Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Są chętni do zrobienia większości Trophy, które wymagają trybu online?

Czyli Team Deathmatch, itd. Team Deathmatch z pistoletami najlepiej.

Każdy wie czemu zapewne. Można zrobić team i grać na innych ludzi z sieci.

I te misje Bomb da Base, i podobne co się robi w 4.

Mi pasuje teraz każdy wieczór w ten weekend, albo nawet cały dzień.

O ile nic nie wypadnie oczywiście.

Ja bym był chętny, pasuje Ci wieczorkiem w okolicach 20 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko ja bym sie pisal ale dopiero na jutro, bo dzisiaj nei dam rady , nie ma mnie w domu. Jutro b. chetnie zrobilbym ustawke na zabicie 20 razy gunem i wygranie jednego wyscigu. Reszta jest poza moim zasiegiem i cierpliwoscia orientujecie sie czy zeby to zrobic, trzeba grac na jakims gotowym serwie no nie? Nikt z nas nie moze postawic serwa, zaprosic kumpla i ubic ich 20 razy - wtedy trofeum nie wskoczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabicie gunem, jeden wyścig (to już zrobiłem, ale mogę z wami pojeździć), oraz zrobić szybko te 3 misje co-op.

To jest w miarę możliwości do zrobienia. Reszta rzeczywiście wymaga sporo czasu i cierpliwości.

Trzeba się zebrać, bo takie granie w dwóch czy trzech to zbytnio nie ma sensu.

Nie to, że nie chce z Wami grać Panowie, wręcz przeciwnie, ale nie czarujmy się, sami tego nie zrobimy.

A jak nam doda noobów do teamu to tylko pogorszy sprawę, więc jestem zdania że lepiej między sobą wszystko rozegrać.

Typowo pod trophy, czyli np. jedna drużyna odpuszcza jeden mecz, a potem druga, itd.

Co Wy na to? Można też normalnie. Przynajmniej większa zabawa będzie.

Ale fakt faktem, że trochę głupota z tymi trophy z mutli. Niektóre są naprawdę nierealne, albo co najmniej dla no-life'ów.

W każdym razie trzeba się dogadać, mi pasuje każdy wieczór, co najmniej do 00:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za, możemy zebrać się w kilku i spróbować - od razu jednak zaznaczam, że pasuje mi jedynie w weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Także jestem chętny na nocną grę.Bez ograniczeń godzinnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pogram online dodawajcie mnie do znajomych mój ID Axel_333PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez pogram moje ID Zduniekk. Moge pograć na kazdym trybie

To co moze ktos założy server napisze na forum i podłączymy się do servera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede znal terminy ktore wieczory, nocki mi pasuja to od razu napisze dla osob ktore wybraly sobie gta jako pierwszego calaka to.... b. zle wybraly jak wam zalezy na platynce to uncharted albo burnout paradise(tu potrafi 10 trofeow wpasc podczas jednej dluzszej sesji nawet na poczatku nie wiadomo za co;). Wlasnie, Patricko dobrze prawi. Trzeba zdominac dany serwer. Bo jak bedzie wiecej lamusow to popsuje caly plan. W zabiciach gunami , paru kolesi sie podklada jednemu i ida mu centralnei pod lufe, pozniej zmiana. Natomiast w wyscigu "ziomki" blokuja reszte i daja wygrac umowionej osobie. Tak to widze, co myslicie? Inne multiplayerowe sa pozamoim zasiegiem, moze fly the coop, ale to czekam na head seta oficjalnego do ps3- bo bez tego pewnei ciezko sie zgrac. Co do reszty?- wybaczcie ale mam zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta uncharted kupiłem przeszedłem dwa razy i sprzedałem jakoś nie kręci mnie kupowanie jej jeszcze raz dla trofeów. A Burnout to już w ogóle mnie nie kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by co będę wszystkim po kolei wysyłał zaproszenia żeby nie było jak mi starczy czasu bo sporo osób do multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Podajcie konkretną godzinę aby każdy się przygotował bo takie spontaniczne wysyłanie zaproszeń nie ma sensu.Najlepiej gdy wszyscy o ustalonej godzinie się spotkają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem proponuje weekend chociaz sa andrzejki i nie wiadomo. Chociaz dziś o 23 też będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmm, jak już się ustawiacie na robienie trophies online, to po co np. kombinować z blokowaniem innych w wyścigach.. Każde trophy można zrobić w zamkniętej sesji, wystarczy zrobić każdy slot jako priv, dać invite znajomym i sprawa załatwiona.

