Skocz do zawartości
Xus

Gt Academy

Rekomendowane odpowiedzi

Stary, DFGT to gówno w porównaniu ze sprzętem, nazwijmy to zawodowym :P

jakbyś mieszkał w stanach to taka kiera służyłaby ci jako zabawka

sam widziałem na ebayu po około 40$ prawie nówkę

To samo z G27

u nas stoi po jakieś 1000zł więc przeciętny zjadacz chleba raczej na niej nie śmiga

widziałem gameplay z project C.A.R.S

To jaki sprzęcior ma ten gościu to był dla mnie szok ;)

wiadomo, że Gran Turismo nie zastąpi prawdziwego ścigania (nawet na gokartach) ale kupno nawet tak rozbudowanego sprzętu to nic w porównaniu z kosztem utrzymania samochodu wyścigowego (u nas i tak nie ma gdzie jeździć)

poza tym ja i tak śmigam na padzie :P

im dalej w las tym odleglejsze mnie czeka miejsce, bo manuala też nie ogarniam xD

ale przyznam, ze nawet na DFGT śmigało mi się rewelacyjnie (nawet z łopatkami :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, DFGT to gówno w porównaniu ze sprzętem, nazwijmy to zawodowym :P...

Stary - kiera DFGT jako zabawka? Wszystko co się robi na konsoli to jest zabawa.

Pamiętaj, że mówimy tylko o GT Academy i o wygrywaniu w tej rywalizacji, a tutaj posiadanie tego "gówna" prawdopodobnie ma sens. Posiadanie 'sprzęciora' nie pomoże.

Też śmigam na padzie, a korzystając z okazji pozdrawiam INO1 i jego kierownicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pisząc gówno miałem na myśli to, że w porównaniu do tego co mają goście z czołówki to DFGT prezentuje się szaro

ten model nie posiada "nawet" (w cudzysłowie :P) sprzęgła

jak komuś uda się na tym przejść to raczej nie wsiądzie do auta bezsprzęgłowego, lub nie zainstalują mu pada zamiast kierownicy ;)

mi osobiście grało się rewelacyjnie, ale nie dam tyle kasy na zabawkę :)

poza tym trzeba skończyć z graniem i wreszcie zabrać się za dziewczyny :biggrin:

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

poza tym trzeba skończyć z graniem i wreszcie zabrać się za dziewczyny :biggrin:

aaaaaaaaa to Ty i tak masz więcej czasu niż ja. Ja zasiadam do fotela dopiero jak żona i dziecko pójdą spać.

Jeśli chodzi o GT Academy to moim priorytetem jest nie być na końcu wśród znajomych.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też śmigam na padzie, a korzystając z okazji pozdrawiam INO1 i jego kierownicę.

A dziękuję bardzo :cool:

Kiera sprawuje się świetnie.... właśnie skończyłem na dziś zmagania - czyt. naukę gry na kierownicy :) bo nadal pada mam we krwi...

Jednak złapałem się na tym, że pad w większości wyzwań GTAc odpada w moim przypadku.

Chcąc wykręcić lepszy czas trzeba jednak skorzystać z MT , której na padzie nie ogarniam... poza driftem...

Jeśli chodzi o GT Academy to moim priorytetem jest nie być na końcu wśród znajomych.

No to moim od tej pory będzie pobić wszystkie Twoje czasy na Twojej byłej kierownicy :P

PS. Ktoś reflektuje na GT Academy Soundtrack w GT5 ?

Moim zdaniem ta nuta lepiej wypada w menu głównym od obecnej...

Mogę podesłać linka do mp3 własnej produkcji.

Długość : 0:02:37

Szybkość transmisji bitów : 256 kb/s

GT5 wydaje się być teraz jakieś takie żywsze :banana:

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Ktoś reflektuje na GT Academy Soundtrack w GT5 ?

