Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś chętny na meczyk w tej chwili??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też często gram o różnych porach.

Dodawajcie mnie

PSN id: Azashke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz opcje "multiplayer" w telefonie , ja też chętnie pogram . Proszę dodawać do znajomych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie zagram-Teraz se ciupciam mozna dodac mnie do znajomych:D

Najczesciej gram okolo 20;00-00p;00 albo inne pory;p

pozdrawiam

Edycja;

Nie wiem czy znacie te strone internetowa z GTA4.

Wpiszcie w formulce jako adres(pomocnicza stronka w GTA4)

www.whattheydonotwantyoutoknow.com

po zalogowaniu sie w kafejce wpiszczie powyzszy adres do formulki.

jak nie widzieliscie tego jeszcze to sie troszke zdziwicie;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tez Jestem Zawsze Chetny , Jak cos To Dodawaj mnie do znajomych lub pisac na gg napewno zagram 8710521

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem chętny na granie.

Mój PSN ID, w profilu, jak coś to dodawać.

Pisać jak jestem dostępny, ale nie zawsze mogę grać online, niekiedy mam zawalone łącze i wtedy gram singla.

Ale napisać wystarczy i odpiszę, czy dam rady czy nie. W multi zacząłem dzisiaj dopiero, ale ogólnie w GTA IV, gram długo, także nie mam jakiś specjalnych problemów z grą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cisne praktycznie codziennie w GTA, glownie deathmatch, gta race, race, turf war, hangman's noose, mafiya work.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie musimy się umówić jakąś większą grupą, bo grać z randomami to parodia...

Włączam Team Deathmatch, to zamiast zrobić dwie drużyny po 6, albo 3 drużyny po 4, to robi się 5 drużyn, z czego w jednej jest 5 osób, w drugiej 2 osoby, potem pojedyncze osoby, itd...ludzie nie myślą przy wybieraniu teamów czy jak..

No i najlepsze jak ktoś jednym szczałem powala z odległości, że nawet nie wiem gdzie ktoś siedzi, albo mam kamizelkę i full energi, a koleś mnie zwykłym pistoletem załatwia dwoma strzałami...chyba coś tu jest nie tak...

Ale już mniejsza o to jak kto gra.

Musimy się dogadać kiedyś na jakiś dzień i godzinę i pograć jakiegoś Team Deathamtcha, Mafia Work, albo coś innego, byle razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge zagrac, ale dobiero za jakis tydzien gdyz pozyczylem gta koledze a ten wyjechal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musimy się dogadać kiedyś na jakiś dzień i godzinę i pograć jakiegoś Team Deathamtcha, Mafia Work, albo coś innego, byle razem smile.gif

Moznaby tez ustalic konkretne terminy na gre, mysle ze zawsze kilka osob by sie pojawilo gdyby kazdy wiedzial kiedy sa jakies ustawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się dołączył.Wczoraj sobie zapuściłem team deatmatch z randomowymi i była to paranoja, zero współpracy i wszyscy myślą tylko o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z headsetem do grania jutro (w sobote) . Jak ktoś się znajdzie chętny , to niech mi wyśle zaproszenie na Psn i gramy jutro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję sobotę po 19, albo koło 20. Czyli już dzisiaj. Niech wszyscy wejdą i dogadamy się jaki tryb gramy.

Jeden założy i pozaprasza resztę i będzie okey. Od razu mówię, że prawdopodobnie będę bez headset'a, ale jeszcze nie wiem, może uda mi się skombinować drugi. Już teraz proponuje dwie drużyny i Team Deathmatch.

Mam nadzieję, że będzie z co najmniej 6 osób, żeby było to 3 na 3 chociaż. Bo jak będą tylko 3 czy 4 osoby to nie widzę sensu robić własnej sesji, co najwyżej podłączyć się do kogoś.

Jak będzie więcej osób na GRID'a to pójdę na GRID'a, od razu mówię żeby nie było potem że uciekam czy coś

Sami przyznacie, że granie w 3 raczej nie ma większego sensu...ale mam nadzieję że zbierze się grupka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe ze i ja bede dzisiaj wieczorkiem gral, wiec jak cos to bedzie 1 osoba wiecej. Patrickosan bedzie wiedzial czy jestem, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to dawno nie odpalalem Gta ale skoro jest organizowana akcja to mysle ze sie skusze.Patricko daj znac jak bedziecie zaczynac. Jesli bedzie kilka osob to chetnie zagram. takze jakby co to mozecie mnie liczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wieczorem na pewno siedział i będę obserwował ile ludzi jest i kto jest chętny.

Jak będzie koło 6 to można już coś pograć, pobawić się. Ale jak będzie mniej to nie widzę sensu, prawda?

Będę dostępny za jakiś czas, a potem wieczorem także pisać do mnie. Albo do innego gracza GTA IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnei zagram ale chyba nie mam waszego PSN ID mój to Masta20PL kiedys organizowałem podobną akcje ale był problem bo jak zapraszałem ludzi to nie wszyscy mogli wejść napis : " Gra już zakończona" a my cały czas pykaliśmy oczywiście. Mam HS już ładuje tylko niech mi ktoś napisze na gg 9666200. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co Wy na to, żeby zagrać dzisiaj o np. 20.00 jakąś większą grupą? Dość już mam dzieci, które nie wiedzą o co chodzi w grze ;/ to co? gramy?

(Mój PSNid: assassin_pol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogę pograć, ale dawno nie grałem, więc pewnie skill mi spadł, a no i nie mam headseta (w tym miesiącu już powinienem mieć). A jaki tryb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie mogę pograć, ale dawno nie grałem, więc pewnie skill mi spadł, a no i nie mam headseta (w tym miesiącu już powinienem mieć). A jaki tryb?

proponowałbym freeplay(czy jakoś tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero od niedawna pogrywam w gta4 w multi, prosilbym o zaproszenie mnie do waszego grona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×