bez potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyn wynalazek z chłodzeniem wodnym to czysty hardkor. Zawsze uważałem że takie chłodzenie przydają się na Pc gdzie procesor można przetaktować do 40% (te starsze) nie wiem jak nowe.

będzie mi się śnić po nocach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jakby to byl pc to jeszcze by mi to zaimponowalo. PC mozna podkrecac, a wtedy trzeba lepiej zchladzac. Ale po kiego robic takie cuda z ps3? Myslalem ze jeszcze jakos to bedzie wygladac, ale jak zobaczylem druga fotke to sie zalamalem. Dobrze ze chociaz ty sie z tym dobrze czujesz, bo ja mialbym straszne wyrzuty sumienia, ze zrobilem swojej konsoli takie rzeczy, zakrawajace o sadyzm. Na dodatek bez potrzeby.

Po pierwsze konsola a komputer w tym przypadku 60 GB (90 nm) nie ma zadnej roznicy/ widac ze nawet nie

masz pojecia jak sie grzeje PS3.

Po drugie dolna obudowa to wydatek 30 zł na allegro.Orginał sobie swoj zostawiłem.

Po trzecie nie rozumiem twojej wypowiedzi : "bo ja mialbym straszne wyrzuty sumienia" i

"zakrawajace o sadyzm." - widac ze jest cos z Toba nie tak.Wiesz co to sa wyrzuty sumienia badz

sadyzm??.Wnioskujac z Twojej wypowiedzi chyba nie.Jestes ubogi w duchu-bracie.

Po czwarte/nie wiem czy przegladałes moj post ...Konsola jest po gwaranci miala Ylod - "jest to

kawał złomu" - na allegro cena takiego ok 200 zł.

Po piate konsole sam sobie naprawiłem- nie mowie w jaki sposob- gdyz nawet nie masz zielonego pojecia o

elektronice.

Dodam ze konsola ma przepracowane przeszło 900 roboczo godzin.A wyglad to nie wszystko.

Pozdrawiam

Edytowane przez todzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tez 60-tke i wiem jak sie grzeje. Grzeje sie jak normalny sprzet elektroniczny. A z YLODem juzsobie ludzie radza i wcale nie musza robic takiego kombajnu jak ty. Znajdziesz na tym forum nie jeden post, gdzie ludzie pisza ze uzyli jakiejs lepszej pasty termoprzewodzacej, potraktowali plyte glowna opalarka, ale tak z wyczuciem i o dziwo konsola odzyla. Wiec nie gadaj ze twoje rozwiazanie to jedyne sluszne wyleczenie ps3 z YLODa.

Poza tym moje wypowiedzi, ktore zacytowales, swiadcza wlasnie o tym, ze daze konsole pewnym uczuciem (prosze nie nadinterpretowac tego sformulowania :) ) i szacunkiem. A to co ty zrobiles ze swoim egzemplarzem to okaleczenie. Stworzyles potwora doktorze Frankenstein.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budujac te "cudo", stawiałem na pierwszym miejscu na wydajnosc-przy zachowaniu jak najmniejszych kosztow.Dla mnie wyglad jest sprawa drugorzedna../zawsze mozna wszystko dopiescic...Trzeba pamietac ze wersja 60 GB grzeje sie bardziej niz jakiekolwiek inne PS3.A do szumu wiatrakow idzie sie przyzwyczaic/4 sztuki(tyle ja dałem) -podstawowe jak na CPU- kompa- osadzone na kleju z pistoletu(laski kleju)zasilane na zasilacz z PS2. Wyciecia w obudowie wykonałem za pomoca mini szlifierki modelarskiej z zamocowanym diamentem. Dotykajac PS3 dlonia odczujemy lekkie cieplo po stronie zasilacza nic wiecej.Płyn w akwarium to Borygo-nieznaczna ilosc zmieszana ze zwykla woda.Dwa białe paski pod pojemnikiem z Borygo Eko-zielony kolor, to tasma dwustronna mocujaca pojemnik.Pozdrawiam

