Skocz do zawartości
FilipMietas

Ogladanie Filmów Na Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie mam problem dotyczący odtwarzania filmów na konsoli, mianowicie miałem od kolegi pożyczony stos filmów, były one w formacie dvd5. Gdy zacząłem zasysać sam dla siebie filmy to również miałem format dvd5, z tym, że filmy pożyczone od kolegi były w pełnometrażowym formacie np 1,5h i dodatkowo było menu, gdzie wybierałem jezyk, sceny i start filmu. Teraz gdy ja to ściągam nie mogę tego w ten sposób odtworzyć, tzn pliki mam podzielone po ok 30min i musze za kazdym razem przełączać na kolejny, problem mam również z jezykiem, czesto trzeba ustawić jezyk przez menu w filmie by zmienić na polski a u mnie tego poprostu nie ma na konsoli, na komputerze owszem mogę takie coś zrobić, z tym, że tylko na WMP, na żadnym innym programie nie odtwarza prawidłowo. Mam nadzieję, że jesteście wstanie mi pomóc i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi. Z góry dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ściągaj bo to piractwoooo

a jeśli już musisz to ściągaj w rmvb lub najlepiej avi :D ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze juz prawie na kazdym forum piractwo to temat tabu. Nikt sie nie chce przyznac, jak jest jakas dyskusja to wszyscy sa oczywiscie przeciwnikami piractwa, a przeciez wiadomo ze kazdy przynajmniej nie raz sciagnal sobie jakis film ;).

Co do tematu to tez mialem taki problem z dvd5. Mozesz albo przekonwertowac w programie na avi (co zajmie baaaardzo duzo czasu i obciazy mocno kompa), albo kompa podlaczyc pod tv ;) Ja tak robie z laptopem, nie ma sensu tego przekabacac na konsole. No i nie ma wtedy problemow z dvd5 rozdzielonym na czesci.

edit: ups, dopiero teraz sie kaplem ze erwines wskrzesil jakis stary temat...

Edytowane przez motoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ściągaj bo to piractwoooo

a jeśli już musisz to ściągaj w rmvb lub najlepiej avi :biggrin: ...

wogle co to za rozwiazanie rmvb? ten format to jakas porazka, tego sie przeciez ogladac nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rmvb został przeważnie stworzony dla małych urządzeń przenośnych jak tablety itp itd...ponieważ zajmują mało i maja słabszą jakość ale mimo wszystko na małym ekranie i tak to bardzo dobrze wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze juz prawie na kazdym forum piractwo to temat tabu. Nikt sie nie chce przyznac, jak jest jakas dyskusja to wszyscy sa oczywiscie przeciwnikami piractwa, a przeciez wiadomo ze kazdy przynajmniej nie raz sciagnal sobie jakis film ;).

no masz racje

fakt mam 240 filmów pościąganych :D ale piractwa w grach nienawidzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×