Skocz do zawartości
Klera

Siłownia.

Rekomendowane odpowiedzi

no 2 dni w tygodniu to mało

ja ćwiczyłem niecały rok przez 3 dni w tygodniu ( poniedziałek, środa, piątek )

nie ćwiczyłem z ciężarkami czy na ławeczce

wszystko na atlasach

poniedziałek: ręce

środa: klatka, brzuch

piątek: plecy

a co do nóg to polecam rowerkiem pojeździć tylko takim prawdziwym oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up, a o barkach zapomniałeś?.

A barki to na stopach sa? Przeciez w pon robi rece

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... mało z tego tematu przeczytałem, ale dla autora, jak masz mało czasu, rób push&pull może z dużymi ciężarami i sporą intensywnością.

Takie pytanko. Jakas propozycja splita na 3 dni treningowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A barki to na stopach sa? Przeciez w pon robi rece

Dla mnie ręce to biceps i triceps. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś z tym zestawem robił/ dał radę robić barki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rece to biceps,tricepsc,przedamie i barki. Ja robilem wszystko w jeden dzien i mnie przeszkadzalo mi to za bardzo. Wszystko zalezy od intensywnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak. Jednak jak pisałem nie widziałem nikogo kto tak robi. Najczęściej dwa przeciwne mięśnie. Na pewno nie będę walczył o wyższość mojej teorii nad Twoją :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak pisałem nie widziałem nikogo kto tak robi. Najczęściej dwa przeciwne mięśnie.

Zdecydowanie zgadzam się z tym zdaniem.

Trenuję grubo ponad rok i nigdy nie spotkałem się żeby ktoś tak robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie,ze najczesciej przeciwstawne,ale czasem zeby cos sie ruszylo trzeba probowac dosc nietuzinkowych metod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatyna czy białko ? :biggrin:

chcesz znać moje zdanie

ani to ani to

syf straszny

daj sobie spokój z tym

lepiej dobrą dietę sobie zrób

dużo jajek, nabiału, mięsa

ryż też jest dobry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatyna czy białko ? :biggrin:

Kreatyna czy białko ? :biggrin:

z dwojga zlego bialko.

ale jedno i drugie dziala inaczej....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nie gadaj głupot, jak się kupi dobrej jakości to nie ma prawa zaszkodzić oczywiście przy odpowiednim używaniu. Na pewno 100 razy lepiej brać kreatynę niż jakieś anaboliki, pro hormony czy jakieś takie gówno. Białko jest po to żeby uzupełnić braki w diecie, a nie powinno być głównym źródłem białka.

Z tym, że nie bardzo rozumiem po co to pytanie ;) Bo z tego co pisaliśmy to mówiłeś że chcesz zrzucić, a tutaj zarzucasz produkty na masę :pinch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nie bardzo rozumiem po co to pytanie ;) Bo z tego co pisaliśmy to mówiłeś że chcesz zrzucić, a tutaj zarzucasz produkty na masę :pinch:

Bralem mutant mass i schudlem 15kg :biggrin: odpowiednia dieta jest podstawa a to co chce kupic to dodatki,ktore przy odpowiednim uzyciu krzywdy nie zrobia i w zaden sposob nie pokrzyzuja planow. Mowie tu tylko o weglach i bialku bo kreatyny nie polecam na odchudzanie :D

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla mnie ;) Ja chcę zrzucić owszem :)

Czyli rozumiem, że z kreatyną szybciej przybierzemy masę mięśniową ?

Białko działa w podobny sposób ?

Wybaczcie, że zadaję takie pytania, lecz jestem laikiem w tej dziedzinie :(

Jeszcze jedno pytanko, co sądzicie o pasie neoprenowym ?

Daje to jakieś efekty, czy raczej są one znikome ?

Ktoś ma tu na forum, jakąś opracowaną dietę, której ściśle się trzyma oraz przynosi efekty ?

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi ;)

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatyna zwiększa siłę, większa siła = większe ciężary = przekłada się to m.in na zwiększenie masy

Białko to podstawa każdej diety, ale takie w proszku albo w tabsach używa się tylko po to żeby uzupełnić niedobory w diecie, jeśli ktoś robi masę i potrzebuje dużo białka a nie daje rady go uzupełnić w sposób naturalny to żre takie. Przy redukcji nie ma to żadnego sensu.

Diety ci raczej nikt nie poda bo pod każdego człowieka robi się nową, każdy ma inna budowę ciała, wagę itd przez co każdy inne ma potrzeby. Wejdź na sfd.pl albo kfd.pl czy inne forum o siłce i poszukaj tematów o diecie na redukcje, potem możesz np skorzystać z kalkulatora kalorii na potreningu.pl i sobie obliczysz ile czego zjadasz.