Jak poprzednicy przyłączam się do zdania, że GTA do "calaka" najłatwiejsze nie jest.. pozostaje życzyć powodzenia. Mi zostało 1 trophy do zrobienia "WANTED" i też nie należy do najłatwiejszych..

Do Wiszkasa.. Owszem R* spaprało sprawę i jeśli chcesz zrobić TAKING IT FOR THE TEAM, FLY THE CO-OP i AUF WIEDERSEHEN PETROVIC.. niestety pozostaje ci jedna sesja i zaliczenie za jednym podejściem bez wychodzenia z gry. Powodzenia

Wracam do expowania WANTED :/ jeszcze jakieś 60h nabijania $ w Hangsmans Noose...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK KTOŚ CHCE POGRAĆ ONLINE NIECH PRZEŚLE ZAPROSZENIE ID Axel_333PL

do zobaczenia w grze lub usłyszenia jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dzisiaj kolo 20 pogramy ?? <mysli> ja bym zalozyl serwer..... tylko powiedzcie kto by mogl ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie ze mozna na zamknietym serwerze to ulatwia sprawe. Ja sie pisze na 20.30 na 20 killi gunami i wygranie wyscigu. Porobimy to chlopaki dajcie znac do do details

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to ja ide na kompromis ;D ktos zalozy serwer a reszta sie podlaczy haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEXSP - jestes rzeznikiem gta co Cie widze to w to ciorasz a z ta jedna sesja to przegieli pałe...jak Ty to zrobiles? ile konsola chodzial na dobe ? nie rzygasz jeszcze ta gre. Mam nadzieje ze w razie czego pomozesz nam zdobc te latwiejsze trofea multikowe?

o 20ej ja wchodze dopiero do domu, chlopacy tak na troszke pozniej sie ustawmy i mam nadzieje ze ktos postawi serwer, ja tam zadneog trybu wybrac nie umiem hehehe jeszcze szukam ekipy do burnouta ktos z was w to ciora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogolnie moge byc dzis o 01 a to chyba juz wiekszosci nie bedzie ale chetny na sobotni wieczor, chyba ze gdzes wystrzele ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera chyba sie nei zgramy, chociaz o 1szej pewnie bede ale reszta nie :/ w sobote na pewno odpadam, ide an andrzejki a pozniej w niedziele siedze w szkole. Wiec ew. niedziele wieczorem pozniejszym. Albo dzisiaj moge. prosilbym o pomoc tych ktorzy nawet maja to trofeum, trzeba sobie pomagac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hehe spoko pomogę w razie co A GTA już mi bokami wychodzi grr a tu jeszcze 1 500 000 do 9 rangi i potem 2 500 000 do 10 omg :/ Nawet grając 3h dziennie i robiąc 270 tys $ (nie biorąc błędów pod uwagę, a wtedy czas będzie około 4-5 godzin by tyle zdobyć) to będę musiał przynajmniej 15 dni z rzędu katować żeby tą 10 rangę i 10 milionów zdobyć lol..

No, do Petrovica podchodziłem 3 razy i mi nie zaliczyło. Miałem dość, więc robiłem na jedno podejście.. Konsolka od czwartku do niedzieli chodziła, grałem 2-3h po pracy, dlatego wolno szło i raz miałem zwiechę, na szczęście do singla mnie wywaliło i nie zwiesiło całej gry. Kumpel miał niestety mniej szczęścia. 2 zwiechy na amen i raz, czy 2 wywaliło go z psn network.. i to pod koniec robienia trofea :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo dzisiaj moge. prosilbym o pomoc tych ktorzy nawet maja to trofeum, trzeba sobie pomagac.

Właśnie wszelka pomoc jest wskazana j jak najbardziej potrzebna

jeszcze szukam ekipy do burnouta ktos z was w to ciora?

Tomisior co do burnouta to ja co prawda mam calaka i już nie gram ale mogę Ci pomóc dodam Cie dzisiaj do znajomych (oczywiście jeżeli dalej jesteś zainteresowany )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×