Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Pomożecie mi. Mam otóż taki błąd :

Uwaga ! Nie możesz opuścić tego ekranu za pomocą tego kontrolera. Musisz użyć kontrolera bezprzewodowego.

Używam joysticka od ps2 z przejściówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od niedawna śledze to forum ale mam nadzieje, że mi pomożecie. Nie wiedziałem, gdzie zamieścić poniżej opisany problem. Posiadam PS3 slim (dostałem czarnulkę w spadku:) , ktora ma nieco ponad 2 lata. Problem polega na tym, że fifa 13 mi się tnie podczas grania. Nie chodzi o mecze online, tylko zwykły mecz z kompem. Potrafi się ciąć juz na arenie a podczas meczu są fragmenty gdzie się zatrzymuje na 5-8 sek w róznych odstępach czasowych. Czasem moge pograc pierwszą połowę a w drugiej już się zaczyna lub na odwrót. Zauważyłem też, że jak jest reakcja kibiców w postaci oklasków za jakąs akcję to jest urywany dzwięk to znaczy klaszczą i nagle dzwięk jest urywany, przerywany. Podobny problem miałem z 12. Natomiast problem ten nie występuję przy grze konkurencji a innnych gier nie posaidam. Chce pograc swobodnie w FIFE ale momentami to już mam dosyć:( Co może być powodem, czy to moja konsola ma problem, czy występuję jakiś błąd w grze? Będe wdzięczny za Waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, W 12 niestety nie było tylu problemów na Premierę gry. Szok. Patch Natychmiast.

Jak to nie.. A możliwość sterowania GK w sezonach? Musieli to później usunąć patchem, bo dało się nie przegrywać żadnego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe... widać, że ktoś grał na Początkującym albo Amatorze... na wyższych poziomach nie jest tak łatwo minąć obrońce robiąc kółeczko ala Xavi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni pykam sobie w nową FiFE i muszę przyznać, że na razie jest średnio.

Nie grałem w gry piłkarskie na poważnie od PESa 4. Później grałem okazjonalnie w Fifę 06, 07 i któregoś PESa. Ale do rzeczy:

1. Na asystach gra się dupnie. Ustawiłem na manuala wszystko, ale jest mi ciężko na poziomie Zawodowca. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie wprowadzić ustawienia, aby najłatwiej i przyjemnie wejść w grę?

2. Denerwujące jest pozycjonowanie moich zawodników. Na połowie rywala wszyscy moi zawodnicy mają tendencję do ustawiania się za plecy rywala co utrudnia normalne rozegranie piłki, bo nie chcę zawsze grać za plecy. Normalnie działa to tylko dla podań prostopadłych na skrzydle. Sytuacja ta występuje niezależnie od ustawienia formacji, więc prosiłbym o jakieś porady co do taktyki.

Gram na razie tylko z SI, na neta nie jestem gotów z moimi umiejętnościami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj wszystkie ustawienia cofnąć z asysty w lewo - raz. W takim przypadku co się da będziesz miał na semi a np. prostopadłą piłkę na manualu. Ja tak gram (bramkarz asysta) i jest ok. Jest to dobre przejście przed całkowitym manualem, który mnie też rozwala póki co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnal ktos skill games na arenie jesli chodzi o te ostatnie wyzwania np w karnych? to jest nie do przejscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnal ktos skill games na arenie jesli chodzi o te ostatnie wyzwania np w karnych? to jest nie do przejscia

Ja już sobie odpuściłem skill games, wszystkie mam już na ostatnim poziomie który jest zbyt hardkorowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie....

mam nadzieje ze najblizszy patch poprawie polaczenie z przeciwnikiem w trybie sezony...

gram druzyna x na druzyne Y lacze sie i juz laduje sie arena a tam zawodnik z druzyny przeciwnej i juz wiem ze bedzie zara rozlaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale im dluzej gram tym bardziej cieszy mnie ta gra, dawac patcha bo chce pograc w sezony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale im dluzej gram tym bardziej cieszy mnie ta gra, dawac patcha bo chce pograc w sezony!

normalne... jak się zaczyna ogarniać to się gra zaczyna podobać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj solidną porcję FIFY sobie zapodałem.

Głownie kariera, poziom trudności "Klasa Światowa" - no i 4 pierwsze mecze w sezonie, same remisy, 2 z nich wydarte w końcówkach spotkań (gram Ajaksem) - co akurat dobrze świadczy o 13, trzeba mocno się przyłożyć i jest wyzwanie.

