Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wczytaniem kariery. Przy 96% fifa się zawiesza, zawieszając też konsolę...Pomaga tylko całkowity OFF. Da radę coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwa zasadnicze pytania,bo mnie juz szlak trafił. kompletnei nie moge wygrać głowy z komputerem. gram na klasa światowa i 99 procent ,dosłownie górnych pojedynków przegrywam, gola z główki stzreliłem wieki temu,a komp non stop wszytsko co góra wygrywa. jest jakis sposób na to? trzymanie stzrału? wcisniecie w ostatniej chwili?a moze jakis przycsik od odpychania? i druga sprawa . lepiej grac na obrona taktyczna,czy stary system. są plusy i minusy, potzrebuje porady zeby raz a porzadnie sie nastawic i zaczac ogrywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest już rozmowa odnośnie wrzutek, to jaki tik stosujecie, żeby posłać dokładną piłkę na głowę swojego napastnika w polu karnym? :l1: + :square: , czy może jest coś bardziej dokładnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest już rozmowa odnośnie wrzutek, to jaki tik stosujecie, żeby posłać dokładną piłkę na głowę swojego napastnika w polu karnym? :l1: + :square: , czy może jest coś bardziej dokładnego?

wiesz ja wrzucam jak pomocnik jest na wysokości lini pola karnego w następnym jego kroku za linia wrzuca i ma napastnik trochę na wybieg ale bramkarz nie wyjdzie jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Franky - online nie ma możliwości wyboru systemu obrony - gra się obroną taktyczną. Lepiej więc przyzwyczajać się do takiego sterowania.

A co do wrzutek, to mi już ręce opadają. Od pewnego czasu mogiła. Wszystko spada na głowy obrońców. Nawet jak gram Tottenhamem - Adebayor i Dempsey w ataku - obaj świetne współczynniki w główkowaniu i skoczności. Na skrzydłach Lennon i Bale - ci mają na zielono współczynnik dośrodkowania. Niby wszystko pasuje.

Ale czy wciskam samo dośrodkowanie, czy z L1, nie potrafię strzelić gola głową. Piłka leci idealnie do obrońcy, który ją wybija do swojego kolegi.

Doszła mi jedna wrzutka tylko dlatego, że mój napastnik był sam. Ale co z tego, skoro miał pustą bramkę, a trafił w poprzeczkę ;)

Edytowane przez venez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wczytaniem kariery. Przy 96% fifa się zawiesza, zawieszając też konsolę...Pomaga tylko całkowity OFF. Da radę coś z tym zrobić?

daj sejwal na pedrajwa i usuń plik z konsoli potem pograj plik.jak nie pomogło to zrób kilka podejść z innym sejwei i już chyba plik stracony

kolego a taki gracz jak Klose :) mi wszystko zgarnia mimo ze go 3 kryje to on to wyłapie jak jest tłok czasami strzeli obok ale strzeli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego a taki gracz jak Klose :) mi wszystko zgarnia mimo ze go 3 kryje to on to wyłapie jak jest tłok czasami strzeli obok ale strzeli :)

Kiedyś wybrałem Fc Porto i na środek ataku wystawiłem (przypadkowo) Klebera. Niby ma niski współczynnik główkowania, ale w dwóch meczach zdobył 6 bramek właśnie główką. Myślałem, że znalazłem cudowny patent na wygrywanie. Niestety, w kolejnych 5 meczach nawet raz nie dotknął piłki głową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działają Wam serwery ?

Podali news'a o rekordzie Messi'ego i wszystko padło... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu jest chetnych na lige z manualem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sejwal na pedrajwa i usuń plik z konsoli potem pograj plik.jak nie pomogło to zrób kilka podejść z innym sejwei i już chyba plik stracony

kolego a taki gracz jak Klose :) mi wszystko zgarnia mimo ze go 3 kryje to on to wyłapie jak jest tłok czasami strzeli obok ale strzeli :)

No ok :) Ale jak to zrobić? Gdzie mogę odszukać save'y i jak je przerzucić na pendrive'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok :) Ale jak to zrobić? Gdzie mogę odszukać save'y i jak je przerzucić na pendrive'a?

zartujesz, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zartujesz, prawda?

Moja przygoda z PS niedawno się zaczęła...po podłączeniu pendrive'a w ogóle mi go nie wykryło dlatego pytałem. Zapomniałem, że mam pena na ntfs-ie i dlatego go nie czytało. Sformatowałem na fat-a i poszło.Tyle, że nic to nie pomogło samej grze. Przerzuciłem save na pena, usunąłem z PS, znów wrzuciłem i to samo. Nawet przeinstalowałem fife. Uruchomiłem ją też w innym języku (co pomogło kiedyś w '07). A tu nic. Dodam, ze to była kariera na zasadzie symulacji (by sprawdzić jacy gracze sie pojawia za pare lat, itp.). Bylem w polowie sezonu 2018/2019 i wtedy sie to stało...Może to ograniczenie fify i stystemowo wywala błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalvi7 save do gry masz w Menu konsoli w zakladca GRA--> Narzedzia zapisanych danych PS3

Ja na Twoim miejscu bym po prostu skasowal wszystkie save'y i zagral wszystko od nowa na czystej grze. Kompletnie olej te save'y, ktore wczesniej zgrywales.... zacznij wszystko od nowa

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak usunąć zawartość 'Centrum Tworzenia' ,której nie używam ? Mogę ją jedynie odznaczyć ,ale nie usunąć na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gram FC Bayernem w trybie sezonow i 90% moich przeciwnikow gra REALEM. Troche mnie to irytuje, ponieważ jest wiele zespołów 5-cio gwiazdkowych a zawsze trafiam na ten real.! Zagrałem około 400 meczy i np Barcelone trafiłem moze z 3 razy... Można to jakos zmienić????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym starym systemem obrony? Można używać online czy nie? Przez kogos kto napisał, że nie można straciłem kilka tygodni grając na nowym a jak tylko dałem sobie stary system w SWK to gra się zupełnie inaczej i co najważniejsze dużo przyjemniej bo cała drużyna zachowuje się tak jak bym chciał zarówno w ataku jak i obronie. Mam wrażenie, że tylko w UT obowiązuje tylko nowy system obrony. Dementujcie lub zgadzajcie się z moim postem ponieważ może to pomóc wielu osobom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sezonach stary system obrony nie dziala.

LwW/Tapatalk2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gram FC Bayernem w trybie sezonow i 90% moich przeciwnikow gra REALEM. Troche mnie to irytuje, ponieważ jest wiele zespołów 5-cio gwiazdkowych a zawsze trafiam na ten real.! Zagrałem około 400 meczy i np Barcelone trafiłem moze z 3 razy... Można to jakos zmienić????

Tam gdzie przed meczem wybierasz drużyne masz tam ustawienia przeciwnika zmień z umiarkowanych na restrykcyjne powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×