Skocz do zawartości
RudaPL

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło o czystkę! Nie o poradnik!

Edytowane przez Topofun652

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Regulamin :rtfm:

§ II - Warny-Ostrzeżenia

------------------------------

5. Pisać z naruszeniem polskiej pisowni. Zabronione jest pisanie z włączonym "CAPS LOCKIEM" oraz stosowanie dużych czcionek, nadmierne kolorowanie postów bez znaczącego powodu.

§ III - Bany-Wykluczenia.

------------------------------

Za co banujemy?

1. Atakowanie innych użytkowników forum.

post-4812-1265714375,4501.png

i ciesz się że nie Banned ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czystkę? Przecież to się kwalifikuje do napisania od całkowicie od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tomo. Przepraszam. Poniosło trochę. I już poprawię tekst.

BTW. Chodzi o czystkę wszystkich zbędnych postów. A nie poradnika.

Edytowane przez Topofun652

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tomo ,bierz się za ogarnianie tego wszystkiego. Poradnik został oficjalnie skończony :laugh:

Ja o tym zadecyduje, niektóre zdania składniowo i stylowo są wyjęte z d*py, pomimo wcześniejszych braków chęci spróbuję to wieczorem ogarnąć, no chyba że zdążysz się z tym uporać wcześniej ...

PS Przeprosiny przyjęte, CAPS'a nadużyłeś jednak już nie pierwszy raz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mogę. To tak z przyjemnością oczyszczę temat skoro mam do tego prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem, czy to zostało napisane dla jaj czy co? Co oznaczają zwroty typu "Z łatwością z palcem w "tyłku" to przejdziesz:D.". I te wszechobecne uśmieszki? Przecież to zniewaga dla innych trophy guide writer'ów, że takie coś zawiśnie obok ich poradników, ale ok - nie mi o tym decydować. Mam nadzieję, że kolegi wypracowania na Polski prezentują wyższy poziom niż ten zlepek żartów i Caps Lock'ów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Daraya bez nerwów, zaraz zobaczysz całkowicie nowy poradnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Daraya bez nerwów, zaraz zobaczysz całkowicie nowy poradnik :)

i parę nowych wpisów autora poradnika, że zaraz zostanie to i tamto porawione.

PS. Też mam wrażenie, że poradnik został napisany na odwal się(bo autorowi akurat się nudziło) przez osobę, która ma nieiwelkie pojęcie o czym pisze.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Daraya bez nerwów, zaraz zobaczysz całkowicie nowy poradnik :)

Napisany od nowa przez Tomo albo Ciebie? Bo tego chyba się nie da poprawić :)

Ale ok, z palcem w "tyłku" zaczekam... ;)

i parę nowych wpisów autora poradnika, że zaraz zostanie to i tamto porawione.

A później oczyści temat bo ma do tego prawo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz Topofun ale tutaj raczej nie uzyskasz słów pochwały za coś, co za przeproszeniem dokładnie spartoliłeś i to nie jest wina "Bo to mój pierwszy raz", wystarczy chociażby spojrzeć na mój pierwszy poradnik który przynajmniej jest czytelny i zwięzły, tutaj tak naprawdę Tomo odwalił za Ciebie całą robotę. Rada - Jeśli masz coś robić na "odwal się", to nie bierz się za to w ogóle, tutaj nie chodzi o to by ładnie się pochwalić platyną a pomóc ludziom którzy jeszcze jej nie zdobylili, skupiając wszystkie informacje i wskazówki w jeden, czytelny i estetyczny post. Bajzel się tutaj robi coraz większy, ale nie mogłem odpuścić dodania swojej opinii, przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ale off-top...No nic...

+1

A tak na poważnie, to Topofun nie pisz już nic więcej na forum, ja Cię proszę, bo więcej roboty robisz innym niż pożytku.

Odnosi się to też do Twoich innych postów na forum. Jak Cię energia rozpiera to idź pokopaj w bale na polu, a nie robisz syf na forum.

Na miejscu Tomo w życiu bym tego nie poprawiał tylko wrzucił tam gdzie jego miejsce, śmietnik!

Także dziękuj mu na klęczkach, że w ogóle chce mu się to "poprawiać", bo tak naprawdę cały poradnik trzeba pisać od nowa...

Poradnika nie pisze się w 15 minut. Twierdzisz, że napisałeś to w 2 godziny...chyba z półtora godzinną przerwą...już nie powiem na co.

Ja piszę poradnik czasami nawet 3/4 dnia, a niekiedy nawet cały, gdyby tak zsumować wszystkie godziny.

PS.