Fajny pomysł, ale wydaje mi się to zbędne :). Może w twoim przypadku jest inaczej, co prawda nie mam 60gb tylko jedną z pierwszych czterdziestek i trochę się grzeje nieraz, ale to do pewnego stopnia i dalej już się nie nagrzeje, wiatraczki wchodzą na ten drugi poziom ( działają nieco głośniej) i koniec dalej już nie idzie. Ja bym chyba swojej Pski tak nie pociął ;D . Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego wątku tematu ;)

W niedziele kupilem FATa80 , we wtorek padł laser :o , w środę oddałem do sklepu do serwisu, w piątek czyli dzisiaj odebrałem nową konsole :))) Mam nadzieję, że laser wytrzyma znaaacznie dłużej niż 2 dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tez 60-tke i wiem jak sie grzeje. Grzeje sie jak normalny sprzet elektroniczny. A z YLODem juzsobie ludzie radza i wcale nie musza robic takiego kombajnu jak ty. Znajdziesz na tym forum nie jeden post, gdzie ludzie pisza ze uzyli jakiejs lepszej pasty termoprzewodzacej, potraktowali plyte glowna opalarka, ale tak z wyczuciem i o dziwo konsola odzyla. Wiec nie gadaj ze twoje rozwiazanie to jedyne sluszne wyleczenie ps3 z YLODa.

Poza tym moje wypowiedzi, ktore zacytowales, swiadcza wlasnie o tym, ze daze konsole pewnym uczuciem (prosze nie nadinterpretowac tego sformulowania :) ) i szacunkiem. A to co ty zrobiles ze swoim egzemplarzem to okaleczenie. Stworzyles potwora doktorze Frankenstein.

Witam,witam..Czy mam gdzies napisane cos o, "Wiec nie gadaj ze twoje rozwiazanie to jedyne sluszne wyleczenie ps3 z YLODa".[/b]?? Zanim cos napiszesz prosze przemysl to..,zastanow sie ...a potem oceniaj innych...wypowiadaj sie logicznie..bo przeinaczasz fakty..pozniej bajki powstaja..Czy jestes bajko-pisarzem ?? chyba nie,ale nieduzo Ci do niego brakuje..Mnie nie opchodzi co ktos robi ze swoja konsola,mozesz sobie nawet ja polerowac ...A co do Frankenstein-a to mi chyba daleko..-ja pokazałem "swoje chłodzenie konsoli",na prozbe "uzytkownika" tego "forum"...zrobiłem je po to,by zmniejszyc prawdopodobienstwo powtórzenia sie Ylod po gwarancji. Zle sie wyrazilem piszac "widac ze nawet nie

masz pojecia jak sie grzeje PS3"- miałem na mysli to iz-bez orginalego radiatora/wiatraka - konsola na bloku wodnym chodzi nie dłuzej niz 1 godz. stad te wetnylatory wklejone w obudowe.To chciałem wyjasnic.To wszystko z mojej strony.Zamykam temat.

Pozdrawiam

Edytowane przez todzi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym moje wypowiedzi, ktore zacytowales, swiadcza wlasnie o tym, ze daze konsole pewnym uczuciem (prosze nie nadinterpretowac tego sformulowania :) ) i szacunkiem. A to co ty zrobiles ze swoim egzemplarzem to okaleczenie. Stworzyles potwora doktorze Frankenstein.

A ja myślę przyjacielu, że pora wybrać się do psychologa skoro traktujesz przedmiot jak człowieka, choć mam nadzieję, że to była żartobliwa wypowiedź.

Edytowane przez qgar
No i widzisz, mimo mojej prosby o nie probowanie zrozumienia po swojemu tego co napisalem, tobie znowu sie to udalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , wczoraj wieczorem po 2,5 roku bezawaryjnej pracy ... dopadła moją 60 , obecnie 250 GB śmieć o nazwie YLOD (znaczy tak myśle , nie idzie jej załączyć i mruga czerwona dioda ) ... po 10 min grania z fifą w środku !!!

nie chce oddawać konsoli do serwisu bo i tak jest po gwarancji a po 2 nie stać mnie na serwis :) a po 3 zależy mi na czasie

chce oddać ja do serwisów które ogłaszają sie na allergro - cena od 256 - 299 zł

mam 2 pytania : 1 . czy ktoś już naprawiąl konsole za pośrednictwem takich serwisów i czy wszystko jest ok.