Teraz do rzeczy które zauważyłem:

- impact engine działa w sposób bardzo realistyczny, przy walce o to kto pierwszy będzie przy piłce jeżeli w odpowiednim momencie "wejdziemy" w rywala to wygrywamy walkę o pozycję.

- ustawianie się zawodników w ataku wydaje mi się, że zbyt często ścinają do środka, lub biegną za rywala (ale to wszystko może być spowodowane taktyką).

- przyjęcie piłki no i tu jest dla mnie plus ogromny, przyjmuję na różne sposoby z L2, z obrotem zawodnika, ruszając prawą gałką w stronę którą chcę ruszyć, ale co najważniejsze im bardziej skomplikujemy przyjęcie (np.z obrotem w innym kierunku) tym większa możliwość, że piłka odskoczy, bo trudniej coś takiego wykonać - dobra sprawa.

- zawodnik po wślizgu w którym w nic nie trafił potrafi pozbierać się bardzo szybko, nie leży jak kłoda w 12.

-częstsze zagrania piętą i temu podobne triki które często na boiskach są wykonywane.

-poprawiony sprint prawą gałką, tzn. stuknięcie w nią nie oznacza że piłka przykleja się do naszych nóg a my wyrywamy do przodu, jest to po prostu wypuszczenie mocniejszej piłki przed siebie i sprint, rywal może Cię wyprzedzić.

- tempo, tempo, tempo - po meczach z bardzo różnymi rywalami stwierdzam, że tempo jest po prostu ELASTYCZNE ! gdy gram Ajaksem a za rywala mam drużynę z ligi irlandzkiej (friendly) to jak ja nie przyspieszę gry, to tempo jest spokojnie, natomiast jak trafiam na PSV to od razu jest szybko, ale też nie przez cały mecz, SI jak i ja spokojnie możemy mocno zwolnić grę lub ją przyspieszyć w odpowiednich momentach - tak jak to wszystko odebrałem, jak weżniemy drużyny 5* i tylko ciśniemy z "x" i R2 to musi być szybko, aczkolwiek przy odpowiednim ustawieniu rywala i IQ nic na to nie da, bo piłka nie jest klejąca się do nóg i szybko można ją stracić.

- sprawa obrony jest bardziej skomplikowana, trzymanie się przy rywalu już nie jest tak skuteczne, tak samo jak pressing kolegi.

Aha zapomniałbym, że w końcu od pierwszego sezonu kariery można grać europejskie puchary - czego bardzo brakowało w 12.

Edytowane przez Gierap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mogę gdzieś zmienić arenę,czy jest tylko ta jedna arena ch....a?

dzieki

Edytowane przez pablos_83
cenzura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy ma ktoś z Was listę nazwisk piłkarzy, którzy są wypowiadani przez Panów Sz. w Fifa 13?

Pytam,bo zawsze na początku grałem każdą ligą i zespołem w danej lidze oraz spisywałem mówione nazwiska,żeby później w czasie transferów kupić kogoś z takim nazwiskiem.Lipnie,gdy grali "no name". I właśnie teraz średnio jest,gdy w całym meczu 1-2 razy,a czasem wogóle nie padają nazwiska.

Po pograniu w ligę szwajcarską, norweską i 2 ligę niemiecką mam raptem 3 nazwiska mówione..

Co do samej gry, po zagraniu ok 30 meczów z cpu (tylko offline):

PLUSY:

-na manualu fajnie się gra,ale ciężko,potrzeba jak dla mnie duuużo ogrania,oj duużo..

-fajnie,że widać trenerów, piłkarzu rozgrzewających się, fotografów w ruchu

-piłkarze ruszają się już troszę bardziej realistycznie

-fajne minigierki

MINUSY:

-czasem przy zmianach widać czarne niebo,hehe

-czasem nie można zakończyć sekwencji video,tylko trzeba czekać ,aż się sama skończy

-kilka literówek,np. tylko pierwsza litera imienia i brak nazwiska w składzie wyjściowym,a także w kilku momentach brak nazwiska trenera pojawiające się tereaz pod boiskiem z pokazywanymi składami danej drużyny

-mało nowych wstawek komentatorskich

To tyle,będę wdzięczny za spis nazwisk piłkarzy mówionych przez polski komentarz.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę dzisiaj i zauważyłem, że coś majstrowali, bo juz lepiej sie gra. Dalej podania są silniejsze niż najmocniejszy strzał, ale można już powoli konstruować jakieś akcje.

