Skocz do zawartości
tomekfff

Błąd 80710B23

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie

od wczoraj mam straszny ból, wróciłem z pracy, chciałem zassać update do MGO i zonk - przy próbie logowania do PSN wywala mi komunikat "An error has occurred. You have been signed out of the PLAYSTATION Network. (80710b23). Z tego co udało mi się znaleźć jest to błąd po stronie Sony ale z wpisów na forum widzę, że ludzie grają

Czy ktoś ma coś podobnego? W moim połączeniu z netem nic sie nie zmieniło, jest to kablowy z UPC.

Pozdrowienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Właśnie chyba Lansalot miał też taki problem z UPC nie chciało mu pobrać. To chyba stoi po stronie providera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć.

Właśnie chyba Lansalot miał też taki problem z UPC nie chciało mu pobrać. To chyba stoi po stronie providera.

Cześć Dyziu,

Dzięki za tipa. Kurna pozabijam ich !!! Nie mają kiedy mieszać. Lansalot - jak to rozwiązałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też próbowałem pobrać patcha 1.01 i mi podczas próby przez HTTP wywalało błąd A P2P przez godzinę 7% mi ściągnęło. Też mam internet w UPC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nie wiem co jest grane ale u mnie nagle zaczęło ściągać ponad 100kB/s i tak się trzymało dzielnie przez prawie godzinę. 46% zassane i.... znów same zera

Oczywiście też UPC 4mbit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem w TP 1mb ;/ i nie moge sobie z nim poradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×