2 . jak ma sie sprawa z twardym dyskiem ? bo w jednym mi pow. że bedzie format a w drugim że nie bedą w ogóle go dotykać i że wszystko zostanie jak było ???

dziękuje z góry za pomoc bo nie wiem co mam robić , a naprawa w domu + opalarka , nie wchodzi w ogóle w gre

pozdrawiam

qleeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , wczoraj wieczorem po 2,5 roku bezawaryjnej pracy ... dopadła moją 60 , obecnie 250 GB śmieć o nazwie YLOD (znaczy tak myśle , nie idzie jej załączyć i mruga czerwona dioda ) ... po 10 min grania z fifą w środku !!!

nie chce oddawać konsoli do serwisu bo i tak jest po gwarancji a po 2 nie stać mnie na serwis :) a po 3 zależy mi na czasie

chce oddać ja do serwisów które ogłaszają sie na allergro - cena od 256 - 299 zł

mam 2 pytania : 1 . czy ktoś już naprawiąl konsole za pośrednictwem takich serwisów i czy wszystko jest ok.

2 . jak ma sie sprawa z twardym dyskiem ? bo w jednym mi pow. że bedzie format a w drugim że nie bedą w ogóle go dotykać i że wszystko zostanie jak było ???

dziękuje z góry za pomoc bo nie wiem co mam robić , a naprawa w domu + opalarka , nie wchodzi w ogóle w gre

pozdrawiam

qleeg

Witam, po naprawie konsoli wszystko wraca do normy.Pozdrawiam

Tu masz serwis Xbox 360 & PlayStation 3

http://www.iksboks.eu/index.php?cPath=44

Edytowane przez todzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam takie uno problemo:

Gralem sobie w NFS(undercover) i odszedłem na chwilke cos zjesc (ale to bez znaczenia bo konsola nie chodzila dlugo bywalo i tak ze gralem po 8-9 godzin) no i wracam chce wylaczyc gre i wyjac plyte. Wylaczylem i naciskam przycisk na konsolce tak jak to zawsze robilem i slysze tylko dzwiek wyjmowania plyty taki normlany zadnego tarcia ani nic lecz plyta nie ukazuje sie moim oczom:XD .... Tak wiec sadze ze moglo sie cos stac z jakims popychaczkiem od plyt jzeli cos takiego jest

I problem polega na tym ze nie posiadam gwarancji..... ale wszystko inne jest w porzadku jak wylacze konsole i wlacze automatycznie plyta dochodzi ten kawalek miedzy wyjsciem a osia i sie normlanei czyta juz tak troche gralem lecz zeby zmienic pllyte musze ja wygrzeebac pensetaXFP.........bylbym niezmiernie wdzieczny gdyby ktos w jaki kolwiek sposob mi pomogl...^^... bo juz stracilem wszelakiee nadzieje:C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyn wynalazek z chłodzeniem wodnym to czysty hardkor.

Zgadzam się w 100%

To że wygląd to dla Kolegi sprawa drugorzędna to na pewno widać :) Oczywiście nie wyszydzam pomysłu z wodnym chłodzeniem jednak zastanawiam się co Tobą kierowało kiedy budowałeś ten chłodnik :) Generalnie nigdy bym się nie pokusił o taki wynalazek ... ale może już lepiej było pomyśleć o małym domowym klimatyzatorze i doprowadzić z niego schładzane powietrze do środka konsoli.

Wydatek troche większy jednak zawsze mógłbyś również schładzać nim pokój :)

Oczywiście masz prawo do własnego gustu/zdania jednak zamieszczając zdjęcia naraziłeś się na wyrażanie przez innych swoich opinii a moja jest dość negatywna tzn: "polska masakra miedzianą wężownicą"

Pozdr :)

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"polska masakra miedzianą wężownicą"

Pozdr smile.gif

He he nie popadajcie w skrajność i fetyszyzm ;P

PS3 to tylko sprzet a nie obiekt kultu, ma działać a nie wygladać

I popieram robak123 -a , ma wiedzę i chęć żeby się nią dzielić więc należy z tego skorzystać i podziękować

a nie dyskutować o stronie estetycznej yes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×