Skocz do zawartości
RudaPL

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Tekken_6_Box_Art.jpg

Czas niezbędny do zdobycia platyny: 40-50 godzin

Pora przejść do setna sprawy. Ten poradnik ma na celu pomóc wam w zdobyciu platynowego trofeum w Tekken 6. Tak więc koniec owijania w bawełnę. Usiądźcie wygodnie bo czeka was długa lektura:D.

total_l.png50 platinum.png 1 gold.png2 silver.png11 bronze.png36

Trofea online: 4

Trofea offline: 46

Lista trofeów do zdobycia w grze Tekken 6

10173.png silver.png Eastern Explorer - Przejść Krigan Island

10172.pngsilver.png Wooden Warrior - Przejść Subbteran Pavilon

10171.pngsilver.png What a Nightmare - Przejść Nightmare Train

10212.pngsilver.png Machine Crusher - Pokonać Nancy w trybie Arcade5.No Key for Me - Przejść Millenium Tower bez pomocy Nancy

10170.png silver.png Showdown - Przejść Finałową planszę w Tekkenie 6

10176.pngsilver.png Item Connioiseur - Zdobyć przedmiot rangi S w campaign mode

10179.pngsilver.png Treasure Master - Zdobyć ponad 200 skrzyń z Itemami

10182.pngsilver.png Enemy Hunting Master - Pokonać 2000 przeciwników

10190.pngsilver.png Scenario Expert - Przejść wszystkie poziomy w kampanii(łącznie z ukrytymi o których później będzie mowa.)

10196.pngbronze.png Upgrade Assistant - Zaupgradować Alissę na najwyższy poziom

10209.pnggold.pngGallery Completionist Zdobyć wszystkie tzw. Endingi postaci(nie wliczając w to Larsa i Alissy)

10198.pnggold.pngNo Key For Me- Przejdź Millenium Tower bez pomocy Nancy.

Lista wymienionych wyżej Trofeów to lista 12 najtrudniejszych trofeów w grze. Teraz. Weźmiemy się za te łatwiejsze ,których zdobycie ,nie powinno wam zająć dosyć dużo czasu.

10199.pngbronze.pngLearning is Fun - Trofeum które zdobędziemy tuż na początku kampanii - Należy ukończyć tzw. Tutorial ,który pomoże ci zaznajomić się z zasadami grania w campaign mode.

10189.pngbronze.pngAlien Hunter - Wbrew pozorom ,to trofeum jest również łatwe. Należy wyeliminować 10 kosmitów. - Najczęściej można ich spotkać w trybie CO - OP gdy gramy w misje pierwszą gdzie bossem jest Christie. Po pokonaniu kilku żołnierzy G Corp. Pojawią się działka i mnóstwo kosmitów do zestrzelenia. Po kilku strzałach. Trofeum będziesz miał już wyłożone na tacy^^.

10191.pngbronze.pngKing of the Hill - Również proste trofeum które zdobyć możemy m.in.: na w tzw. portach. Gdzie jest dużo krawędzi graniczących z wodą. Po prostu. Używamy jakiegoś ataku(najlepiej strzałka w prawo + :triangle: + :square:. Atak jest na tyle silny ,że wrogowie stojący tuż nad krawędzią wpadną do wody. UWAGA! TO MOŻE SIĘ TYCZYĆ RÓWNIEŻ CIEBIE! jak ognia unikaj stania nad krawędzią ,bo w przeciwnym wypadku ,możesz skończyć tak jak twoi przeciwnicy:D.

10208.pngbronze.pngPractice makes perfect - Banalne trofeum które możemy zyskać tuż na pierwszym practice. Musimy zadać tzw. manekinowi 1000 punktów obrażeń. - Bardzo proste. Zdobyłem je w 2 góra 3 minuty.

10201.pngbronze.pngNo Pressaure - zagrać jedną grę(nie rankingową) online ,mowa tu o Player Match Mode. Też proste.

10200.pngbronze.pngMoving on up - Podobne tylko tutaj chodzi o grę rankingową. Trzeba wygrać przynajmniej jedną walkę jakąkolwiek postacią(w moim przypadku była to Alissa).