A ja chętnie zaciągnę - fajna nuta. Poproszę o linka na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tylko, jak te "miszcze" kierownicy, co tak scinaja te zakrety(pierwsze miejsca w rankingu) poradzilyby sobie juz na normalnym torze np. w 370Z, bo GT-R to juz na prawde wysoka polka. Sam troche pojezdzilem "na zywo" na torach wyscigowych w Ferrari i smiac mi sie chce, po obejrzeniu wyczynow panow z czolowki rankingow. No ale to tor weryfikuje wszystko. GT5 to tylko gra i nie mozna o tym zapominac.

Dokładnie. Pamiętam jak oglądałem chyba pierwszą edycja GT Academy.

Okazało się, że chłopaki po kilkunastu minutach w 370z prawie "zabili" sprzęgło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaa to Ty i tak masz więcej czasu niż ja. Ja zasiadam do fotela dopiero jak żona i dziecko pójdą spać.

Jeśli chodzi o GT Academy to moim priorytetem jest nie być na końcu wśród znajomych.

Pozdrawiam

haaa, ja mam już trójkę do położenia wieczorem, tzn. żonę i dwójkę łobuzów

a tak w ogóle to mam Cię w znajomych dudzin (już nie pamiętam przy jakiej okazji) i kilka Twoich czasów poprawiłem ale kilka jest za dobrych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisząc gówno miałem na myśli to, że w porównaniu do tego co mają goście z czołówki to DFGT prezentuje się szaro

ten model nie posiada "nawet" (w cudzysłowie :P) sprzęgła

jak komuś uda się na tym przejść to raczej nie wsiądzie do auta bezsprzęgłowego, lub nie zainstalują mu pada zamiast kierownicy ;)

W GT Academy 2011 Bryan Heitkotter specjalnie przesiadł się ze swojej G27/25 na DFGT, bo wiedział, że w kolejnym etapie zostanie mu ona narzucona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne

przecież większość wyścigówek ma sprzęgło

(a jak nie ma to nie bijcie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne

przecież większość wyścigówek ma sprzęgło

(a jak nie ma to nie bijcie :P )

Ale to jest gra, a nie rzeczywistość. Jak wydaje ci się że gra to rzeczywistość to pół biedy, a jak wyobrazisz sobie, że w rzeczywistości masz kilka żyć to możesz się przeliczyć :-)

A wracając do tematu - zobaczyłem replay gościa z pierwszej dziesiątki i doszedłem do wniosku, że lepiej tego nie oglądać bo psuje to całą zabawę. Ktoś wymyśli ekstremalnie idealny tor jazdy - zazwyczaj nierealny bo cały czas poza torem i urywa ułamki sekund. Mało w tym frajdy. Ciekaw jestem co będzie w ostatnim etapie - to będzie dopiero walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie jest to jest to w ramach zasad, bo 2 koła cały czas są na torze

ale zauważcie, że takie praktyki odbywają się tylko w 1wszej serii tym wolnym czymś

później jest już gorzej bo i miejsca bardziej odległe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taa...później w 2-5 koleś który tydzień temu był pierwszy na duchu wyprzedzał ostro po lakierze przeciwnika i prawie poza torem w miejscu gdzie ja przy zdrowych zmysłach w życiu bym nie podjął manewru :D Jak jest dziś nie wiem, bo przez tydzień nie włączałem Academy. Może teraz w weekend odpalę, a tak to czekam na kolejne rundy i nagrody za złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, 15 maja 2012: 1 maja ruszyły eliminacje online do Nissan PlayStation® GT Academy 2012. W czwartej edycji niezwykle popularnych zawodów, które umożliwiają graczom zostanie prawdziwymi kierowcami wyścigowymi, może wziąć udział każdy, kto posiada PlayStation®3. Wystarczy pobrać darmową, całkowicie nową wersję GT Academy Qualification, opartą na niezwykle popularnym Gran Turismo®5. Ze względu na główną nagrodę - udział w intensywnym Programie Szkolenia Kierowców, dzięki któremu zwycięzcy poprzednich edycji zostali profesjonalnymi kierowcami wyścigowymi z Nissanem - w tym roku spodziewamy się wielu kandydatów.

