Skocz do zawartości
Salwik

Resident Evil: Operation Raccoon City

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chętny na ustawke i zabicie 4 ludzi w trybie bohaterowie .Pisać nick a ja dam zaproszenie do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry shooter, jestem z niego zadowolony. Moja opinia może nie będzie obiektywna, bo jestem fanem serii. Natomiast co od siebie mogę powiedzieć, to to, że gra idealnie się nadaje na coop, jest nawiązanie do fabuły jak najbardziej, czuć mimo wszystko klimat i dosyć przyjemnie się gra w tryb multi. Cieszy też fakt, że nie ma glupiego online pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, po krytykach kierowanych do tej gry balem sie kupic ale ogladalem pare gameplay'ow i nie wydaje sie tak straszny, pewnie kupie ale na twoja odpowiedzialnosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sie jeszcze przyłącza na ustawke i zabicie 4 bohaterów-cięzkie trofeo razem damy rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie nie jest, wręcz przeciwnie. Robicie ustawkę w 8 osób i to jest do zrobienia. Ja już to mam za sobą na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomożesz słyszałem że wystarczy do tego 5 osób i bedzie 4 na jednego w trybie bohaterowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moge, z tym, ze dopiero w czwartek wieczorem będę mieć czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wporzo gość z ciebie ekipa jakas juz jest tylko trzeba trafić dobrą godzine aby wszyscy byli dostępni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pykne Co opa jak cos to pisać.Moj nick SundayPL Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano wczoraj zakupiłem RE i też z chęcią popykam przez sieć w kampanie i zwykłe online mecze ;) ID: d-Hyde-b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy zeby pograc w trybie kontra trzeba miec dodanych friends bo wyszykuje gry i nic sie nie dzieje .. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, odkopuje dinozaura... Gra ktoś jescze, może wspolny co-op??

PSN id: AzazelPL85

PS: HS jak najbardziej obecny.

Edytowane przez AzazelPL85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, odkopuje dinozaura... Gra ktoś jescze, może wspolny co-op??

PSN id: AzazelPL85

PS: HS jak najbardziej obecny.

Ja chętny, bo AI konsoli jest tak marne, że single player to żenada, bo reszta bandy to ciężar a nie pomoc. Klimatycznie gra dla mnie rewela, a nie jakieś walenie do czarnoskórych i to na dodatek w biały dzień jak w RE5.

Niestety na weekend mnie nie ma, a przyszły tydzień ciezko będzie, ale w grudniu byłbym chętny. Może jeszcze ktoś się zgłosi. Moje ID pod Avatarem, możesz mnie dodać lub ja Ciebie dodam po weekendzie. HS oczywiście mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na ustawkę w weekend 19 albo 20 stycznia? Chodzi mi o trofiki z multi, te do których trzeba kilku osób.

Naprawdę nikogo chętnego nie znajdę?? Będę grał od piątku od ok. 19. Posiadam oba DLC. Mam narazie jedną chętną osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge wbić, ale tylko dzisiaj. Od jutra nie bede miał dostepu do konsoli prawdopodobnie aż do środy, wiec jak chcesz, to zgłoś sie do mnie na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge wbić, ale tylko dzisiaj. Od jutra nie bede miał dostepu do konsoli prawdopodobnie aż do środy, wiec jak chcesz, to zgłoś sie do mnie na PSN.

Spoko, nie teraz to w przyszłym tygodniu. Bez stresu.Ja na weekendzie też będę grał, więc jakbyś jednak mógł to zapraszam.

A z innej beczki to widze, że się wziąłeś za Bioshocka 2. Jakbyś chcial pomęczyć multi to też jestem chętny.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w Bioshocku mało mnie interesuje, ale może sprawdzę ;). Dogadamy sie co i jak już z poziomu psn.

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w Bioshocku mało mnie interesuje, ale może sprawdzę ;). Dogadamy sie co i jak już z poziomu psn.

Pozdro :)

W przyszły weekend (od piątku 1luty) będziemy dalej grać. Narazie gramy w składzie: ela6666, Kubnik, Vulcan_Genom. Ty byłbyś czwarty, gdybyś był chętny. Brakowałoby nam wtedy jednej osoby, żeby wbić dwa trofea do których są potrzebne 4 osoby (Supreme Survivors, Fallen Idols). Pomyśl może masz kogoś, kto ma RE: ORC i mógłby pomóc choćby te pół godziny, żeby wbić te dwa trofiki. ela6666 i ja mamy pełną grę z wszystkimi DLC, Kubnik ma tylko samą podstawkę. ela6666 ma 100%, a Kubnik i ja nabijamy właśnie gry kontra, Jak chcesz możesz nabijać z nami. Możemy też pomóc przy trofikach online, bo ja oprócz wspomnianej kontry i tych dwóch co pisałem powyżej mam wszystkie trofiki online, a KUbnikowi brakuje tych co mi plus tych z DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu udało się wbić te dwa trofiki, które wymagają najwięszkej ilośc osób. Dziękuję userom: alfik494994, ela6666, Kubnik i Kaboshone (zwłaszcza userowi ela6666, który posiada już 100% i uzupełnił brakującą piątą osobę). Do zobaczenia zarówno w tej jak i innych grach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie ;). Jak będziesz chciał spróbować sił na pro/wbijać s+ to pisz śmiało, nawet jak będę w tym czasie grał w coś innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie ;). Jak będziesz chciał spróbować sił na pro/wbijać s+ to pisz śmiało, nawet jak będę w tym czasie grał w coś innego ;)

Dziś dobije ostatnie 9lveli jakie mi zostało w Motorstormie, a resztę tygodnia o ile będziesz to możemy działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×