Skocz do zawartości
KutkuS

Bf 3 - Wynajęte Serwery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jak juz wiadomo mozemy zakładać swoje serwery, prośba do administratora strony zeby utworzył nowy temat "serwery" i tam wszyscy bedą wpisywać nazwy serwerów. Miło sie gra jak sami Polacy grają a rownież ułatwi nam to szukanie pl serwerów przez gre pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę co do zasadności założenia nowego tematu, w którym można by podawać informacje o polskich serwerach BF3.

Tymczasem w tym miejscu zapraszam na serwer o nazwie "RZEZNIA U BRACI". Jest to polski serwer, rankingowy, wynajęty póki co na 3 miesiące. Zazwyczaj gramy na ustawieniach normalnych, głównie piechotą, w trybie conquest i deathmatch, wyłącznie na najbardziej dynamicznych (raczej zwartych) mapach. Mam nadzieję, że nie będzie lagów. Osoby stale powracające mogą otrzymać status VIP-a.

Pozdrawiam i zapraszam.

Edytowane przez PLeight
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz server nazywa się

MPL & aTx [PL]

jak na razie gramy podbój

metro 1050 ticketów

bazar

i przeprawa przez sekwane

ustawienia są normalne

wszystko dozwolone oprócz odłamków

pozdrawiam i zapraszam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska a jak znaleźć te serwery? chętnie bym sie przyłaczył do MPL & aTx [PL] gram prawie codziennie w godz. wieczornych

PSN MACIEK_WARSAW_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wieloosobowa -> serwery -> R1 przeskakujesz na szukaj i wpisujesz MPL i Ci znajdzie ten serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wieloosobowa -> serwery -> R1 przeskakujesz na szukaj i wpisujesz MPL i Ci znajdzie ten serwer.

dzięki postaram się dziś dołaczyć jak się uda a jak nie to next time, lubię grać podbój na bazarze wczoraj popykałem na tej mapie do rozdania było jakieś 1000ticket-ów rozpierducha straszna, poza tym grałem jeszcze metro i kanały też super zresztą moje ulubione mapy i tryb gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy nastepna partia serverow na wynajem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy nastepna partia serverow na wynajem ?

po tygodniu skończy się boom na 1 dniowe serwery (zresztą już nie chyba kończy), to i miejsce się zwolni, na twitterze pisali że na weekend dadzą większą transzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma dla was złą wiadomość, jeśli wykupicie sobie serwer, ustawicie na ranked i dodacie w opisie serwera że nie można używać jakiejś broni albo np. c4, claymorów i reszty

to możecie dostać bana i stracicie serwer.

więcej tutaj https://help.ea.com/...ules-of-conduct w innym przypadku jakiś gracz którego wykickuje admin albo da mu bana może się poskarżyć do ea

więcej tutaj http://battlelog.battlefield.com/

więc przed założeniem serwera zastanówcie się dobrze nad wykupieniem go i opisem.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas tylko odłamków nie można a rozważamy żeby je również pozwolic (bo teraz są słabe)

jedyne nieraz co muszę robic na naszym serwie to balansowac go żeby były równe szanse i bardziej zacięta gra

akurat przyszedłem z pracy wchodze na bfa a ty 24 chłopa siedzi na naszym serwie (SAMI RANDOMY) A MAM TYLKO 3 MAPKI USTAWIONE TERAZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas tylko odłamków nie można a rozważamy żeby je również pozwolic (bo teraz są słabe)

jedyne nieraz co muszę robic na naszym serwie to balansowac go żeby były równe szanse i bardziej zacięta gra

akurat przyszedłem z pracy wchodze na bfa a ty 24 chłopa siedzi na naszym serwie (SAMI RANDOMY) A MAM TYLKO 3 MAPKI USTAWIONE TERAZ

jeśli zaczniesz kickować osoby które używają jakiejś strzelby z amunicją odłamkową a ta osoba się poskarży EA dostaniesz bana i nie zwrócą Ci za wykupienie serwera.

najbardziej mnie zastanawia dlaczego tylko na ps3 są jakieś takie z dupy zakazy jeśli na pc nie ma żadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF to trzeba do nich napisać coś, przecież jak wykupuje serwer to ja ustawiam na nim zasady takie jakie mi pasują, a jak ktoś się nie chce bawić tak jak ja to na inny serwe niech sobie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLSKA 4 FUN - CZOŁGI MINY KARABINY

- zapraszam wszystkich chcących pograć z Polakami, postrzelać drużynowo bez napinania się czy po prostu postrzelać i pogadać z humorem :)

Wstępnie do poniedziałki, ale liczę że znajdą się chętni na wydłużenie - info http://bf34fun.cba.pl/

P.S. Co dają konta vip ?