Wszyscy zawodnicy muszą mieć dostęp do systemu PS3TM połączonego z Internetem oraz posiadać konto w sieci PlayStation®Network. Ośmiostopniowe kwalifikacje, zaprojektowane przez legendarnego twórcę Gran Turismo®, Kazunori Yamauchiego, będą ekscytującym przeżyciem zarówno dla graczy, jak i fanów wyścigów. Zróżnicowane wyzwania skupiają się na różnych umiejętnościach wymaganych od profesjonalnych kierowców wyścigowych. Zawodnicy mają osiem tygodni na ukończenie wyzwań, poczynając od prowadzenia potężnego samochodu Nissana z napędem na tylne koła i pokonywania zakrętów z dużą prędkością aż do ustanawiania jak najlepszych czasów w trudnych warunkach pogodowych.

Niezależnie od tego, czy gracze mają styczność z Gran Turismo po raz pierwszy, czy są zaprawionymi w bojach na PlayStation kierowcami, GT Academy Qualification oferuje niezrównane wrażenia wyścigowe, których może doświadczyć każdy. Nie chodzi tylko o rywalizację z najlepszymi graczami GT5, ale, co ciekawe, gracze również mogą rzucać wyzwania swoim znajomym oraz członkom rodziny, śledząc ich punktację za pomocą listy znajomych PSN.

„Tym razem zaprojektowaliśmy kwalifikacje do GT Academy jako część serii Gran Turismo. Na niespotykaną skalę i dostępną dla wielu różnych graczy." powiedział Kazunori Yamauchi, szef Polyphony Digital. „Jest to darmowa, oddzielna produkcja, która zajmuje swoje miejsce na naszej drodze z GT5 do GT6".

„Jedynym dobrym sposobem było stworzenie czwartej GT Academy tak, aby nie tylko weterani Gran Turismo, ale również nowi gracze, którzy wcześniej nigdy nie jeździli w symulatorach, mogli zobaczyć i doświadczyć uczucia ścigania się na poważnie i wziąć udział w próbach czasowych."

Darren Cox, General Manager Nissana w Europie, dodaje: „Świetnie jest widzieć wiele samochodów Nissana dodanych do tegorocznych kwalifikacji, oraz nowe wyzwania, które pomogą zrealizować główny cel GT Academy - transformację graczy PlayStation w prawdziwych kierowców wyścigowych. Wiedza i pasja wyścigowa, którą ma Yamauchi-san, widoczna jest w każdym elemencie tej nowej, dostępnej do pobrania, ekscytującej wersji Gran Turismo.”

W 2012 więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej będzie miało możliwość przenieść się z wirtualnego świata za kierownicę prawdziwych samochodów Nissana w finałach narodowych a potem na obozie dla kierowców. Wierzymy, że dzięki tym wirtualnym kwalifikacjom będą przygotowani jak nigdy dotąd."

Każda pełnoletnia osoba z kraju biorącego udział w GT Academy, posiadająca prawo jazdy i spełniająca wszystkie warunki zawodów, może wziąć udział w GT Academy 2012. Etap sieciowych kwalifikacji do GT Academy kończy się w poniedziałek, 25 czerwca 2012 w Europie (trwają do 23.59 BST, 24 czerwca, co daje 00.59 CET, 25 czerwca). Najszybszych 16 graczy online z każdego terytorium przejdzie do finałów narodowych. 16 kolejnych miejsc finałów narodowych będzie do zajęcia dzięki serii eliminacji GT5 toczących się podczas eventów na żywo.

W tym roku Polska po raz pierwszy w historii GT Academy dołączyła do europejskich rozgrywek, będąc w jednej grupie kwalifikującej z Austrią i Szwajcarią. W okresie maj-czerwiec wyłonionych zostanie 16 zwycięzców rozgrywek ONLINE oraz 16 zwycięzców z rozgrywek podczas IMPREZ NA ŻYWO. Imprezy te odbędą się w czerwcu w 4 największych miastach polskich: Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Warszawie* (*szczegółowe informacje na temat eventów na żywo w Polsce zostaną potwierdzone wkrótce).

