Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem sobie demo tej gry z PSN i szczerze mówiąc nie wywarło na mnie wielkiego znaczenia. Dziś miałem okazję zagrać u kolegi w pełną wersję PC-tową i muszę przyznać, że przekonała mnie do siebie. Zdawało mi się, że gram w zupełnie inną grę niż to demo. Zupełnie inne wrażenia z gry. I teraz się zastanawiam, czy to demo tak marnie się prezentuje, czy po prostu wersja na komputery jest tak odmienna od tej na konsole. Być może ma znaczenie stary telewizor, do którego podłączam PS'a - inne barwy, inna grafika, jakość detali, co wpływa na mniejszą przyjemność z gry. Więc pytanie, czy demo nie prezentuje pełni wizualno-efektowych możliwości gry, czy to wersja PC'towa jest krótko mówiąc efektowniejsza od konsolowej? A może moje spostrzeżenia są niesłuszne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem sobie demo tej gry z PSN i szczerze mówiąc nie wywarło na mnie wielkiego znaczenia. Dziś miałem okazję zagrać u kolegi w pełną wersję PC-tową i muszę przyznać, że przekonała mnie do siebie. Zdawało mi się, że gram w zupełnie inną grę niż to demo. Zupełnie inne wrażenia z gry. I teraz się zastanawiam, czy to demo tak marnie się prezentuje, czy po prostu wersja na komputery jest tak odmienna od tej na konsole. Być może ma znaczenie stary telewizor, do którego podłączam PS'a - inne barwy, inna grafika, jakość detali, co wpływa na mniejszą przyjemność z gry. Więc pytanie, czy demo nie prezentuje pełni wizualno-efektowych możliwości gry, czy to wersja PC'towa jest krótko mówiąc efektowniejsza od konsolowej? A może moje spostrzeżenia są niesłuszne?

Oczywiście , że chodzi o TV. Podłącz do LCD HD to odrazu zmienisz zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD, a u mnie na tv w SD :P stąd różnica w jakości gry. Zastanawia mnie również, czy w pełnej wersji konsolowej jest coś takiego jak np. strzał finezyjny, wystawienie się? Bo brakuje mi tego w demo, a na PC jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD, a u mnie na tv w SD :P stąd różnica w jakości gry. Zastanawia mnie również, czy w pełnej wersji konsolowej jest coś takiego jak np. strzał finezyjny, wystawienie się? Bo brakuje mi tego w demo, a na PC jest.

Jest wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gracz konsolowy może grać przez sieć z kimś kto gra na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i2.kym-cdn.co...24756493001.gif i Polska i Spartak mają 4 gwiazdki

ze niby ja hejterem ? prosze Cie :-), przed aktualizacja cos mi swita, ze spartak mial 4,5. Przecie nie od dzis wiadomo, ze losuje nie koniecznie z poziomu gwiazdkowego jaki ma nasza druzyna, wiec wyskoczyles jak filip z konopi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: na jakim poziomie gracie w Fife. Ja jak gram w kariere na poczatkujacym to wygrywam po 8:0 i jest to nudne juz troche a jak zmienie na zawodowiec to swoja postacia nie moge gola strzelic wiec trener prawie wogule mnie nie wystawia i wszystkie mecze trzeba symulowac. A legendarny i klasa swiatowa to juz kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To online jest nudny bo wygrane do niczego nie prowadzą :P kariera w 13 jest świetna, ja gram na profesjonalnym i to idealny poziom dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granie z BOTEM jest nudne, wygrane na online to satysfakcja, a jaka jest satysfakcja z ogrania bota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś coś odpowiedzieć? Wczoraj gram mecz sezony Manchester City (ja) -Real Madryt. 20 minuta po moim polem karnym,gościu leci skrzydłem...patrzę Robben trzyma piłkę O_O (w polu był jeszcze np Benzema,więc to nie był bug z Bayernem). Kontynuuje,po 5 minutach widzę,że gościu ma Ribery'ego w składzie O_O.Po tym co zobaczyłem wyszedłem z gry. Mógł to być jakiś bug z teamem czy raczej gościu coś kombinował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie FIFA to jedynie gra online, gdyby miał grać offline to bym wykitował chyba po 2 meczach, lepiej w ścianę patrzeć, ciekawsze zajęcie :) Ale co kto woli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, ja z botami gralem w fifa WC 98 bo wtedy jeszcze internet byl usluga dosyc malo popularna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! ponownie mam pytanie dlaczego u mnie w online wszyscy zawodnicy we wszystkich drużynach mają po 85 pkt ? Jaki bug ze składami czy co to o.O ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! ponownie mam pytanie dlaczego u mnie w online wszyscy zawodnicy we wszystkich drużynach mają po 85 pkt ? Jaki bug ze składami czy co to o.O ?

