Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Masz przy opcji areny ustawic drużynę i zawodnika to klub w którym ustawiłeś edycje WG i wybierasz i L1 lub R1 szukasz swojego temata.

Masz przy opcji areny ustawic drużynę i zawodnika to klub w którym ustawiłeś edycje WG i wybierasz i L1

Jak ustawić WG na arenie, żeby ją szkolić?

Jeśli nie grasz rankingowych gier to doradziłbym Ci abyś zmienił system na "stary system obrony". Natomiast jeśli grasz w sezonach to najlepiej jest atakować "x", ale to moim zdaniem.

Witam, mam pytanie. Jakiej gry w obronie używać do jak najskuteczniejszego, najszybszego odbioru piłki rywalowi (np. gdy gonimy wynik i nie chcemy pozwolić, aby długo rozgrywał, i chcemy do niego jak najszybciej "doskoczyć") Czy najskuteczniejsze jest wtedy (o) "pociąganie" czy może sam (x) "pressing", czy też może (R2) "pressing kolegi" (chociaz zauwazylem, ze ten nie próbuje odbierac piłki, a tylko doskakuje na pewną odległość i tylko jakby "kryje" zawodnika z piłką, ale go nie atakuje, tak jest, czy może ja robię to nieumiejętnie?) Czy też może używacie jakiejś kombinacji tych klawiszy? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :

czy jak wybierzecie wyniki o ktorych chcecice byc informowanie w trakcie meczu, to czy cos takiego ma miejsce? u mnie cisza...

ile macie jezykow komentarza? bo ja 3... polski ruski i czeski... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :

czy jak wybierzecie wyniki o ktorych chcecice byc informowanie w trakcie meczu, to czy cos takiego ma miejsce? u mnie cisza...

ile macie jezykow komentarza? bo ja 3... polski ruski i czeski... ;/

Chodzi Ci o wyniki znajomych?.Jedyne miejsce gdzie jestem informowany o wynikach to w menu wcisnij kwadrat i tam są twoje osiągnięcia i znajomych. Napisz dokładnie o jakie wyniki Ci chodzi, bo nie wiem czy dobrze tłumaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie, mianowicie nie wiem gdzie wprowadzic kod do odblokowanie druzyny addisa.

Byłby ktoś w stanie poinstruwac mnie ?? , wiem juz że gdzieś na poziomie gry ale dokładnie ?

dziękuje z góry dobrzy ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie, mianowicie nie wiem gdzie wprowadzic kod do odblokowanie druzyny addisa.

Byłby ktoś w stanie poinstruwac mnie ?? , wiem juz że gdzieś na poziomie gry ale dokładnie ?

dziękuje z góry dobrzy ludzie

W sklepie fify w grze próbowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jak się wpiszę kod adidasa itp. w PSS?

Raczej zadziała, ja wpisałem w PSS na złote paczki i działa więc i tobie powinien ;)

Pytanie :

czy jak wybierzecie wyniki o ktorych chcecice byc informowanie w trakcie meczu, to czy cos takiego ma miejsce? u mnie cisza...

ile macie jezykow komentarza? bo ja 3... polski ruski i czeski... ;/

Jest to chyba informacja pisemna po prawej na górze w trakcie meczu się wyniki wyświetlają, w komentarzu a zwłaszcza polskim tego chyba nie ma ;/

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wyniki w karierze. Przed meczem mozna wybrac sobie mecze o ktorych chcemy miec informacje w trakcie wlasnego meczu. W trailerze kiedys bylo to pokazane, byl to komentarz slowny, fajna sprawa, ale teraz tego nie dostrzeglem. nawet wynikow w rogu nie mam, jedynie na zakonczenie polowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wytłumaczy krok po kroku jak, gdzie i co ustawić w routerze żeby mieć zielony poziom firewall? Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie strasznie noobowskie :) w któą opcję sie wchodzi w online zeby grać te ligi gdzie zaczyna się od 10 ?

zakładka SEZONY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scley - ja mam us wersje. Zadnych cyrkow jeszcze nie mialem, nigdy.

Masz w wersji US scoreboard ESPN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze masz ponad 10 000 punktow ea. gdzie wpisales kod ultimate edition?

Nic nie wpisywałem. Te punkty to zdobyłem w grze i nawet nie mam pojęcia po co one są.

