Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

Na głównej stronie jest news:Assassin's Creed III wystarczy na

40

godzin,według was to dużo czy mało, jak na Assassyna?

Nie wiem czy ilość godzin to spoiler,ale na wszelki wypadek ta informacja jest ukryta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te info akurat już słyszałem więc mnie nie rani :P

Myślę że to w sam raz. I tak pewno zabawie tam o wiele dłużej + multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzic na news'a na ps3site z długościa assasin'a bo zaspoilowali zakonczenie... Mi zepsuli zabawe, panowie nie wchodzcie

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzic na news'a na ps3site z długościa assasin'a bo zaspoilowali zakonczenie... Mi zepsuli zabawe, panowie nie wchodzcie

Dzięki za cynk.

Ja juz po necie się hasam jak po polu minowym, byle nie wleźć na jakieś info.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzic na news'a na ps3site z długościa assasin'a bo zaspoilowali zakonczenie... Mi zepsuli zabawe, panowie nie wchodzcie

THX mate

Join or die, już parę dni temu zamówiony. Dla rozluźnienia atmosfery upolitycznię topik i zapytam "Jak żyć panie "płemierze", jak żyć do wtorku ew środy." :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem :P

Pograj sobie we wcześniejsze części :P

A pewnie ze grałem w ACII i AC:R celem retrospekcji. AC:B odpuściłem sobie drugie przejście .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam dzisiaj nAC2, inaczej sbie poprostu nie poradze bo chory i czas woolno leci... Czytalem wypowiedzi ze bug na bugu, slabe tekstury... Ale to wcaiz AC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ci odrzec ze sie z toba w totalnosci zgadzam :) AC : B nie mialo juz tego... czegos, klimatu, nie wiem... A Reveltions to byla dla mnie tak trocxhu klapa, odcinanie kuponow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

To ja Ci powiadam, iż póki co AC:B jest u mnie na 2 miejscu, i mega mnie do dziś kręci. Lecz jednak AC:2 lepsze :P

(Ot kwestia gustu) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam dzisiaj nAC2, inaczej sbie poprostu nie poradze bo chory i czas woolno leci... Czytalem wypowiedzi ze bug na bugu, slabe tekstury... Ale to wcaiz AC :)

Ke?

Do książek człowieku, gdyż z Twojego stylu pisania wnioskuję, że raczej nic z tej świetnej serii wiedział nie będziesz, a tylko zniechęcisz innych do zapoznania się z tym uniwersum (No Offence)...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lool czekaj odpowiem inaczej, po raz kolejny zaczynam Ac2, ta serie juz przeszedlem kilka razy :) Chodzi mo ze slabe tekstury w nowym AC, podobno nie poradzili sobie z otwartym swiatem... nie wiem, ta serie kocham, czekam jak pies ale jednak drobne przeczucie ze nie spelni w 100% moich oczekiwan jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz mieć piękne tekstury to graj na kompie.Ja ani razu nie odniosłem wrażenia że coś jest nie tak z teksturami, może dlatego że sama gra mnie tak wciąga że nie zwracam uwagi na pierdoły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje ,że będzie to najlepsza część AC :D Ezio był fajną postacią ale teraz czas na nową ere :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuff, mowie nie o starych AC w ktore gralem tylko na konosli tylko o nowym=, slyszalem ze tereny trawiaste :D sa kiepsko wykonane i razi troche w oczy... na gre wciaz czekam, to dla mnie jest goty tylko wam mowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Slyszalem ze tereny trawiaste :biggrin: sa kiepsko wykonane i razi troche w oczy...

Ja natomiast słyszałem groźno brzmiący jazgot, który okazał się być tylko zwykłym pierdnięciem.

Słyszałem że...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy by w tym temacie ludzie byli ogarnięci i stosowali spojlery -> po to są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie bardzo rozumiem co masz na myśli.

Moim zdaniem wszystko było OK z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×