32 finalistów z Polski weźmie udział w Wielkim Finale Narodowym pod koniec lipca w Warszawie podczas 2 dni intensywnych prób wytrzymałościowych i jazd samochodami sportowymi. Podczas Finału wyłonimy dwóch zwycięzców, którzy pojadą na obóz wyścigowy GT Academy w Silverstone - miejsce treningów dla przyszłych kierowców wyścigowych.

Zwycięzca GT Academy 2012 zostanie zakwalifikowany do Programu Rozwoju Kierowców, najbardziej intensywnego programu szkoleniowego w Wielkiej Brytanii w okresie sierpień – grudzień. Szkolenie obejmuje trening wyścigowy, karting, test sprawności fizycznej, zdolności medialne i testy psychologiczne, które kwalifikują do uzyskania Międzynarodowej Licencji Kierowcy Wyścigowego. Dodatkowo, zwycięzca każdego z programów GT Academy (6) wygra szansę ścigania się w wyścigu 24h w Dubaju w styczniu 2013 roku.

Dzięki GT Academy można wkroczyć w świat profesjonalnych wyścigów, czego najlepszym przykładem są zwycięzcy poprzednich edycji - Lucas Ordonez (2009), Jordan Tresson (2010), Jann Mardenborough (2011) i Bryan Heitkotter.

Pozostaje tylko jedno pytanie: Kto będzie zwycięzcą tegorocznego GT Academy?

Szczegóły dotyczące dołączenia do GT Academy Europe 2012 znajdziecie na wielu stronach, w tym: www.facebook.com/GTAcademy, http://eu.gran-turismo.com oraz www.gtacademypolska.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupio spytam ale...gdzie obejrzeć mozna replay`e innych uczestników? Jest taka opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka opcja w kazdej rundzie masz tabelkę z rankingami wchodzisz tam i chyba pierwsza 20 najlepszych czasów ma możliwość obejrzenia powtórki klikasz na ikonke przy zawodniku i kopiujesz repley.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka opcja w kazdej rundzie masz tabelkę z rankingami wchodzisz tam i chyba pierwsza 20 najlepszych czasów ma możliwość obejrzenia powtórki klikasz na ikonke przy zawodniku i kopiujesz repley.

Dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Ponieważ czarny kot przeszedł mi przez drogę to jak mówi zabobon coś musiało się stać i złamałem nogę (rym niezamierzony). W związku z czym nie jestem zdolny do efektywnej jazdy na kierownicy i zapytuję szanowne grono, czy po pojawieniu się następnych dwóch rund tj. 5 i 6 będę mógł sobie przejechać 3 i 4 tylko bez klasyfikowania? Głównie chodzi mi o to aby odblokować samochody. Dziękuje z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby odblokowywać kolejne rundy musisz zaliczyć poprzednie na złoto i dostaniesz auta

na padzie dasz spokojnie radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to odpowiedź na moje pytanie... ale dziękuje. Może napisze jaśniej - chodzi mi o to, czy po terminie będę mógł zaliczyć poprzednie rundy czy są one całkowicie zablokowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w takim razie musisz zobaczyć do kiedy jest dostępna runda 3 i 4

ale wydaje mi się, że kończą się w tedy co reszta więc pod koniec GT Academy

czyli: wydaje mi się, ze wszystkie rundy są dostępne przez cały czas trwania GTA

@edit:

skoro pytasz to pewnie nie jest tak jak napisałem :P

z racji, że na tym zacnym forum nie można usunąć swojej wiadomości mogę ci jedynie życzyć powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia ;)

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest tak banalne ze jednym palcem na padzie można wszystko załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie racja, nigdy nie grałem na padzie a tutaj od razu za pierwszym podejściem :| nie mogłem się zmotywować do pada, ale dzięki Wam panowie problem z głowy. I tak siły na kręcenie zostawiam na Twin Motegi bo dopiero to się liczy jako kwalifikacje , tak? Czy może się mylę? Pozdrawiam.

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×