Zapewne gracz FIWC tam wszyscy mają tyle samo...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakies wskazówki jak zarobić pare coinsów w FUT 13 na PS3 ? Grałem wczesniej na kompie w Fut 13 i tam w miarę łatwo można było zarobić na handlu , a na PS3 nic nie moge .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mowisz o sobie ;) ja do niego zadnej rezerwy nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znowu mam jakiś zonk! wchodze w fifkę a tu wszyscy zawodnicy mają zmienione nazwiska....i wykasowane wszystkie ustawienia jakie zrobiłem sobie w ciagu ostatnich dwóch miechów! co to ma byc ktoś tez ma taki "objaw"?!

I kolejny szok!!!!!! w sezonach wygrywam 3:0, w 44 min gośc dostaje czerwień, wchodzi w meny i zwiewa i ....EA twierdzi że nie mam zwycięstwa!!!!!!!!!!!!!! skandal...co się dzieje.!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny szok!!!!!! w sezonach wygrywam 3:0, w 44 min gośc dostaje czerwień, wchodzi w meny i zwiewa i ....EA twierdzi że nie mam zwycięstwa!!!!!!!!!!!!!! skandal...co się dzieje.!!!!!!

Nic się nie dzieje... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znowu mam jakiś zonk! wchodze w fifkę a tu wszyscy zawodnicy mają zmienione nazwiska....i wykasowane wszystkie ustawienia jakie zrobiłem sobie w ciagu ostatnich dwóch miechów! co to ma byc ktoś tez ma taki "objaw"?!

I kolejny szok!!!!!! w sezonach wygrywam 3:0, w 44 min gośc dostaje czerwień, wchodzi w meny i zwiewa i ....EA twierdzi że nie mam zwycięstwa!!!!!!!!!!!!!! skandal...co się dzieje.!!!!!!

Miałem tak już nie raz... Tylko nie w sezonach a w FIWC.

a tak odbiegając:

ostatnimi czasy [Liga 3 :(] trafiłem na gościa który chyba za bardzo chciał udowodnić jaki to on pro :). W pierwszej połowie- ja na low'ie i 3:0 dla mnie ;) [gościu grał jak bot na amatorze]. W drugiej natomiast wrzucił już swój najwyższy "bieg" i pokazywał jakie to tricki umie. W 66 minucie już 7:0 dla mnie i wyszedł w 78 po niewykorzystanym karnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sezonach i FIWC normalne składy, nazwiska i ustawienia nawet zapisane takie jak chcę... tylko na zwykłym online nierankingowym jakieś jaja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to nierakingowe, tam mozna zedytowac wszystko;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierpię to wylogowywanie się z usług sieciowych... przecierpię to że czasami nie mogę wygrać chociaż jestem lepszy.... ale tego że cały czas w online trafiam na Real to nie mogę przeżyć!!!!!!!!!!!! zaznaczę że gram Hiszpanią przeważnie :) mówię oczywiście o trybie Sezony.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×