Skocz do zawartości
KutkuS

Bf 3 - Wynajęte Serwery

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na serwer " LooserSquaD-PL" hardcore only... Ustawienia jak z bfbc2 tylko dla prawdziwych twardzieli ;)

chętnie zajrzę :) do "ustrzelenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na serwer 100% hardcore no map no hud Real game ;) dla prawdziwych twardzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninjowanie pojazdów cóż, już nieraz przejołem pojazd wroga bo zostawił go uszkodzonego na polu walki, z prezentów trzeba korzystać.

to jest akurat uczciwe, ale krążenie nad lotniskowcem i ninjowanie birdów z respa jest żałosne, doświadczyłem tego na waszym serwerze, dlatego omijam go z daleka, widać takie pr0 granie nie jest dla mnie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to takie wyrzucanie z serwera to czyste pedalstwo jest - ja tak nie robię. Jedynie przerzucamy ludzi z drużyn ( chyba że ten sam klan ) żeby był balans równy gry, co za przyjemność jak jeden team ma 200 a drugi 0 ...

Najlepiej jest zrobić grę na równi, choć i tak jakiś koleś nam pojechał że to serwer dla nubów :)

Zapraszam wszystkich nubów, dzisiaj chłopaki ustawili DM, później znów podboje - 90% graczy PL, biega się naprawde przyjemnie.

http://bf34fun.cba.pl/

Mamy już ponad stówkę i jeszcze kilka osób deklarowało wpłatę, albo zrobimy drugi serw albo wykupimy na pół roku. Jest 4 adminów którzy pilnują żeby było ok, żeby nie było krzywych akcji. Pozdr

Chyba u was grałem dwóch na ośmiu, wyspa shark. Zamkneliście nas na respie i zpamiliście czołgami że nie dało rady wyjść ale ogólnie fajnie było. Wróce żeby się odegrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jeszcze ma zamiar wynająć serwer proponuje to przeczytać

po wykupieniu serwera na dłużej możecie stracić możliwość zarządzania takim serwerem.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jak grałeś były testy serwera, teraz jest wlączony auto balans a jak jest mimo to nierówno to przerzucamy :)

Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a gdzie znajdę jakiś odnośnik na temat zażaleń / skarg i tego typu forum? Bo już mnie to denerwuje banowanie mojej osoby za .. no właśnie nie wiem za co. Wchodząc na serwer gram 1,5 godziny i nagle zostaje zbanowany po tym jak wbijam jakiemuś fagasowi nóż w plecy (pewnie administrator). Serwer jakiś zagraniczny, 1700Ticketów na metro. Jeżeli dalej tak będzie to niedługo na żaden serwer nie wejdę.

//był gdzieś jakiś link do tego.

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This is 100% Hardcore server like should be... similar settings to Bfbc2.... All welcome PS3 only !!!! :)

Name of server: 100% Hardcore No map No Hud Real Game

Based in Europe.....:)

Any questions please ask we can change settings.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie można personalizowac każdej mapki osobno np metro 1000 ticketów a kaspijska 500 ticketów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jeszcze ma zamiar wynająć serwer proponuje to przeczytać

po wykupieniu serwera na dłużej możecie stracić możliwość zarządzania takim serwerem.

Ja też przed tym przestrzegam. Wykupiłem serva i na nastęony dzień nie mogłem z nim nic zrobić. Ani własnych ustawień, ani własnych map... NIC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przed tym przestrzegam. Wykupiłem serva i na nastęony dzień nie mogłem z nim nic zrobić. Ani własnych ustawień, ani własnych map... NIC.

Ja kupilem 3 dni temu i nie mam zadnego problemu pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest... Serwer wykupiony, po chwilowym nieogarnięciu ustawiłem wszystko jak trzeba, ale nie da się na ten serwer wejść (brak gospodarza). Nie wiem o co chodzi...

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Niebawem po napisanie posta coś ruszyło. W każdym razie dzięki za odzew. A jak jest ze zmianą zasad? Za każdym razem trzeba wychodzić do menu? Jest to logiczne w sumie, choć dosyć niewygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem musisz wychodzić do menu, z poziomu serwera możesz zarządzać graczami oraz ustawiać kolejność już ustalonych map.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, więc to chciałem wiedzieć, także słabo trochę.

Jeszcze jedno, co będzie w sytuacji niewykupienia serwera na kolejny okres? Znika? Przestaje działać, do momentu przedłużenia wpłaty?

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, więc to chciałem wiedzieć, także słabo trochę.

Jeszcze jedno, co będzie w sytuacji niewykupienia serwera na kolejny okres? Znika? Przestaje działać, do momentu przedłużenia wpłaty?

Serwer działa do końca dnia, w którym skończyło się wynajęcie. W tym czasie możesz wywalać i banować, ale nie masz możliwości zmieniania ustawień, map. W każdej chwili możesz później przedłużyć z zapamiętanymi ustawieniami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/39150449/4/267874982/

Przykład jak można ustawić drużyny na równi tak by runda miała dobry balans i walka trwała do samego końca... :)

Staram się własnie tak ustawiać żeby każdy mógł się jakoś pobawić, żeby nie było zamykania na spawnie. Zapraszam na czołgi miny karabiny po raz kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przedłużanie najmu, to serwer zniknie po miesięcznym impasie. Czyli przez 30 dni po stracie ważności można go ponownie wynająć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślałem że walne na zawał po tym co mnie dziś spotkało na servie MPL i aTx , gramy sobie normalnie lejemy mafie która była w drugiej drużynie wszystko ładnie pięknie teamy wyrównane gdy nagle zonk nasz team został ogołocony z wyższych lvl zostały może z 4 max lvl.

A team mafi ani jednego mniejszego od max lvl , po 3 partiach ostrych batów wkurzony zwróciłem adminowi ( MAFIAxPLxBLIND) żeby nie robili sobie jaj i wyrównali teamy , po czym dostałem bana i wiadomość : "jak się nie podoba to wypier*alaj" Nie wiem jakim trzeba być gimbusem żeby takie cyrki odwalać...

Miałem szacunek do MAFI ale po tym co mnie spotkało stali się żałośni...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślałem że walne na zawał po tym co mnie dziś spotkało na servie MPL i aTx , gramy sobie normalnie lejemy mafie która była w drugiej drużynie wszystko ładnie pięknie teamy wyrównane gdy nagle zonk nasz team został ogołocony z wyższych lvl zostały może z 4 max lvl.

A team mafi ani jednego mniejszego od max lvl , po 3 partiach ostrych batów wkurzony zwróciłem adminowi ( MAFIAxPLxBLIND) żeby nie robili sobie jaj i wyrównali teamy , po czym dostałem bana i wiadomość : "jak się nie podoba to wypier*alaj" Nie wiem jakim trzeba być gimbusem żeby takie cyrki odwalać...

Miałem szacunek do MAFI ale po tym co mnie spotkało stali się żałośni...

Serio? Oh my... :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×