Skocz do zawartości
pawel1604

Platoon: Skill Generations

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Rekrutacja

2832655241017486640.jpeg?v=1329620668.0

Witamy w plutonie Skill Generation :). Nasz pluton nie stawia na K/D ratio, na skilla w DM tylko na współpracę oraz dobrą komunikację.

Co muszę mieć żeby dostać się do plutonu? :

- K/D min. 1.00

- sprzęt do komunikacji podczas gry (HS)

- umiejętność gry zespołowej

Co muszę zrobić żeby ostać się do plutonu? :

1. Napisać na forum swoje PSN, K/D, inf. o sprzęcie do komunikacji głosowej, nick na battlelogu

2. Umówić się na dzień w którym sprawdzimy twoją współpracę.

3. Zmienić tag klanu na [sG] lub na [PL]

4. Dodać ludzi z plutonu na PSN jak i na Battlelogu

Co oferujemy? :

-Dobrą zabawę,

-Awatar z wybraną przez siebie bronią,

-Udział w turniejach, sparingach i meczach towarzyskich.

Osoby które planują trzymać z SG jako głównym plutonem będą mogły otrzymać awatar z wybraną przez siebie bronią. Jest to nie tylko forma reprezentacyjna naszego plutonu ale także fajny bajer, którego mogą wam pozazdrościć wszyscy inni :)

Żeby otrzymać taki awatar, wystarczy grać razem z innymi z naszego plutonu, być aktywnym oraz zgłosić się do założyciela. Napiszcie do Hulio12356 z prośbą o awatar, podajcie mu jaką chcecie broń a on stworzy to dzieło :)

Potem wystarczy jedynie wstawić ten awatar jako zdjęcie profilowe. (Awatar współtworzony przez Diox44 i

Edytowane przez pawel1604

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja

Witamy w plutonie Skill Generation :). Nasz pluton nie stawia na K/D ratio, na skilla w DM tylko na współpracę oraz dobrą komunikację.

Co muszę mieć żeby dostać się do plutonu? :

- K/D min. 1.00

...

:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. Przecież nie będziemy brać jakiś nie ogarów. Zresztą nie miej pretensji do mnie tylko do założyciela plutonu PSN: Hulio123. Mówiłem mu, że to nie ma sensu, ale cóż to jest jego pluton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k/d ratio imo nie wyznacza czy ktos jest ograrniety czy nie. po prostu moze grac zespolowo i wypelniac zadania i ratio moze go nie interesowac. sam tak mialem na poczatu, ratio samo pozniej przyszlo

Ty pewnie myslisz podobnie jak ja, ale Hulio123 woli camperow sciagac z wysokim ratio co do gier klanowych mu sie nie przydadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K/D Ratio pokazuje jak gracz sobie radzi ogólnie. Ale zazwyczaj to ratio może kłamać jeśli chodzi o grę zespołową i umiejętne wykonywanie zadań w grze. No i pamiętajmy o boosterach, którzy mają wypasione ratio, a grają jak ostatnie łamagi, najlepiej przyjmować graczy do plutonu, kiedy zagra się z nimi kilkanaście rundek. Nie można ślepo patrzeć w statystyki.

np. kilka osób z loL przed dojściem do plutonu miało 1.0 ratio, teraz 2.0, a nawet więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam K/D powyżej 2, ale nie boję się wbić sam w trzech, czterech typów. Tak więc szukamy osób odważnych nie bojących się grać. Właśnie, dlatego wymagamy zagrania z nami kilka rundek :) Zobaczymy może będą jacyś chętni, a przynajmniej mam taką nadzieje. :happy:

Edytowane przez pawel1604

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×