10197.pngbronze.pngWhat's so special about this? - Zdobyć tzw. jedną flagę w campaign mode - dużo tych flag znajduje się na mapie Christie w CO - OP mode oraz na mapie Fenga(też CO - OP)

10202.pngbronze.pngFighting Amateur - Trofeum banalne ,polegające na tym ,że trzeba rozegrać trzy mecze online(nieważne czy wygracie czy przegracie) ważne ,że zagracie(ej zrymowało się;D)

10192.pngbronze.pngA Friend is Need - W tym trofeum trzeba trzy razy wskrzesić (bądź ocucić) swojego partnera ,gdy ten poległ w walce z przeciwnikami w campaign mode ,gdy gracie w trudniejsze plansze typu:Azazel Chamber ,bądź Krigan Island ,powinniście je zdobyć szybko i zwięźle.

10193.png10194.pngbronze.png/bronze.pngCombo Amateur/Enthusiant- Trzeba wykonać 30 tzw. Chainów w campaign mode. Idealnie do tego trofeum nadaje się plansza gdzie bossem jest kuma. Chodzi o nabijanie combosów ,liczba już nabitych będzie pokazana tuż pod twoim paskiem życia. PAMIĘTAJ! nie możesz przerywać! Inaczej ,wszystko będziesz musiał robić od nowa!(czego ci nie życzę :no: )

10177.png10178.pngbronze.png/bronze.pngTressure Amateur/Enthusiant/- W pierwszym trzeba zebrać 50 Itemów a w Drugim 100. Idealnie nadaje się do tego CO-OP mode ,gdzie po ustawieniu opcji w Create Session zaznaczycie Item Colection. Znajdziecie tyle itemów ile dusza pragnie:D.

10175.pngbronze.pngNight At the Movies - Trzeba zdobyć(najlepiej na Arenie w Campaign Mode) - 1 Ending Danej Postaci. Nieważne ,czy to będzie Lee czy to będzie Anna. Ważne ,że zdobędziecie:D.

10174.pngbronze.pngGet your fist a rest - Trzeba po raz pierwszy użyć danej broni w Tekken 6. Banalne. Weźmiesz tylko jakiś miotacz płomieni czy działko ,użyjesz go i Voila. Masz trofeum:D

10166.pngbronze.pngIt's all come back to me - Odzyskaj utraconą pamięć w Scenario Campaign Mode(po prostu przejdź planszę gdzie bossem jest Heihachi)

10165.pngbronze.pngLocate a Target - Dowiedz się miej więcej gdzie ukrywa się Heihachi Mishima(plansze z Baekiem i Hworangiem)

10164.pngbronze.pngFriend or Foe? - Zjednocz się ze swoim sojusznikiem w Campaign Mode trofeum ,podobnie jak "Learning is Fun" Zdobędzie się tuż na początku swojej kampanii.

10180.png10181.pngbronze.png/bronze.pngEnemy Hunter Amateur/Enthusiant - musisz pokonać 300 wrogów w kampani(jeśli chodzi o Amateur) i 1000 wrogów w kampani(jeśli chodzi o Enthusiant) Łatwo je nabijesz grając też online z innym graczem. Graj codziennie po kilkanaście razy w misje i powinieneś to spokojnie nabić.

10183.pngbronze.pngPlaying with Fire - Wbrew pozorom ,bardzo proste trofeum - musisz zabić 100 wrogów za pomocą miotacza ognia(najwięcej ich jest na planszy z Ravenem

10184.pngbronze.pngHeavy Altilery - To samo tylko ,że tutaj musisz się posługiwać działkiem maszynowym. Najwięcej ich występuje na mapce z Christie w trybie CO-OP.20.

10185.pngbronze.pngReady for Action - Wbrew pozorom - niezbyt trudne trofeum - Trzeba zebrać 300 tzw. Itemów leczących ,które leczą wszystkie twoje rany i przywracają zdrowie w Campaign Mode.

10186.pngbronze.pngBrute Force - Musisz pokonać 100 przeciwników za pomocą tzw. rury. Przyjemne trofeum. Zwłaszcza ,że rurą możesz trafić z 20 razy :biggrin:. W szczególności przy używaniu rury przydają się te klawisze:

:r2:, :l2:, :triangle: i :square:.

10187.pngbronze.pngThirsty Fighter - Podnieś 50 napojów dających różne premie(np.Paraliż wroga,wzmocnienie ataku itp. na każdym levelu występują więc powinno być łatwo.