Jak chcesz jakiegoś wspomagacza na zrzucanie masy to możesz skorzystać z jakiegoś spalacza tłuszczu, jest tego trochę tylko tak samo musisz poczytać czy jest to warte pieniędzy. Najważniejsze jest to żebyś się trzymał przynajmniej pewnych zasad diety, ruszał się i będzie dobrze, wspomagacze tylko pomogą, ale nie wyręczą jak będziesz wdupiał 2 paczki czipsów dziennie ;)

Edytowane przez Selo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ogarnąłem sobie coś takiego.

Cardio lub bieganie przed śniadaniem, a6w, + wieczorem siłka na rzeźbę (duża ilość ćw mniejsze ciężary)

do tego jakaś dietka, co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci proponuje wejsc na sfd.pl. Korzystalem z dobrodziejstw tamtejszego forum. Moim skromnym zdaniem jest to jedno z lepszych for o tematyce kulturystycznej i nie tylko. Znajdziesz tam cala mase wskazowek dla poczatkujacych wlacznie z tym jak obliczyc zapotrzebowanie,czego unikac i co jesc. Na pewno dowiesz sie tam o wiele wiecej niz na forum o ps3 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wszyscy chcą się pozbyć paru kilogramów

a mnie by się przydało parę kilogramó więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, 10 własnoręcznie robionych naleśników codziennie zjadanych na kolację i będziesz jak kuleczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o jakieś hardkorowe stejki a nie kanapeczki czy tam naleśniczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam koksy ;d?

Wrzesień się zbliża - czas na porządne koksowanie po 2 miesięcznej przerwie wakacyjnej :biggrin: Jak tam u was z motywacją? Bo ja najchętniej to nawet teraz bym poszedł na trening :D Ale trzymam się założenia, że wakacje to wakacje i trzeba odpocząć tak, żeby po powrocie mieć chęć na dobre kokszenie ;> Póki co mój plan jest taki, że od września dietka na masę, 3x w tygodniu trening, być może jak wystąpi stagnacja to pomogę sobie jakimiś odżywkami jednak chciałbym tego uniknąć, na wiosnę - koło kwietnia rzeźba, w zależności od formy. Póki co motywacji mi nie brakuje, jedynie będzie ciężko się diety utrzymać po soczystych wakacjach :P Powodzenia w nowym "sezonie" :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie zostaje z jednym celem: podtrzymanie tego co udało mi się z siebie wyskrobać. Obecnie waga to 90 kg przy 180cm wzrostu i co najważniejsze przy jednocyfrowym bf%.

Kwestia suplementacji u mnie na pewno będzie złożona, oparcie się przede wszystkim na antykatabolikach oraz wielu suplach pomocnych przy sportach walki jak kordyceps, acetyl l karnityny, daa czy atd(substancja czynna zbija estrogen).

Pomijam suplementy typu kreatyna, beta alanina czy też zwykłe odżywki białkowe i kompleksy witaminowe, bo mam je w stałej suplementacji(pierwsze dwie wymienione cyklicznie).

Dieta dopięta na ostatni guzik, trening już odpowiednio skorygowany przez mojego znajomego(Człowiek orkiestra, niegdyś zagorzały fanatyk piłkarski, obecnie doktor medycyny, sportowy, z wieloma tytułami i specjalizacjami oraz kończący obecnie fakultet z chemii - jak widać można wszystko heh). Więc powinno być do listopada wszystko cacy, później etap nabijania masy i zmiana odżywiania i treningu oraz suplementacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, miałbym do Was małe pytanko. Czy mógłby mi ktoś z Was opisać (albo podać stronę z opisem) jakiegoś zestawu ćwiczeń na klatkę piersiową? Czy to na bazie jakichś pompek, czy z odważnikami. Ważne dla mnie jest, aby były to takie ćwiczenia, które można spokojnie wykonać w domu bez żadnego zaawansowanego sprzętu. W domu mam jedynie dwie hantle po 4 kg i jedną sztangę o wadze gdzieś tak ze 20 kg. Niestety nie mam drążka, ale planuję sobie sprawić. Póki co nie ćwiczę na siłowni, ale prawdopodobnie zacznę. Obecnie wykonuję zwykłe ćwiczenia tymi hantlami co drugi dzień + pompki codziennie gdzieś tak od 3 miesięcy (wcześniej ćwiczyłem jeszcze dłużej, lecz niestety miałem miesięczną przerwę spowodowaną sesją). Jednak po tych 3 miechach jakoś nie jestem w pełni zadowolony (w zasadzie trudno się dziwić). Pozdro :)

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×