Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Aż mi sie zachciało wrócić do nfs hp :) gdyby nie nudne boostowanie rangi to pewnie bym nic złego nie mógł powiedzieć o tej gierce, daaaleko jej jednak do grywalności znanej z Burnout'a, zgadzasz się z tym Patricko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu styl jazdy w NFS HP jest tragiczny. Czasami miałem wrażenie jakbym jakimś czołgiem jechał.

Do stylu jazdy z Burnouta to w ogóle podejścia nie ma. Ale też nie ma co ukrywać, że to dwie różne gry.

Oczywiście sama grywalność wg mnie również lepsza w Burnoutcie.

No, ale musimy się cieszyć tym co mamy, HP jest znośny jak się go dawkuje w małych porcjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem HP i poradnik jak na życzenie:) kawał dobrej roboty, kilka początkowych wskazówek z pewnością się przyda.

Co do ilości graczy w multi: jak grywałem wieczorami to prawie zawsze trafiałem na pełen skład, chociaż to zależy od klasy pojazdów (w trybie Hot Pursuit najwięcej jeździ w exotic).

@Patricko - byłbyś w stanie udzielić jakichś dokładniejszych rad dot. wybieranych pojazdów? (czy czasem nie da się zobaczyć jakim samochodem jechał na danej trasie nasz znajomy?) Bo ja chyba jakiś lewy jestem - jeśli chodzi o złote medale to za pierwszym podejściem wpada mi ok. 1/2.

A co do trofeum Lot trzmiela, to przynajmniej u mnie wpadło mimo, że na metę dojechałem jako drugi - dziwne. ktoś tak jeszcze miał?

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do trofeum Lot trzmiela, to przynajmniej u mnie wpadło mimo, że na metę dojechałem jako drugi - dziwne. ktoś tak jeszcze miał?

widocznie miałeś zbugowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko - byłbyś w stanie udzielić jakichś dokładniejszych rad dot. wybieranych pojazdów? (czy czasem nie da się zobaczyć jakim samochodem jechał na danej trasie nasz znajomy?) Bo ja chyba jakiś lewy jestem - jeśli chodzi o złote medale to za pierwszym podejściem wpada mi ok. 1/2.

Chodzi Ci o Autolog rozumiem?

Po najechaniu na dany event pokazuje Ci się w prawym dolnym rogu ramka z czasami znajomych.

Poczekaj chwilkę i czasy zmienią się na samochody jakimi było to wykonane.

Po prostu to się zmienia co kilka sekund automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja! Hp i Burnout to dwa różna światy. Mnie jednak ten NFS bardzo przypadł do gustu, ale co ja tam wiem, podobał mi się też "underkałer" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej, jak skorzystać z tego triala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak odpalasz grę automatycznie wyświetla ci się informacja czy chcesz wykorzystać online pass czy skorzystać z triala(nie wiem dokładnie ile on trwa). W NFS HP mogli dodać więcej trofeów w multiplayerze ponieważ mi bardzo się on spodobał.Niedoceniony tryb w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kudesai :P

Co do triala to na początku jak odpalasz grę i jesteś podłączony do PSN, to masz info czy chcesz wykorzystać kod, trial, czy ominąć krok.

Do momentu aż nie ukończyć singla dajesz ominięcie/skip cały czas. Jak chcesz się zabrać za puchary online to dajesz trial i od tego momentu masz 48 godzin.

Jak nie zdążysz to musisz użyć kod, inaczej platyna przepada.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 godzin triala spokojnie starczy na wbicie wszystkich pucharków online.

Ja zacząłem od pucharków online, wpadły wszystkie w kilka godzin - teraz z oporami robie offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się czytało ten poradnik, aż zachciało mi się zagrać w HP. Przymierzałem się już kilka razy do tej gry ale jakoś zawsze coś innego brało górę w wyborze.

Super Robota !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradnik bardzo dobry :) choć ja już dawno platynę zdobyłem. Powiem że gierka jest przednia tylko uważajcie z próbą czasową wozem policyjnym bo każde uderzenie to sekundy karne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie słuchajcie mam problem z misją gdzie mam tylko 10 kolczatek i musze złapać 5 podejrzanych mógłby ktos poradzić jak ja przejśc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ich porozwalać bez użycia kolczatek. Najefektywniej jest wjechać w tył z małą pomocą nitro;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bądź też spychaj odbijając ich ( z boku) bądź tak ich uderzaj. A najlepiej to zanim wyjadą (gdy jeszcze stoją) to pełny gaz i nitro (zawsze mi tak od razu odchodzili) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam dosyć dziwny problem z jednym trofeum. Chodzi o "Podziel się marzeniem". Po wbiciu złota we wszystkich wyścigach po obu stronach pomyślałem, że nadszedł czas na "przyjemniejsze" trofea i zacząłem robić porządki od góry.

Brakowało mi "Podziel się marzeniem". Wbiłem do zakładki Zdjęcia i udostępniłem pierwsze lepsze, wpadło jakieś trofeum i myślałem, że problem z głowy, jadę dalej, ale gdy zajrzałem do XMB trofeum było dalej niezaliczone. Po głębszej analizie (sprawdzenie godziny) okazało się, że puchar, który zaliczył to "Podziel się radością" i wszystko by się zgadzało. Patrząc na opis zdjęcia, które zamieściłem - znajduje się tam BMW. Wyłączyłem/włączyłem konsolę, wrzuciłem kolejne zdjęcie i trofeum dalej nie ma.

Czy jestem ofiarą zbugowanego trofeum?

Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję.

EDIT.

Uff, problem rozwiązany. Zmylił mnie w poradniku ten fragment: "Kończymy wyścig, albo od razu przechodzimy do menu głównego...". Otóż jak się okazało, trofeum "Podziel się marzeniem" zalicza za zdjęcie z dowolnej jazdy, a nie wyścigu. Fotka z BMW już chyba obojętnie.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, bardzo fajny i czytelny poradnik. Trudność platyny jest bardzo niska rzekłbym nawet 2/10. Playnka wbita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To funkcja w grze a nie jakiś tam okresowy podarek od PSN'u ;) Nie mam jak sprawdzić bo akurat mam odblokowanego online passa ale spokojnie mogę z 99% pewnością odpowiedzieć że TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś ochotę na boost lvl w multi to bardzo proszę o kontakt. Najlepiej PW na forum. Dogadamy się co do terminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×