10188.pngbronze.pngCrate Braker - Wood crater: zniszczyć 100 drewnianianych skrzyń w których jest np. broń(na każdym stage są).

10195.pngsilver.pngCombo Master - To samo co w przypadku Combo Amateur i Enthusiant. Tylko ,że Liczba jest zwiększona do 50^^.

10203.png10204.pngbronze.png/silver.pngFighting Enthusiant/Master - To samo co w przypadku Fighting Amateura tylko ,że tutaj w przypadku Enthusianta liczba jest zwiększona do 10 a do mastera do 30.

10206.pngbronze.pngTeam Toppler - Pokonaj 3 Teamy - W zależności jaki masz poziom i ile zawodników walczy. Jeśli Easy. To powinno pójść szybko.

10207.pngbronze.pngSurvival of The Fittest - Musisz przejść 10 rund Survivalowych. Dosyć Trudne. Ale obędzie się bez większych problemów

10205.pngbronze.pngArcade Adict - Trzeba przejść 1 raz arcade mode - wydaje się proste ,gdyby nie wkurzająca Nancy,Jin oraz Azazel ,których level się zwiększa z każdym twoim zdobytym poziomem. Radzę ci to przejść jeszcze zanim zaczniesz się bawić w zdobywanie innych leveli typu Dan,Berserker,Fujin itp.

10210.pngbronze.pngGhost Vanqusier - Przyjemne Trofeum ,które zdobyć musisz poprzez pokonanie tzw. duchowych postaci. Mowa tutaj przedewszystkim o Ghoste Mode w Offline Mode ,bądź Arcade mode też w Offline Mode.

10211.pngbronze.pngLove That Money - Musisz zdobyć w całej grze przynajmniej 5 000 000 G. Łatwo tą kasę zdobędziesz jeśli dosyć często będziesz grał w Campaign Mode ,gdzie za jedną misję ,średnio zdobywasz około 300 000 G.

10169.pngbronze.pngThe Destroyer has Fallen - Musisz pokonać Jina w jego siedzibie.

10168.pngbronze.pngThat's not a Hero! - Pokonaj Kazuye na szczycie Millenium Towera.

10167.pngbronze.pngThe Key to Victory - Musisz odebrać Nancy z rąk Tekken Force(plansza z Eddym)

Skoro już skończyliśmy z omawianiem tych prostszych trofów pora się wziąść za najtrudniejsze.

Zacznijmy od tych trofeów typu What a Nighmare itp.

Te Trofea można zdobyć dopiero po odnalezieniu tzw. Sekretnych plansz. Które ujawniają się dopiero wtedy ,gdy spełnimy odpowiednie warunki ,a oto one:

10173.pngsilver.pngKrigan Island(Yoshimitsu) 1. Ustawić poziom kampanii na Hard 2. Wejść na planszę ze Stevem(Abyss Gate) 3. Na początku planszy ,chyba zaraz po prawej znajduje się skrzynia ,w której jest ukryty ninja. Zniszczyć ją ,a następnie zabić tego ninję. Po ukończeniu planszy. Otrzymujemy dostęp do Krigan Island.

10172.pngsilver.pngSubtteraen Pavilon(Mokujin) 1.Ustawić poziom Kampanii na Hard. 2. Wejść na planszę z Leo(16 Archeologian Evacutation Set ,czy coś takiego)3.Przejść tą planszę normalnie ,jakbyście grali w kampanię. 4.Po ukończeniu planszy ,macie dostęp do Subtteraen Pavilonu.

10171.pngsilver.pngNightmare Train(Devil Jin) 1. Odblokować dostęp do Finałowej planszy 2. Przejść ją. 3.Po ukończeniu planszy i wzruszającym do łez endingu:D mamy dostęp do Nighmare Train(przygotujcie się lepiej ,Jin jest trudny jak cholera ,musiałem powtarzać tak z 6 - 10 razy!)

10202.pngbronze.pngMishima Zaibatsu Labolatory Ruin(Roger Jr.) - 1.Wejść na mapkę z Christie(bez Harda) 2. Zamiast skręcić w lewo ,to skręcić w prawo^^. 3.Przed spotkaniem z Christie ,powinien się pojawić Roger. Zabij tego kangura natychmiast! 4. Po pokonaniu Christie otrzymujesz dostęp do Mishima Zaibatsu Labolatory Ruin.

