Skocz do zawartości
marcinka

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Mam grę od wczoraj i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Gra inna, co nie oznacza, że słaba. Co miesiąc będzie pojawiał się nowy epizod. Ktoś też gra? Są jacyś fani komiksu/serialu?:}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę od wczoraj i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Gra inna, co nie oznacza, że słaba. Co miesiąc będzie pojawiał się nowy epizod. Ktoś też gra? Są jacyś fani komiksu/serialu?:}

Hej Jestem wielkim fanem komiksu (brakuje mi tylko 5 tomu, czekam na wznowienie). Serial również oglądam.

Jednak gra nie specjalnie mi się podoba, średnio znam angielski i pomysł w wyborem odpowiedzi w czasie kliku s. mnie przerósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w triala, i gierka super! Miła dla oka oprawa wizualna, dźwięki na poziomie no i przede wszystkim, jest klimat. Szkoda, że trial krótki, ale pewnie za jakiś czas się zaopatrzę w Season Passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial jest świetny, więc sprawdziłem demko i bardzo to fajnie wszystko wygląda. Zastanawiam się nad kupnem i mam pytanie, ile zajmuje przejście pierwszego odcinka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zajęło koło 2h, ale sam nie wiem bo chciałem wszędzie zajrzeć, z wszystkimi pogadać. Na końcu odcinka wyświetla się 'Ciąg dalszy nastąpi' a zaraz po tym 'w następnym odcinku' Fajnie się to oglądało. I jeszcze statystyka jakie podejmowaliśmy decyzje względem innych graczy. Procentowe wyniki.

Platyna jest w tej grze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, I proste trofea, bo tylko przejście wszystkich epizodów:)

Gra sama w sobie bardzo fajna, w stylu TellTale Games (Po Jurassic Park obawiałem sie jakosci, ale po tym, jak uslyszalem ze Kirkman wspolpracuje nad scenariuszem, spalem spokojnie. Epizodu jeszcze nie skonczylem, gralem nieco ponad 2 godziny, gadalem ze wszystkim co sie da, spelnialem wszystko co moge, wszystkie zachcianki, i dwa slowa: Me Gusta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ściągałem trial... Czy są po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, gra nie jest i prawdopodobnie nie będzie (przynajmniej na PS3) spolszona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie przeszkadza, bo gimnazjalista mający ocenę dobrą z anglika powinien zrozumieć 95% tekstu. Demko ograłem już trzy razy, skończę oglądać seria i biorę ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie jest świetna. Kupiłem Season Passa, automatycznie dostajemy też theme z The Walking Dead. Po świetnym Heavy Rainie ten tytuł uświadomił mnie, że też zasługuje na dobre noty. Szkoda tylko, że ten pierwszy epizod jest tak krótki (niespełne 2h grania). Mogłoby to trwać troszkę dłużej i ten okres wyczekiwania 1 miesiąca na kolejny epizod, trochę długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, skonczyłem i nie żałuje ani złotówki. Szkoda tylko ze nie kupiłem season pass tylko sam pierwszy odcinek. Ale jestem pewien że następne kupie. Szczególnie pozytywnie mi sie spodobały statystyki wszsytkich graczy ps3:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjał, i to mi się w niej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde dobra gra ale wydaje mi sie ze tylko na move powinno sie w nia grac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może komuś udało się wygrzebać gdzieś daty kolejnych epizodów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja sie pojawiac co miesiac tak +/-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał się pojawić dwa dni temu z tego co piszą na nie których stronach ale zapewne firma Telltele przyleciała jak zwykle w *uja no i premiera sie wydłuży ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają jakiś poślizg, ale z tego co czytałem, to pojawi się gdzieś w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie będzie przy najbliższym updatcie PSS, czyli w środę.

A wracając do samej gry: gra prezentuje się naprawdę fajnie, po ograniu demka kupiłem season passa, ale po pierwszym epizodzie stwierdzam, że jeśli każdy z nich jest podobnej długości to cena nie zachęca. Oczekiwałem trochę dłuższej zabawy i uważam, że za 70zł można kupić dużo innych, dłuższych tytułów, co nie znaczy, że w WD nie warto zagrać.

Dla każdego fana komiksu/serialu pozycja obowiązkowa, bo jest naprawdę dobra - bardziej przypomina interaktywną kreskówkę niż grę, ale to dobrze, bo ile można zombie bezmyślnie siekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, wychodzi na to, że każdy epizod zajmie nam 2h grania, a przy takiej cenie to troszeczkę może ludzi odstraszać. Nie mniej jednak ja już dawno temu kupiłem season passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie?! 1 sezon przeciętnemu graczowi zajmuje 2-3 godz co nam daje okolo 12 godzin grania!! która nowa gra za 200zł ma taki czas grania nie chodzi mi o trofea tylko o sam scenariusz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie?! 1 sezon przeciętnemu graczowi zajmuje 2-3 godz co nam daje okolo 12 godzin grania!! która nowa gra za 200zł ma taki czas grania nie chodzi mi o trofea tylko o sam scenariusz??

Heay Rain, La Noire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heay Rain, La Noire.

no dobra ale podczas premiery ile te gry kosztowały ?? bo chyba nie tyle co walking dead ...

Edytowane przez hs45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale podczas premiery ile te gry kosztowały ?? bo chyba nie tyle co walking dead ...

Pewnie, że nie tyle co The Walking Dead, ale zauważ, że przy zakupie HR czy La Noire to możesz grać do bólu, a w tym przypadku, to musisz czekać ponad miesiąc na kolejny epizod, a to troszkę denerwuje... Przy tkim odstępie czasu, to zdąrzę zarobić kilka razy tyle, co taka gra za 200zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie tyle co The Walking Dead, ale zauważ, że przy zakupie HR czy La Noire to możesz grać do bólu, a w tym przypadku, to musisz czekać ponad miesiąc na kolejny epizod, a to troszkę denerwuje... Przy tkim odstępie czasu, to zdąrzę zarobić kilka razy tyle, co taka gra za 200zł...

denerwuje ? przecież to jest specialnie tak zrobione !! gra jest robiona na podstawie filmu/komiksu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×