Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zwracam się z uprzejmą prosbą o pomoc.Wczoraj dostałem poleconym grę Fife 13 Ultimate Edition.Wszystko fajnie pięknie.Gra zajebista.Moje pytanie dotyczy dodatków.Otóż zamówilem grę 14.09.2012.Dla pre-orderów miały być 2 kody na 10.000 coinsów i drużynę adidasa.Ja dostałem kod na 24 złote paczki,a dwóch pozostałych kodów namierzyć nie mogę do tej pory.Czy ktoś ze strony ps3site.pl może mi pomóc?Bo pisałem wiadomości w postaci formularzy,pisalem na gg i żadnej odpowiedzi z Waszej strony nie otrzymałem...Ponoć ps3site.pl ma dosyłać kody na 10.000 coinsów i drużyne dla tych co zamówili na PS3 do 5.10.2012.Czy może ktoś rozstrzygnąć mój problem?Pozdrawiam.Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam czerwony kolor zapory firewall to trudniej jest dobrać mi przeciwnika w sezonach ?

Jaki to ma wpływ ? Mimo ustawienia poziomu dobierania na restrykcyjne i tak trafiam na PSG vs Polska

czy Red Bull vs Lok. Moskwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wykupić ppv wiaderko żeby grać inne mecze :D (żart)

swoją drogą słyszał ktoś coś o patchu? z tego co czytam problemy z onlinem dosyć spore póki co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zapytam poraz ostatni , robiliscie to o czym pisalem wczesniej! ? po co czekac na patcha jak wystarczy dobrze skonfigurowac router?|

Edit:

PS - wiele błędów sieci po otwarciu portów zostało naprawione , a te miałem nawet w Fifie 12, jak ktoś nie ogarnia ustawień routera to postaram sie pomóc na privie.

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zapytam poraz ostatni , robiliscie to o czym pisalem wczesniej! ? po co czekac na patcha jak wystarczy dobrze skonfigurowac router?

Próbowałem trochę pokombinować przy użyciu pana google :D i szczerze nie ogarniam.

Ja nie mam żadnych problemów z graniem on-line.

Jedynie to czekam za długo :P

Kiedy mam ochotę pograć 3* drużyną, to mi dobiera 4* :@

No ale na to nie ma chyba rady, patch też nie pomoże..

Dlatego chce mieć pewność co do tej zapory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie sie tworzy WG? bo chyba nie w konfiguracji gry? bo tam mozna ustawic wszystkie cechy zawodnika na 99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnie 3 dni gralem dosc duzo w ut i ani razu mi sie nic nie zawiesilo. Raz tylko przeciwnika wylogowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co wiele meczy ze znajomymi online jako mecze towarzyskie i bawiny się w trabsfery ;) W FUT na razie dwa mecze. Jak czas (i kobieta) pozwoli to owszem wreszcie usiądę i będę giercował id rana do wieczora jak kiedyś.

A jeszcze dziś na urodziny dostałrm Max Payne 3, więc jak tu wszystko ogarnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie tworzy WG? bo chyba nie w konfiguracji gry? bo tam mozna ustawic wszystkie cechy zawodnika na 99.

np grajac w nowa kariere zawodnika

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kemot - tak mam. Całkiem fajnie to wygląda, dużo lepiej, aniżeli ten oryginalny od EA.

jak ustawiles? jaką wersję FIFY 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, momentum istnieje i ma się dobrze!

80 minuta, przegrywam 4-1, brakuje mi jednego punktu do awansu, remisuję 4-4 po bardzo, bardzo dziwnych bramkach. Szkoda mi tego kolesia. :/

A najlepsze jest to, że w ciągu tych 10 minut meczowych przeciwnik 4 razy miał sytuację sam na sam, a dwa razy trafił w słupek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, momentum istnieje i ma się dobrze!

80 minuta, przegrywam 4-1, brakuje mi jednego punktu do awansu, remisuję 4-4 po bardzo, bardzo dziwnych bramkach. Szkoda mi tego kolesia. :/

A najlepsze jest to, że w ciągu tych 10 minut meczowych przeciwnik 4 razy miał sytuację sam na sam, a dwa razy trafił w słupek.

kolego nie wiem czy jestes swiadomy, ale zapewne bedziesz prekursorem wojny, ktora zaraz sie zacznie na tym forum ;) :biggrin:

az chetnie popatrzę :D

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie sie tworzy WG? bo chyba nie w konfiguracji gry? bo tam mozna ustawic wszystkie cechy zawodnika na 99.

Jeśli chcesz grać online, to w online i sezon wirtualnych klubów,a jak offline to kariera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra ktos juz w trybie kariery 2 sezon ? Bo ja nadal nie moge przejsc daty 8 lipca za kazdym razem zwiecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, momentum istnieje i ma się dobrze!

No wiedziałem, nie było opcji żeby ktoś nie odkrył momentum:D

Co do oceny nowej FIFY - jak na razie tak 8/10. Parę błędów, trochę problemów (typu "wieczna arena") z grą online (chociaż u mnie niewiele więcej niż w 12). Zmiany w gameplayu na +, chociaż to odskakiwanie piłki momentami jest przegięte. W końcu można zapisać składy online, a tego mi najbardziej brakowało w 12. Szkoda tylko, że wciąż nie poprawili powtórek i dalej po meczu mogę sobie obejrzeć np. 3 z 5 bramek i parę wyłapanych dośrodkowań. Sędziowie też potrafią napsuć krwi, tak samo jak AI (chociaż ustawianie się w defensywie jest chyba poprawione). Wydaje mi się też, że na manualu jeszcze zmniejszono "samodzielność" piłkarzy, co na razie mnie wkurza (bo np. trudniej się ustawić obrońcami), ale w dłuższej perspektywie to (chyba) dobra zmiana. Fajnym bajerem są punkty EASFC, parę drobiazgów okołomeczowych (np. trenerzy) i takie tam pierdoły. Ogólnie rzecz biorąc z utęsknieniem czekam na patch, ale już teraz bawię się nieźle i nie żałuję wydanej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, momentum istnieje i ma się dobrze!