Oczywiście. Zaraz po przejściu tych plansz na Hardzie ,możesz spokojnie zmienić poziom na medium ,będzie ci łatwiej i szybciej:D ,gdyż przy takim levelu ,bossowie będą mieli mniej wytrzymałości i siły niż w przypadku Harda.

UWAGA! WUJEK DOBRA RADA MÓWI: Gdy walczycie z Devil Jinem OSZCZĘDZAĆ DZIAŁKO! Przyda się gdyż łatwiej ci go będzie pokonać(zrzucisz go z pociągu jak w moim przypadku:D) I tym sposobem go dobijesz.

10198.pnggold.pngNext is No KEY for Me Z początku będzie to trudne jak cholera(ze względu na ilość żołnierzy i siłę Anny) Jednakże z czasem ,gdy zdobędziesz bardziej wartościowe Itemy(rangi A i S) Z łatwością z palcem w "tyłku" to przejdziesz:D.

10209.pnggold.pngKolejnym celem jest Gallery Complitation - Trochę czasochłonne trofeum ,które możesz zdobyć w conajmniej kilka godzin ,a można je zdobyć w następujący sposób:

1.Pokonać wszystkich bossów i walczyć na Arenie(najprostsze rozwiązanie)

2.Grać ciągle w Campaign Mode i CO-OP(średnie rozwiązanie)

3.Walczyć na okrągło w Online Mode i Offline Mode(Najtrudniejsze a zarazem najdłuższe rozwiązanie)

10170.pngsilver.pngKolejne to Showdown - Pierwsze najtrudniejsze trofeum w grze. Na finałowej planszy spotkasz.!UWAGA! CZTERECH BOSSÓW! TO NIE ŻARTY! CZTERECH Sprawa będzie trochę trudna,gdyż ci bossowie to:

1.Kazuya jest pierwszym bossem

2.Azazael drugim bossem - UWAŻAĆ NA JEGO LASER I KRYSZTAŁKI WYCHODZĄCE SPOD ZIEMI!

3.Alissa - NIE POZWOLIĆ JEJ REGENEROWAĆ ŻYCIA! WALCZYĆ NA OKRĄGŁO DO OSTATNIEGO TCHU! I UWAŻAĆ NA JEJ RAKIETY!

4.Jin - BŁYSKA MU Z OCZU! A POZATYM JEST SILNY I MA NIEMAŁĄ OBSTAWĘ(PODOBNIE JAK ALISSA I AZAZEL)

Po ich pokonaniu masz trofeum jak w banku:D.

10190.png10196.pngsilver.png/bronze.pngScenario Expert/Assistant Upgrade Te oba trofea uzyskasz w tym samym czasie. Gdy wykonasz wszystkie plansze(łącznie z ukrytymi) Alissa osiąga 10 lvl(czyli najwyższy), a ty wykonasz wszystkie misje masz oba w garści.

10179.png10176.pngsilver.png/silver.pngTresaure Master/Item Cossonieur to bardzo nużące trofea. Ale łatwo się je zdobędzie w trybie CO-OP zmówisz się z jakimś graczem ustawicie medium i macie. Wtedy masz 50% szans na pojawienie się S itemu. Już na pierwszej planszy(Easy się to niestety nie tyczy;P). Treasure master można zdobyć grając i w single player scenario i CO-OP. Po kilkunastu grach ,powinieneś uzyskać już coś koło 200 itemów.

10212.pngsilver.pngOstatnim a zarazem sprawiającym najwięcej problemów trofem jest MACHINE CRUSHER(CZYLI KRÓTKO MÓWIĄC NANCY) Tiaaaa.... Nancy pokonałem za pomocą takiej taktyki(oczywiście Asuką my best friend yeah:D) Oto ona(ukos w prawo + :cicle: + :cicle: + :cicle: + :x: bądź krócej ukos w prawo + :cicle: + :x: lub też strzałka w lewo + :x: ) to są najpotężniejsze ataki Asuką których użyłem do pokonania Nancy. Jeśli ktoś ma inną taktykę to może spróbować. Ja tylko opisałem jak ja pokonałem tego wrednego robota.

