Skocz do zawartości
ONE

E3 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Watch Dogs to może być zupełnie nowa jakość w starej jakości. Może. Na pewno będę czekał na więcej materiałów. Wreszcie coś, co daje odetchnąć i nadzieję, że ta branża jeszcze żyje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WATCH_DOGS było prezentowane na Wii U (jest to pad w wersji pro - bardzo podobny do x360). Ciekawe czy wypuszczą też na obecnej generacji, bo pomijając genialną grafikę, gameplay wydaje się być bardzo oryginalny. Jak na razie chyba najlepsza konferencja... a jeszcze Sony przed nami :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jednak obejrzałem też konferencję Ubi. Zarazem sprawdziło się to co przewidywałem i zarazem nie sprawidziło się. Far Cry i Assassyn były pewniakami i szczerze nic specjalnego. Assassyn to jak zawsze zwykły morderca i brutal, a nie mistrz ukrytego zamachu, ale cóż seria zawsze pod tym względem kulała.

Zombi U - trailer a'la Dead Island, ale lepszy z jednego względu. "God Save the Queen" czyni ten trailer zajebistym - ale to tylko moje zdanie, gdyż zawsze lubiłem brytyjską monarchię i ichni hymn. GOD SAVE THE QUEEN!!!

Popierdółki na Wii U - kogo to obchodzi.

WATCH_DOGS - tym miał być od początku Assassyn i remake Syndicate, a nie tą szitowatą strzelanką, którą zaserwowało nam EA. Chyba najciekawsza gra zaprezentowana na tych targach.

Z dotychczasowych konfernecji Ubi bije pozostałe na głowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

burza mozgow, gdzie najlepiej konfe sony ogladac? oprocz ps home, chcialbym w jakosci hd ale to pewnie niewykonalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykańskie konto PSN, zakładka 'Co Nowego' i mamy Stream... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziekowac, miejmy nadzieje ze nie bedzie tak jak na gametrailers przy ea, gdzie co chwila mi sie w sd przelaczalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 min...

Żarcie idę zrobić i kawy...

EDIT: Już? Miało być o 3.

EDIT2: Nie jeszcze...

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakis niesmaczny zart ze strony sony..................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last Of Us, God Of War, Beyond i szczęka na podłodze! :D.

Tylko po co tak długo o tej księdze na Move'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=hjoENhSX6ts

Od jutra (dziś?) dostaniemy Infamous 2, Little Big Planet 2 oraz Saints Row 2 za free + 9 innych gier (ciekawe czy również utrzymanych w konwencji sequeli) które dostaniemy w trakcie trwania miesiąca ;)

Dla mnie super nowina - od dawna przymierzałem się do kupna LBP czy Saints Row :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellen Page!!! \o/ Fanta-kutfa-stycznie!!!

EDIT: obejrzałem gameplay z Watch Dogs, i od razu rzuciło mi się w oczy qrcode które pojawia się w trakcie gameplay. Tadam, prowadzi do: http://dotconnexion.ubi.com/

Taki tam mały smaczek dla dociekliwych... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs pozamiatało targi... Gra wygląda tak obłędnie, że to musi być PC albo nextgen, toż to konsole takiego sandboxa by nie udźwignęły. SC mi się spodobał, powrót do Conviction, przy którym wsiąkłem, jedynie setting mi się nie podoba. Last of Us - grafika jak dla mnie na poziomie U3 ale animacje, walka i Ellie robią piorunujące wrażenie. Ja to chcę!

Nie spodobał mi się God of War... Jak Kratos wziął ten miecz myślałem, że oglądam gameplay jakiejś japońskiej siekanki. Bez polotu to wygląda ale pewnie się i tak zagra. Natomiast strasznie się zawiodłem przy MW, liczyłem na remake świetnej części a zobaczyłem kolejnego Burnouta... Ziew, Criterion, ileż można.

Zapomniałem o Star Warsach... Czyli Drake'a w kosmosie. :banana: Ale grafika imponująca.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs pozamiatało targi... Gra wygląda tak obłędnie, że to musi być PC albo nextgen, toż to konsole takiego sandboxa by nie udźwignęły.

Mam potwierdzenie ze swojego źródła, że nie są to current geny. Nie chce podać, na której platformie, ale na pewno któryś nextgen. Gameplay pokazywany na tagach chodził z peceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto powiedział, że na konsolach Watch Dogs ma tak wyglądać? IMO będzie jeszcze na current geny i ewentualnie na next geny "obok", w przeciwnym razie nie pokazywali by tego już teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne E3 dobitnie pokazlo ze ta ganeracja sie juz konczy i wszyscy szykuja tytuly startowe na next-geny - pokazano bardzo malo gier (Sony mialo zaprezentowac 25-30 gier, gdzie one sa??), a to co pokazano to kopiuj-wklej lub sequele z kolejnymi numerkami w tytule, jedynie Watch Dogs i Beyond dalo jakis powiew swiezosci. Jedyne co mnie pozytywnie zaskoczylo to to ile jeszcze mozna wycisnac z archaicznych juz konsol, juz zatarla sie granica miedzy grami 1st party a multiplatformowkami, teraz praktycznie kazda gra technicznie trzyma bardzo wysoki poziom. Ogolnie targi slabe, zeby nie powiedziec niepotrzebne - rownie dobrze mogli wypuscic trailery i gameplaye do sieci i bylo by tak samo, czyli bez szalu.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te targi nie pokazywaly jakos,ze Ms I Sony szykuja sie do nastepnej generacjii.Zalezy im chyba na pociagnieciu jej jak najdluzej i zarabieniu jeszcze jak najwiecej mamony.

The lost of us rozje..system :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony i M$ nie ale inne studia tak. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony i M$ nie ale inne studia tak. ;)

No nie wiem.

EA: Dead Space 3, NFS Most Wanted.

Ubisoft: Assassin's Creed 3, Far Cry 3, Watch Dogs (Według IGN, gameplay z PS3)

Nie widzę zapału Next Gen, bo i po co już? Widzieliście The Last Of Us, God Of War i Beyond? Czy tylko ja miałem szczenę na ziemi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, Watch Dogs (Według IGN, gameplay z PS3)

Jak to był gameplay z PS3, to ja jestem Jezus z Nazaretu. Musieliby wszystkie soki wycisnąć z konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×