Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie. Czy działa PSN, bo miała być jakaś konserwacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supas,co z Tobą?

Sorras mistrzu ale mam jutro egzamin i certyfikat do zrobienia dlatego mam też rozbrat z konsolą. Dzisiaj mój brat u mnie trochę siedzi wiec łupie. Jutro meczyk ligi mistrzów ale w środe pogramy daj tylko znaka kiedy bedziesz dostepny a z @okoni -m i pewnie z oldem pogramy klasowo hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Czy działa PSN, bo miała być jakaś konserwacja

Szybka odpowiedź - sprawdź. :psbutton: Trwa już ale podobno grać się da, nie wyłączyli psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecacie jakiś zestaw dla medyka? bo po tym patchu ciężko mi się strzela AEKiem :/ a medykiem kocham grać bo uwielbiam ratować moich kompanow :biggrin:

ja od wczoraj latam z m16a3 i widzę że dośc kosii , szybko przeładowuje

uzywam kolimator chwyt przedni i tłumnik płomieni

krótka bron to g18 ale najlepsza jest według mnie 93r

m320 nie używam bo na moim serwie jest zabronione i wole miec apteczke

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecacie jakiś zestaw dla medyka? bo po tym patchu ciężko mi się strzela AEKiem :/ a medykiem kocham grać bo uwielbiam ratować moich kompanow :biggrin:

No cóż, wg. mnie to właśnie AEK (kobra kolimator, uchwyt i tłumik płomieni) jest najlepszym wyjściem dla medyka, ale skoro źle Ci się z niego strzela to możesz spróbować M4A1 lub M16A4 z tymi samymi dodatkami co u AEK'a przy czym zmieniasz je wg. własnych upodobań. Do tego klamra 93R, która jest istną kosiarką. Pamiętaj o strzelaniu seriami na dalsze odległości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cisne z AEK kobra, chwyt i lufa

Musze spróbować. Ja gram głównie z KH2002 z zoomem 3.4 lub 4.0 uchwyt, ciężka lufa lub latarka, żeby mieć szanse ubić przeciwnika z bliskiej odległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecacie jakiś zestaw dla medyka? bo po tym patchu ciężko mi się strzela AEKiem :/ a medykiem kocham grać bo uwielbiam ratować moich kompanow :biggrin:

Proszę bardzo :

Moim zdaniem jest to indywidualne , mnie się gra dobrze większością broni , a to przez to że staram się zrobić nimi 500 killi by mieć dogtaga . Fakt że po 200 killach znamy broń dobrze czy sprawdza się w bliskich odległościach czy dalekich .

Moja rada pokombinuj sam z broniami które polecają koledzy wyżej i pamiętaj że dodatki to inna bajka dla każdego .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wg. mnie to właśnie AEK (kobra kolimator, uchwyt i tłumik płomieni) jest najlepszym wyjściem dla medyka, ale skoro źle Ci się z niego strzela to możesz spróbować M4A1 lub M16A4 z tymi samymi dodatkami co u AEK'a przy czym zmieniasz je wg. własnych upodobań. Do tego klamra 93R, która jest istną kosiarką. Pamiętaj o strzelaniu seriami na dalsze odległości.

M4A1 nie zagrasz w klasie szturmowca,tylko technik może z nim biegać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o klasie Wsparcie na pocżatek mojej przygody w multi BF3 uwielbiam cięzkie bronie które maja pełno ammo w magazynku ale dopiero będe zaczynał więc nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4A1 nie zagrasz w klasie szturmowca,tylko technik może z nim biegać ;)

m16a4 to prawie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M16A3 jak juz. Nie wiem czemu nawet battlelog usiluje mi wmowic,ze mam prawie 2tys killi z M16A4. M16A3 i M4A1 to praktycznie identyczne pukawki. Bardzo uniwersalna bron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz że tam nie ma poczciwego M16A3 sam nwm chyba sumuje kille tak mi się zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M16A3 jak juz. Nie wiem czemu nawet battlelog usiluje mi wmowic,ze mam prawie 2tys killi z M16A4. M16A3 i M4A1 to praktycznie identyczne pukawki. Bardzo uniwersalna bron

U mnie to samo i moim zdaniem kille się nabijają z obu na jedną i jest nią M16A4 . Jak je gwiazdkowałem to tego doświadczyłem ;) I dog-tag jest tylko za M16 ;)

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to dziala,ale w zyciu nie tkne M16A4. Bronie z narzuconym burstem nie sa dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o klasie Wsparcie na pocżatek mojej przygody w multi BF3 uwielbiam cięzkie bronie które maja pełno ammo w magazynku ale dopiero będe zaczynał więc nie wiem

Ja się bawię wsparciem+ bronie PDW.

m16a4 to prawie to samo...

Prawie ale jednak z mojej perspektywy(miłośnika broni) to różnica M16A3 to konstrukcja właściwie jeszcze z Wojny Wietnamskiej,a M4A1 to subkarabinek stosunkowo młody i do walki zurbanizowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: jaką polecacie pukawkę dla klasy Wsparcie? Staram się trochę grać tą klasą, ale nie mogę znaleźć broni dla siebie i biegam z tymi dostępnymi dla wszystkich klas. M249 mi nie leży, to mówię z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: jaką polecacie pukawkę dla klasy Wsparcie? Staram się trochę grać tą klasą, ale nie mogę znaleźć broni dla siebie i biegam z tymi dostępnymi dla wszystkich klas. M249 mi nie leży, to mówię z góry.

M27. Swietny jest. Ogolnie nie gra ta klasa bo te bronie sa za wolne,ale M27 polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NFL, sprawdzę go. Ta broń co jakiś czas przewijała mi się przed oczami, ale jakoś nie ciągnęło mnie za bardzo, żeby ją sprawdzić. Dzięki za odpowiedź! Słyszałem, że M60 też niezła kosiara po patchu sie zrobiła, bo teraz na większości meczy, widzę jak sporo ludzi biega z tą bronią. Pogram, odblokuje to sprawdzę. Pozdro

Edytowane przez mateusz275

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to dziala,ale w zyciu nie tkne M16A4. Bronie z narzuconym burstem nie sa dla mnie

tu bym sie kacper nie zgodzil, polecam kh2002 serio dobra pukawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze SFIR sobie calkiem niezle radzi :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze SFIR sobie calkiem niezle radzi :biggrin:

tylko że jakoś flagi nie zobywał :laugh: my z jechem się narażaliśmy najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×