No i to to tyle dziękuje wszystkim którzy mi pomogli. A w szczególności dziękuje:

LINKOWI 369 - za wsparcie

Tomo - za krytykę i wsparcie

SirHaszakowi - Za pomoc przy zdobywaniu platyny i poprawieniu błędów w pierwotnej wersji poradnika.

Piszcie gdyby coś brakło. A teraz... ENJOY!

tekken6wikicheats.png

Edytowane przez Topofun652
Under Construction
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie napiszę od nowa. Lepszy i czytelniejszy. Dajdzie mi coś koło 45min a 1h i poprawię poradnik zgodnie z kryteriami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie napiszę od nowa. Lepszy i czytelniejszy. Dajdzie mi coś koło 45min a 1h i poprawię poradnik zgodnie z kryteriami.

Nie spiesz się, ogarnij wszystko na spokojnie i jak będziesz miał czas - wtedy powstanie spox poradnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mam akurat teraz czas więc wykorzystam go do napisania czytelniejszego poradnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To weż się za poprawianie tego czegoś i napisanie konkretnego poradnika, zamiast pisać debilne posty na forum ;)

Popatrz sobie na inne, które są na forum i pisz podobnie do tamtych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

POPRAWIONE! WRESZCIE! DWIE GODZINY PISAŁEM ALE CHYBA NIE NA MARNE! SAMI OCENCIE:D w porównaniu do tamtego cudaka^^.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jest lepiej, ale jak dla mnie dalej bardzo mało czytelnie.

Porady ode mnie:

1) Jeden kolor czcionki. Wiem, że w ten sposób chcesz pokazać, jakiego rodzaju jest puchar, ale po prostu w takiej formie jest to bardzo mało czytelne

2) Przerwy między kolejnymi pucharami. Teraz wszystko zlewa się w jedną nie kształtną masę.

3) Wyróżnienie nazwy pucharu - w ten sposób łatwiej będzie zlokalizować gdzie kończy się nazwa trofeum i zaczyna porada jak go zdobyć

4) Literówki

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Może chodzi o czcionkę? Mam ją zmienić spowrotem?

Na normal?

Dzięki. Postaram się poprawić jutro wszystkie literówki i inne zbędne rzeczy. Co najwyżej koło nazwy trofeów będę pisać jakiego koloru jest typu: Learning is Fun - Brązowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kurdę ,czyli znowu kilka godzin pisania? Well Then. Mógłbym teraz jeszcze poprawić. Zrobię z tymi ikonkami trofów ,zmienię tekst na normal oraz itp. itd. i zobaczycie. Zajmie mi edytowanie tego coś koło 30 min. Tak więc wyczekujcie bo niedługo nadejdzie ta chwila! Jeszcze dziś:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tak wogóle to nie wiem czy jest jeszcze jakiś poradnik do T6 potrzebny.... ale jak chcesz to pisz . Ludzie ocenią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wood crater: zniszczyć drewniane skrzynie w których jest np. broń(na każdym stage są).Thirsty Fighter:należy zebrać napoje które np. dają juggle, porażenie prądm itd (świecące sie pięści postaci która weźmie napój)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie co powiedzieliście poprawione. Zapraszam do przyjemniej lektury^^.

Dzięki jutro poprawię. Bo dzisiaj już nie mam energii. Dobranoc wszystkim.:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Krigan Island: wystarczy zajumać ninja (nie trzeba przechodzić levelu). Troszke jeszcze Cie czeka poprawiania, dalej mi sie czytać nie chce bo jutro na 6......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Oh My God...czytam i nie wierzę :)

Teraz. Weźmiemy się za te łatwiejsze ,których zdobycie ,nie powinno wam zająć dosyć dużo czasu.

Wbrew pozorom ,to trofeum jest również łatwe.

Również proste trofeum które zdobyć możemy m.in.: na w tzw. portach.

Banalne trofeum które możemy zyskać tuż na pierwszym practice.

Też proste

Trofeum banalne ,

Banalne.

Wbrew pozorom ,bardzo proste trofeum

Kwiatki:

Wbrew pozorom - Średnie Trofeum

A średnie to jakie?

Nie za bardzo wiem o co z tym trofeum chodzi. Wiem tylko ,że chodzi o zebranie jakiś 50 napojów leczących.

