Skocz do zawartości
Patricko

Doom 3 - BFG Edition

Rekomendowane odpowiedzi

W dwójkę grałem na PC i na najwyższym poziomie wrogowie się respili. Nie wiem jak tutaj. Co do gry to pewnie zrobię jak mówicie poczekam do nowego roku bo i tak za dużo gier na obecny czas, nowy MOH nie icząć jeszcze całej masy gier na plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa straszna z tym respem mobów. Cały urok Dooma był w tym, że się zaczynało level i aż uszy bolały od tych wrzasków, stękań, jęczeń, ryków, pisków i charczenia, a na koniec już tylko niepokojący ambient w tle i setki trucheł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w okolicach gwiazdki gierka powinna stanieć a długie zimowe wieczory to chyba idealny okres aby wczuć się w klimat Dooma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już była promocja na Dooma BFG, był za 75zł na Zavvi. Ale kasy nie miałem to odpuściłem.

Ale jego cena już tylko może iść w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pograłem w sumie jest OK, gram na Veteranie jednak jest zdecydowanie za dużo aminucji, lipa troszkę.

Czy na ostanim poziomie trudności paczek z pestkami jest mniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz narzekać, że za dużo amunicji. Mnie tam nigdy nie za dużo, zawsze chodzę i niucham jak pies za kością w poszukiwaniu max ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialna edycja :D Dzisiaj mi przyszło, tekturowe opakowanie, ładnie wytłoczone i w takiej ciemnej tonacji.

Bardzo mi się podoba :D Niestety mam kilka innych gier do ukończenia + Far Cry 3, ale czuję, że DooM na nowo zagości w mym serduchu tak jak to kiedyś było.

Mam nadzieję, że ludzie w online grają, bo po Unrealu dawno nie grałem ostrej młócki, czyli to co stara gwardia lubi najbardziej, a nie jakieś podchody dla gimbusów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko no granie w Doom1 i Doom 2 super sprawa Doom 3 takie sobie online chyba ktos gra w taka klasyke po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam nagonki recenzentow... tytul jak miazdzyl kokones tak samo dobrze nadal to robi, 3ka nic z klimatu nie stracila... teraz spokojnie dostaniecie za 80zl i uwazam ze cena za tak obszerny zestaw bardzo atrakcyjna... czas postrzeac troszke z "wielkiej pieprzonej spluwy"... ciekawi mnie multi ale raczej jako ckekawostka i jak tylko spedze z 3logia te okolo 25 godzin potrzeebne do przejscia singla (1,2 i 3ka) zobaczymy jak to w sieci wyglada...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak dalej gra sprawia tyle samo frajdy co kiedyś ?

Aaaaa i jakie usprawnienia/zmiany wprowadzili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pc juz zapomnialem jak wyglada aczkolwiek dla mnie na 50 calach w full hd gra robi nadal pozytywne wrazenie... zawsze lubilem ta serie i w koncu moge w nia pograc wygodnie rozYebany na kanapie z piwkiem w reku... a nie zgarbiony na malym monitorze...(jak ja nie lubie pc....)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w D3 grafa gorsza niż na PC.

Boże, jak mnie takie posty irytują. Dziwne, żeby grafika na PS3 była lepsza niż na PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pc juz zapomnialem jak wyglada aczkolwiek dla mnie na 50 calach w full hd gra robi nadal pozytywne wrazenie... zawsze lubilem ta serie i w koncu moge w nia pograc wygodnie rozYebany na kanapie z piwkiem w reku... a nie zgarbiony na malym monitorze...(jak ja nie lubie pc....)

Trudno podpiac PC do TV i do tego jeszcze pada? A o "Full HD" w Doomie 3 na PS3 mozesz jedynie pomazyc. Gra smiga w 720p. Jak zreszta praktycznie wszystkie gry obecnej generacji na konsolach.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno jak pc uzywa sie jedynie do neta a gra sie jedynie na konsolach od juz 20 lat jakby nie patrzec zlewajac blaszqki ciepla struga... mi doom 3 bfg poki co sie bardzo podoba, jak pisalem wczesniej za 80 zl gry + dodatki trwajace ponad 20 godzin gry na poziome = w moich oczach warto...

ps. moim zdaniem jest to prawdziwy fps z krwi i kosci a nie jakies smrodowe bfy czy inne cody ktorym brak jaj i kalkuja od siebie nawzajem, doom to na tyle marka na poziomie ze nalezy jej dac szanse... zreszta zlote trophy "speed run" przejsc gre w mniej niz 10 godzin daje do myslenia... dla osob majacych w dupie multi i lubiacych dobra singlowa strzelanine pozycja obowiazkowa... takich gier sie juz nie robi... (wyjatek to bioshock...)

no i przede wszystkim ja dooma3 nie traktuje jak strzelaniny tylko jak dobry horror...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, jak mnie takie posty irytują. Dziwne, żeby grafika na PS3 była lepsza niż na PC...

Akurat BFG lubię w ramach wspomnień. Natomiast po grze która ma kilka ładnych lat spodziewałem się że grafika będzie podobna lub lepsza niż na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się się nie może zdecydować to niech śmiało bierze. Gra sprawia niesamowitą frajdę, klimatyczna i satysfakcjonująca old-school'owa rozpierducha. Podstawka+Roe+Lost Mission to jakieś 20-30 godzin zabawy i jeszcze jest doom I i II, które graficznie się oczywiście strasznie zestarzały, ale przyjemność z gry została taka sama (a na padzie gra się w te tytuły bardzo komfortowo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma czemu, gra jest do kupienia za śmieszne pieniądze. Ja sobie sprawiłem na premierę, zgadzam się zdecydowanie ze zdunem, rasowy fps, który bije na głowę większość współczesnych strzelanek. Ukończyłem podstawkę i oba dodatki, świetna zabawa, jedyna rzecz, która mnie irytowała to nadmiar amunicji w bfg edition. Grałem na veteranie i nawet korzystając non-stop z jednego rodzaju broni ciężko mi było wystrzelać wszystkie naboje, a w tym czasie do pozostałych miałem już full.

Dodatkowo na płytce dostajemy Doom i Doom II, które najprościej można podsumować "stare, ale jare". Brać i grać! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom jest wypas i bawiłem się przednio przy graniu w niego.

Prawdziwa gratka dla starych wyjadaczy, którzy zjedli zęby na pierwszych Doomach.

Masakra ile rzeczy zapomniałem od tamtego czasu, jak się szukało sekretów w DOOM i DOOM II.

Co do amunicji to w każdym DOOMie było jej zawsze sporo. Tu chodzi w sumie o to, żeby nie dać się zajść z zaskoczenia.

Szczególnie jak się gra na Nightmare, to amunicja to najmniejsze zmartwienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×