Odnośnie ustawienia routera.

Przestańcie cwaniakować, bo przez 2 lata walczyłem z routerem i ZAWSZE miałem poziom średni.

Przekierowania portów, UPnP, DMZ, restrykcje, static IP... nic nie pomagało.

Zdziwicie się ile osób TUTAJ na forum ma pomarańczowy firewall.

Miałem super hiper najlepszy router na Tomato i dupa.

Od 2 miesięcy mam UPC z modemem wifi, w którym dzisiaj ustawiłem tylko:

UPnP

DMZ - dodałem IP konsoli i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jak tamten temat jest pomocny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrywam z kolesiem 4-1 i on w ostatniej minucie sie rozlacza. ja nie dostaje 3 pkt? tak ma byc czy to jednorazowy blad?

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem że kilka osób nie wie gdzie wpisać kody do drużyny adidasa i na kasę,a także na złote karty, ja jak dobrze pamiętam gdy kupiłem wersje ultimate to była podana strona na którą mam wejść najwcześniej w dzień premiery fify, wszedłem tam wpisałem kod i następnie podało mi dwa oddzielne kody na tą kasę, i drużynę. Wpisałem to w PS store u góry ale nie sprawdzałem czy mam już tą drużynę i pieniądze więc nie wiem czy to zadziałało, a tym bardziej nie wiem KIEDY i jak odbywa się to z tymi złotymi paczkami. Jedyne co dostałem, nie wiem czy wszyscy tak mieliście, że wszedłem na UT ze strony internetowej i mogłem wybrać trzy paczki - czy to są te paczki złote o których piszę wcześniej czy to coś zupełnie innego??. Piszecie tutaj że te kody na drużynę i kase można wpisać też z gry ale można czy trzeba tak to zrobić... rozwiejcie moje wątpliwości....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem że kilka osób nie wie gdzie wpisać kody do drużyny adidasa i na kasę,a także na złote karty, ja jak dobrze pamiętam gdy kupiłem wersje ultimate to była podana strona na którą mam wejść najwcześniej w dzień premiery fify, wszedłem tam wpisałem kod i następnie podało mi dwa oddzielne kody na tą kasę, i drużynę. Wpisałem to w PS store u góry ale nie sprawdzałem czy mam już tą drużynę i pieniądze więc nie wiem czy to zadziałało, a tym bardziej nie wiem KIEDY i jak odbywa się to z tymi złotymi paczkami. Jedyne co dostałem, nie wiem czy wszyscy tak mieliście, że wszedłem na UT ze strony internetowej i mogłem wybrać trzy paczki - czy to są te paczki złote o których piszę wcześniej czy to coś zupełnie innego??. Piszecie tutaj że te kody na drużynę i kase można wpisać też z gry ale można czy trzeba tak to zrobić... rozwiejcie moje wątpliwości....

Czyli na jaką strone trzeba wejść żeby pobrać drużyne adidasa? Jest coś wiadomo o jakiejś poprawce na komentarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kupiłeś ultimate to powinienes wiedzieć o czym pisze, ja jak wszedłem na stronę PS Store i w odpowiednim miejscu wpisałem kod to wyskoczyło mi do pobrannia na 10k kasy pliczek do pobrania a na drużynę tez wyskoczył pliczek do pobrania ale już nie było paska pobierania tylko pisało coś typu "dziękujemy za skorzystanie z kodu/pobrania" coś w ten deseń.... ale mówie nie sprawdzałem jeszcze czy dodalo mi kase i drużynę, na wcześniejszych stronach ludzie pisali że to po paru uruchomieniach konsoli lub logowaniach dopiero wyskoczyła im drużyna i kasa ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech zrobia ten tryb online bo mnie szlag trafia 3 razy sam mi sie wylogowal z ea w czasie ultimate i raz jak gralem w WG , Gram sobie gram nagle wyskakuje komunikat utracono polaczenie z przeciwnikiem wchodze do menu glownego gry patrze , a to skubanstwo mnie samo wylogowalo mimo ze mam ciagle dostep do neta chore to troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też zawiesza się konsola gdy chcę wczytać karierę menedżera ? Wczyta ale po sekundzie w menu menedzera zawiesza się i tylko reset konsoli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×