Tutaj też niezbyt wiem o co chodzi. Najprawdopodobniej chodzi o leśne tereny typu plansze z Kumą itp. itd.

To kto ma wiedzieć jeśli nie piszący poradnik???

Szybko pokapujecie się o co chodzi.

To po co mam czytać poradnik skoro sam się "pokapuję"?

Zjednocz się ze swoim sojusznikiem w Campaign Mode(chodzi tutaj najprawdopodobniej o pierwsze misje w kampani).

Najprawdopodobniej? A może telefon do przyjaciela?

Teraz weźmiemy się za ostatni typ. Trofei które są trudniejsze od tych łatwych. Ale łatwiejszych niż te trudne.

Tak, ja też lubię zbierać tofei. :)

I co to za podział na łatwe, trudne i te trudniejsze od tych łatwych, ale łatwiejsze od tych trudnych?? Weź leć po kolei według listy z xmb. I masz uszkodzony Caps Lock że Ci się ciągle włącza czy może jakiś wystający szósty palec u lewej dłoni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ok, popraw "kwiatki" wskazane powyżej i w sumie można to uznać za wersję ostateczną, od siebie proponuje jeszcze;

Zrobić wszystko jedną podstawową czcionką (rozmiar, rodzaj czcionki, etc),

Pogrubić wyłącznie nazwy pucharków,

Dodać ikonki pucharków przy opisach tzw najtrudniejszych trofów - gdzieś się zapodziały :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Przykład jak powinien wyglądać opis trofeów:

Wskazówki:

- po co komu nemurek do trofeum?

- nazwa pucharku pogrubiona, dobrze byłoby gdyby miał odpowiedni kolor tj. brązowy/srebrny/złoty,

- ogarnij trochę interpunkcję co by czytelniejsze było bo raz jest przecinek, raz nie ma, nie raz nie ma odstępów itd.

- reszta to poczytaj inne poradniki, chociażby Patricko, czy Tomo.

10189.png Alien Hunter bronze.png

Pokonaj 10 obcych w trybie Scenario Campaign.

Należy wyeliminować 10 kosmitów. Najczęściej można ich spotkać w trybie co-op gdy gramy w misje pierwszą gdzie bossem jest Christie. Po pokonaniu kilku żołnierzy G Corp, pojawią się działka i mnóstwo kosmitów do zestrzelenia. Po kilku strzałach trofeum będziesz miał już wyłożone na tacy.

To jest przykład jak powinny wyglądać opisy trofeów, jeśli poprawisz opisy zgodnie z tym szablonem wszystko będzie ok.

Edytowane przez Kryman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No, Topofun652 do 5x sztuka :) Ostatnie korekty i pachnące 25 pkt reputacji powędruje na Twoje forumowe konto :) Szacun na dzielni gwarantowany. Trzymam kciuki za mam nadzieję ostatnie poprawki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Spoko. Poprawie trochę później gdyż teraz muszę iść do pedagoga. Mam wizytę i obecnie nie mam czasu. Poprawię jak wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ,biorę się za poprawki. Przeglądne wszystkie uwagi i zrobię wszystko jak należy.

DOBRA KWIATKI POPRAWIONE. OCEŃCIE SAMI ,BO MI SIĘ WYDAJE ,ŻE WSZYSTKIE UWAGI OD TOMA ITP. ZOSTAŁY ZROBIONE^^.

Edytowane przez Topofun652

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Coś nie za dużo poprawiłeś... Weź się przyłóż, a nie odwalaj maniany :)

Patricko podał gotowy szablon pisania poradnika, wiec miło byłoby gdybyś się do niego stosował, i tu cytat: "(...) po co zmieniać coś, do czego każdy się już przyzwyczaił".

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, zmieniłem wygląd opisów,

Topofun dostał jasny drogowskaz, dajmy mu ostatnią szansę. Jak nie ogarnię to wieczorem dokonam poprawek i czystki w tym temacie ....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tomo ,bierz się za ogarnianie tego wszystkiego. Poradnik został oficjalnie skończony :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Chłopie to po jakiego czorta się za niego brałeś nic o tym nie wiedząc. Tomo to jakiś Twój opiekun, że ma go za Ciebie kończyć?

256bn1d.jpg

Dzięki kill, pozwoliłem sobie użyć Twojej grafiki :)

Edytowane przez Kryman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×