Edytowane przez 77rpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tyle, że nie trzeba czekać w kolejce. Wychodzi na to, że jeżeli jesteś vipem i serwer jest pełny to zabierasz komuś miejsce kto nie jest vipem. Tak gdzieś czytałem. Jak ktoś może to niech potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie - komas jest vipem, chciał wejść jak było full i i tak musiał czekać :) ale i admin musi czekać, właściciel serwera też musi jeśli jest komplet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie - komas jest vipem, chciał wejść jak było full i i tak musiał czekać :) ale i admin musi czekać, właściciel serwera też musi jeśli jest komplet :)

Ja się z wielką chęcia podłączę i zgarnę przy okazji mojego gunnera. Dam znać na maila co i jak.

:thanks: za inicjatywę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam :) Jutro ogarnę jakąś www - dzisiaj 95% graczy z pl, na koniec przyszli chłopaki z GROMU i nas zbili hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie można banować za złamanie ustalonych zasad na ranked serwer to po co taka opcja znajduje się w grze? Poza tym chyba po to się kupuje taki serwer, by pograć na nim ze znajomymi na własnych zasadach i móc odblokować dodatki, a nie grać unranked i zapomnieć o meczu po jego rozegraniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam swoj wlasny serwer "Polish Serwer......." i mam ustawione max graczy 23 dzieki czemu zawsze moge wbic na niego i nie czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie można banować za złamanie ustalonych zasad na ranked serwer to po co taka opcja znajduje się w grze? Poza tym chyba po to się kupuje taki serwer, by pograć na nim ze znajomymi na własnych zasadach i móc odblokować dodatki, a nie grać unranked i zapomnieć o meczu po jego rozegraniu.

co za różnica jak nie zachowuje się zasad fair play - campienie spawnów, ninjowanie pojazdów etc. // opcja jest by usuwać ludzi łamiących zasady EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na serwer " LooserSquaD-PL" hardcore only... Ustawienia jak z bfbc2 tylko dla prawdziwych twardzieli ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj 2 razy dostałem kick z serwera: raz jak admin miał ochotę na tego samego little birda co ja, a mi się akurat zdążyło wsiąść do niego najpierw, a drugi raz, dziwnym zbiegiem okoliczności, jak 3 raz pod rząd zestrzeliłem tego samego kolesia na kanałach. Mam nadzieję że to akurat taki pechowy dzień i nie będzie to często spotykane zachowanie.

Dodam że zawsze staram się grać fair i jedyna okoliczność w jakiej zdarzyło mi się spawn rape'ować to był odwet za wiszenie przez 3/4 gry nad lotniskowcem USA.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za różnica jak nie zachowuje się zasad fair play - campienie spawnów, ninjowanie pojazdów etc. // opcja jest by usuwać ludzi łamiących zasady EA

Skoro przeciwnicy byli słabi i dali się zepchnąć na respa to niech główkują jak z niego wyjść. Mi się już nieraz samemu udało zmienić samemu losy rozgrywki jak przeciwnicy zamkneli nas na respie, a ja przekradłem się bokiem i przejołem flagę. Ninjowanie pojazdów cóż, już nieraz przejołem pojazd wroga bo zostawił go uszkodzonego na polu walki, z prezentów trzeba korzystać.

Edytowane przez princ18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie na prywatnych serwerach jest za dużo ticketów (1000 lub 1700) a powinno być co najwyżej 450-500. Grać na jednej mapce 1,5h to lekka przesada. Szybko wtedy granie w bf3 mi się nudzi. Wiecie może jak sprawdzić ile ticketów jest na danym serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to takie wyrzucanie z serwera to czyste pedalstwo jest - ja tak nie robię. Jedynie przerzucamy ludzi z drużyn ( chyba że ten sam klan ) żeby był balans równy gry, co za przyjemność jak jeden team ma 200 a drugi 0 ...

Najlepiej jest zrobić grę na równi, choć i tak jakiś koleś nam pojechał że to serwer dla nubów :)

Zapraszam wszystkich nubów, dzisiaj chłopaki ustawili DM, później znów podboje - 90% graczy PL, biega się naprawde przyjemnie.

http://bf34fun.cba.pl/

Mamy już ponad stówkę i jeszcze kilka osób deklarowało wpłatę, albo zrobimy drugi serw albo wykupimy na pół roku. Jest 4 adminów którzy pilnują żeby było ok, żeby nie było krzywych akcji. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×