Możliwe, że trafiłem na graczy, którzy nie ogarneli 13 i motają się a ja wykańczam ich strzałami z 40m.

Nie podoba mi się jak teraz wpadają gole. 80% spoza pola karnego, 15% z wrzutki na główkę a 5% z akcji w polu karnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem przy wpisywaniu tego pytania awaryjnego ciągle przy logowaniu się w FUT na konsoli? Bo to już mnie denerwuje... No i jak z tą stroną www FUTA jest? Kolega dostaje paczki codziennie, złote na dodatek, a ja nie mogę się zalogować, bo konto mam zablokowane. Czy ci ludzie z EA w ogóle robią coś w tym kierunku? Ja pierdziele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe... widać, że ktoś grał na Początkującym albo Amatorze... na wyższych poziomach nie jest tak łatwo minąć obrońce robiąc kółeczko ala Xavi...

to jest na legendary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od niedawna śledze to forum ale mam nadzieje, że mi pomożecie. Nie wiedziałem, gdzie zamieścić poniżej opisany problem. Posiadam PS3 slim (dostałem czarnulkę w spadku:) , ktora ma nieco ponad 2 lata. Problem polega na tym, że fifa 13 mi się tnie podczas grania. Nie chodzi o mecze online, tylko zwykły mecz z kompem. Potrafi się ciąć juz na arenie a podczas meczu są fragmenty gdzie się zatrzymuje na 5-8 sek w róznych odstępach czasowych. Czasem moge pograc pierwszą połowę a w drugiej już się zaczyna lub na odwrót. Zauważyłem też, że jak jest reakcja kibiców w postaci oklasków za jakąs akcję to jest urywany dzwięk to znaczy klaszczą i nagle dzwięk jest urywany, przerywany. Podobny problem miałem z 12. Natomiast problem ten nie występuję przy grze konkurencji a innnych gier nie posaidam. Chce pograc swobodnie w FIFE ale momentami to już mam dosyć :( Co może być powodem, czy to moja konsola ma problem, czy występuję jakiś błąd w grze? Będe wdzięczny za Waszą pomoc.

szkoda, że nie masz więcej gier, potestowałbyś inne. Na podstawie dwóch diagnoza na odległość jest loterią - albo ci pada laser albo Fifa ma jakiegoś tam buga. Chociaż nikt nie pisał o przerywającym dźwięku jeszcze, stawiam na laser w sumie to weź konsole i zawedruj to jakiejś "wymienilni" gier , popros pana by ci kilka tytułów odpalił w ramach testów

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnal ktos skill games na arenie jesli chodzi o te ostatnie wyzwania np w karnych? to jest nie do przejscia

Wszystkie zrobione na złoto i porobione na poziom początkowy strzały mam na legendarnym :)

Wie ktoś o co chodzi w tych zadaniach menadżera w FUT. Jest ich 12 zrobiłem 11 i nie mogę zrobić 1 to jest żeby zagrać do końca jeden mecz w dowolnym turnieju zagrałem już w 3 rożnych turniejach i nie może wejść nie wiem o co chodzi ma ktoś tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chris przeciez na tym filmie o którym piszecie gra komputer z komputerem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne a świstak siedzi i zawija...

dokladnie legendary i gra com vs com no chyba nie jest trudno to zauwazyc

wrzucilem ten filmik bo pierwszy raz zdarzyl mnie sie taki wynik 6-0 i jeszcze villa 5 bramek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłerm dzisiaj Fife 13 i od samego początku meczą mnie zwiechy juz chyba 6 z kolei i jeszcze żadnego meczu nie mogłem rozegrać bo czy to wejde w szybki mecz lub sezony lub FIWC to non stop zwiecha i reset konsoli !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem otóz jest to moja 1 fifa na konsole i gdy strzele bramke wykonujac cieszynke koncowa nie przybliza mi kamere na pilkarza czy u was jest tak samo?

Ogólnie gra dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem tak bardzo miałem ochotę pograć rep. Polski że wciągu godziny nikogo mi nie dobrało :] tzn. gdzieś w połowie tego czasu trafiłem na gościa z Tottenhamem. Ale przy stracie drugiej bramki w 10 minucie meczu rozłączył się. Tak więc przez dosłownie godzinę tylko czekałem. EA się postarało i nie dobiera już wszystkich jak leci :] he he

Jakby ktoś był chętny na grę na manualu dodawajcie mnie. Lubię grywać 3/4* drużynami.

W sezony nie da się jeszcze grać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×