Temat oczywiście zostanie wyczyszczony, bo masakra co tu się dzieje :)

Ale w swoim czasie, jeszcze musisz dostać pojazd od innych, żebyś się opamiętał i nie brał za poradnik w przyszłości :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Będę brał się za przyszłość drogi kolego. Po prostu ten poradnik do Tekkena był tzw. dla mnie próbą. Teraz już wiem jak się pisze poradniki na przyszłość dzięki waszej pomocy :happy: . Przepraszam za moje zachowanie i mam nadzieje ,że przeprosiny zostaną przyjęte.

PS. mylisz się Patricko poradnik nie był pisany na odczep się. Lepiej zsumuj sobie wszystko:

45. Wersja próbna.

3-4 godziny wersja 2.

plus 45-60 minut na poprawki

45 minut na ewentualne sprawdzenie niedogodności itp.

Łącznie wychodzi coś koło 6 7 godzin. Wczoraj około 17 zacząłem robić nową wersję poradnika .Skończyłem około 23 licząc czas na poprawki które mi wymieniliście. Więc przestań mówić ,że na odczep bo to trochę z tym przesadzasz.

Innymi słowy.

Enough Said!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

1257456757_by_propotato.jpg

Zmiana forumowego avatara też raczej nie pomoże :D Zapamiętamy ten poradnik, jak i autora.

Bardziej autora.

Cholera, dopiero teraz tu wlazłem, a mogłem się dobrze bawić od wczoraj.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mnie to nie obchodzi ile Ty to piszesz, efekt końcowy na forum ma być taki, że wchodząc w temat mam zobaczyć konkretny poradnik, a nie jakieś byle g..., które trzeba poprawiać jeszcze 100x.

Następnym razem wklej mi, albo Tomo cały poradnik na PW zanim wstawisz go na forum. Tym sposobem unikniesz publicznego pojazdu.

I jeszcze jedno...

Nie wiem ile masz lat...ale przestań używać tych gimbusowych odzywek, szczególnie w poradniku.

Bo czytając coś takiego czuje dosłownie zażenowanie, myślę że inni też.

W regulaminie masz jasno napisane, że forum jest od 21 lat, więc zachowuj się chociaż jakbyś tyle miał, a nie jakbyś wrócił z lekcji w jakiejś gimbazie.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny kolega już dostał banana więc jeśli nikt nie postanowił napisać poradnika od nowa to chyba można usunąć cały temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To nie Tomo poprawia. Dzisiaj powinno być wszystko zrobione na nowo. Bez żadnych błędów i napisów typu: Tiaaa, albo z palcem w tyłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

1257456757_by_propotato.jpg

Zmiana forumowego avatara też raczej nie pomoże :biggrin: Zapamiętamy ten poradnik, jak i autora.

Bardziej autora.

Cholera, dopiero teraz tu wlazłem, a mogłem się dobrze bawić od wczoraj.

Teraz to mi nawet przykro że będzie trzeba wyczyścić ten topic :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym tego tematu nie czyścił, ale w temacie jak pisac poradniki wstawić link do tego tematu z adnotacją jak NIE pisać poradnika i czym to się może skończyć. A sam temat przenieść do "Ściany płaczu"

Edytowane przez Hadzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat jak nic zasługuje na Ścianę Płaczu i chyba najlepiej będzie jak tam trafi :D

Co myślisz Tomo? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja to by go tam podpiął nawet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się pomysł Hadzia (Nie wiem czy to tak się odmienia, jeśli pokręciłem, to wybacz). Ale znając życie pan Topofun kiedy wróci zacznie mieć pretensje do administracji że dostał bana za chęć pomocy w współtworzeniu forum, ale mówiąc szczerze - Wiedziałem że go szybko zbanują, wystarczy zobaczyć jakie głupoty pisze w innych tematach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby ten poradnik został na stałe jako pomoc dla chcących zrobić platynę w T6, to chyba poczułbym się urażony ze swoimi 7 dniami, które łącznie spędziłem nad poradnikami do MW3 i do Skyrim. Ja też coś pisałem pierwszy raz. Wystarczy użyć mózgownicy, którą po coś tam chyba się ma. Zapytać. Zobaczyć inne poradniki. To tutaj... brzydkie. I ta interpunkcja z kosmosu. Rozumiem, że była tu jakaś "pierwotna wersja". Szkoda, że mnie to ominęło.

Gimbaza... GIMBAZA. Made my day. Patricko, wygrałeś internet :biggrin:

Edytowane przez Siriondel
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że niektórzy nie widzieli jak wyglądał "poradnik" do FIFA 11 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×