80 minuta, przegrywam 4-1, brakuje mi jednego punktu do awansu, remisuję 4-4 po bardzo, bardzo dziwnych bramkach. Szkoda mi tego kolesia. :/

A najlepsze jest to, że w ciągu tych 10 minut meczowych przeciwnik 4 razy miał sytuację sam na sam, a dwa razy trafił w słupek.

Raczej przegrał na swoje życzenie. Jak miał 4:1 niech by szanował piłkę i pograł na czas. Ustawił zespół na kontry lub coś w tym stylu, a nie na hura do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nie wiem czy jestes swiadomy, ale zapewne bedziesz prekursorem wojny, ktora zaraz sie zacznie na tym forum ;) :biggrin:

az chetnie popatrzę :biggrin:

kurde ,dałbym sobie napleta odciachać, że zadziałał mechanizm znany dobrze arkanom psychologii tzw "odwrócona psychologia" .Idę o zakład, że to autor posta zremisował 4-4, napisał jednak odwrotnie ze względów oczywistych- by nie padły tu (swoją drogą idiotyczne w szerszej perspektywie ) zarzuty "ty ziomuś to grać nie umiesz" :D swoją drogą pytałem znajomych czy widzą momentum w nowej fife - otóż widzą jednak jeśli chodzi o mych przyjaciół to i tak wolą Fifę, jak mawiają....albo nie powiem wam jak mawiają, w kazdym razie brzydko :P , wyrażajac się bardzo źle o PESie, od którego Fifa jest i tak lepsza mimo, że nadal ma momentum. Cóż, znajomych mam głupkowatych , ciekawe czemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy podczas grania w sezon online zdąża wam się tak że znajdzie wam przeciwnika i nie połączy z nim??? , wtedy powinno wyskoczyć brak połączenia ,a mi zostaje na ten ludzik biegający i muszę grę wyłączyć czemu tak się dzieje i tylko w "sezony" online ?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Z tego co wyczytuje na tym forum każdy ma te zawiechy.

czy podczas grania w sezon online zdąża wam się tak że znajdzie wam przeciwnika i nie połączy z nim??? , wtedy powinno wyskoczyć brak połączenia ,a mi zostaje na ten ludzik biegający i muszę grę wyłączyć czemu tak się dzieje i tylko w "sezony" online ?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..,a dla mnie Fifa zaczyna zataczać błędne koło. Już mnie powoli nudzi ta gra. Jej przewidywalność, schematyczność i monotonia(gra online). Te pierdoły ,które dodają co roku praktycznie nic nie zmieniają, bo sama mechanika gry w ataku jest ciągle taka sama i nie ma to żadnej różnicy ,czy grasz w pierwszej lidze, czy ostatniej. Jak to mówił Krzynówek "byle do przodu" W tegorocznej edycji potrafię strzelić 4 gole, a nawet więcej w jednym meczu z główki to absurd. Wrzutki są posrane. Odskakiwanie piłki zajebisty bajer, jednak niedopracowany. Piłka potrafi odskoczyć nawet Ronaldo, po lekkim podaniu po ziemi . W sezonach rozegrałem koło 60 spotkań 42 wygrałem 11 przegrałem . Jestem w 3 lidze. Każdy mecz wygląda tak samo, a mieli to poprawić. Momentum, również uważam, iż występuje. Potrafię mieć koło 20 strzałów(klarownych) na bramkę ,a przeciwnik 3 i wygrywa ze mną. Płacę 200zł i oczekuję na pełnoprawny. w całości skończony produkt, a nie ciągle się wieszające gówno. Przez to konsola ciągle sprawdza czy pliki nie są uszkodzone. No masakra. W sumie to nic nowego, rok temu z Fifa 12 było to samo, ale co można oczekiwać po producentach ,są tak samo przewidywalni co ich KOPANKA.

..,AHA rzuty rożne też potrafią być zajebiste. Wspominacie często o chaosie. Ja taki zaobserwowałem własnie podczas rzutów rożnych kiedy wybijamy piłkę obrońcą, ta potrafi nieźle namieszać odbijając się o rywala. To przypomina piłkarzyki jeden odbija piłkę o drugiego.

Nie gram w PES`a od czasów PS2, żeby nie było hehe.

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..,a dla mnie Fifa zaczyna zataczać błędne koło. Już mnie powoli nudzi ta gra. Jej przewidywalność, schematyczność i monotonia(gra online). [...] W sezonach rozegrałem koło 60 spotkań

Nie mam pytań. Skoro Cię nudzi, to może nie graj aż tyle spotkań dziennie? :) To tylko piłka nożna, czego oczekujesz? Że nagle będą dwie piłki i cztery bramki?

Edytowane przez Jakov.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w 12 jestem w I lidze a w 13 najdalej doszedłem do 7.

Przegrałem 60, wygrałem 30. Widocznie nie ogarniam mechaniki bieżącej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×