Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

ale te mecze są niekiedy niesprawiedliwe widzę ze jestem lepszy dominuje mecz oddaje 15 strzałów gościu 2 i przegrywam 2-0 :/

to nie mecz, to FIFA :biggrin:

i nie pisz Grochu o każdym spotkaniu i raz dziennie statystyk :)

W prawdziwej piłce też to się zdarza i to jest własnie piękno sportu. Nie liczy się ilość a jakość.

Podam Wam przykład.

Można mieć nawet te 15 strzałów, ale to mogą być strzały z każdej pozycji, a mieć tak jak Twój przeciwnik dwa strzały i wypracowane sytuacje i gol.

Ja wiem, że najłatwiej porażki tłumaczyć tym "momentum", ale po prostu jesteśmy od niektórych słabsi i tyle i trzeba przyjąć to porażkę na klatę :)

-------------

Jak ktoś ma ochotę to jutro mogę pograć z kimś towarzyskie, godzina do ustalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tego. Zdarza się że trafisz na słabego zawodnika, strzelasz szybko trójkę i po 20stu minutach 3:0. Gość nie opuszcza gry. To przez 70 minut, mam grać klepę bez strzału (czyli grać na czas) żeby go nie dołować, czy robić coś co sprawia mi frajdę siekać mu bramkę za bramką co sprawia że wynik jest 9:0 (czyli bez litości i nie ma zmiłuj) ?

A rób jak chcesz, od opinii forumowiczów uzależniasz to jak bedziesz się bawił? To gra i ma sprawiać frajdę...

Ja wiem, że najłatwiej porażki tłumaczyć tym "momentum", ale po prostu jesteśmy od niektórych słabsi i tyle i trzeba przyjąć to porażkę na klatę :)

Polać mu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rób jak chcesz, od opinii forumowiczów uzależniasz to jak bedziesz się bawił? To gra i ma sprawiać frajdę...

Tylko że tutaj jak wygrywasz 9:0 to robią z Ciebie typa co ma parcie tylko i wyłącznie na wynik. A jak przy 3:0 i 20stu minutach gry zaczniesz grać na czas (żeby nie dobijać rywala) to "zabijasz gre/przyjemność z grania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tutaj jak wygrywasz 9:0 to robią z Ciebie typa co ma parcie tylko i wyłącznie na wynik. A jak przy 3:0 i 20stu minutach gry zaczniesz grać na czas (żeby nie dobijać rywala) to "zabijasz gre/przyjemność z grania".

ile razy 0-3 na 4-3 odrobilem to nie zlicze, granie na czas to najwieksze kure****, wiec z tym dobijaniem rywala to sobie darujcie pany.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto w 20 min przy stanie 3-0 dla siebie gra na czas??? zastanów się chłopie.. tu się rozchodzi o końcówkę meczu....

pytanko: jak grac zeby przeciwnik nie zaskakiwal mnie podaniem na dobieg... rzadko mi wychodzi żeby wbiec przed gościa po jego podaniu na dobieg do napastnika.. jakies rady??

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa kilka dni temu spadłem przez danie luzu rywalowi do 4 ligi, ogólnie mi do dupy szło w tamtym sezonie. Wygrywałem 4:0 do końca pierwszej połowy, zacząłem się bawić i przegrałem 5:4, dwie bramki w 90" :P Teraz przechodzę misje w FPSach, ew. gram towarzyskie(jak ktoś chce to dodawać do znajomych- zbyt dobrze teraz nie gram, przeważnie byłem w 1,2 lidze). Na razie chwila przerwy od FIFY, za dużo gier czeka, a chce jakieś trofea mieć na swoim nowym koncie, które dopiero założyłem. Jakby co PSN: bartez_94

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej..

Jak się kupuje w EAS FC w katalogu np. premię do umiejętności online, to czy ta premia dotyczy wszystkich zespołów (wszystkich zawodników) którymi się gra w sezonach?? Bo czasamii mam wrażenie, że strasznie odstaje od przeciwnika..

dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto w 20 min przy stanie 3-0 dla siebie gra na czas??? zastanów się chłopie.. tu się rozchodzi o końcówkę meczu....

pytanko: jak grac zeby przeciwnik nie zaskakiwal mnie podaniem na dobieg... rzadko mi wychodzi żeby wbiec przed gościa po jego podaniu na dobieg do napastnika.. jakies rady??

kto ? te pytanie znaczy, ze masz maly staż w fifie ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wpływa chyba na drużyny w sezonach :biggrin: strasznie odstajesz bo pewnie rywal lepiej od ciebie gra :P

no raczej nie mały :D co roku gram w fify :P tylko nie ogarniam najlepiej tej nowej obrony... jeszcze co mnie dobija to przełączanie między zawodnikami.... zawsze przełącza mi na nie tego co trzeba ;) można jakoś to ustawić??

Edytowane przez zuba1899
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej..

Jak się kupuje w EAS FC w katalogu np. premię do umiejętności online, to czy ta premia dotyczy wszystkich zespołów (wszystkich zawodników) którymi się gra w sezonach?? Bo czasamii mam wrażenie, że strasznie odstaje od przeciwnika..

dzięki za odp

to ma wplyw na twoja wirtualna gwiazde ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z FIFĄ 14 będą mieli sporo roboty, pytanie tylko czy sugestie graczy sa brane pod uwagę. Chwalą się że w 13 SI przy ataku zostało porawione, zgadzam się z tym. Ale SI obrońców lezy i kwiczy, szczególnie w grze bocznych obrońców i sposobu ustawiania sie do skrzydłowych i "pogoni" za piłką.

Mnie np irytuje gdy pilka wychodzi za linię a zawodnik goni ją jak szalony choć po przełaczeniu daje mu sygnał stop... no i zachowanie bramkarza przy piłkach wrzucanych w piąty metr, stoi jak wryty i co bym nie wciskał to jak SI nie zadecyduje że ma wyjśc to nie łapie takich piłek...

Rzeczywiście. Sytuacja, gdy piłka leci za linię, a nasz zawodnik ją goni jest irytująca. W Fifie 12 bez problemu umiałem gościa zatrzymać. W nowej wersji kretyn nadal ją goni.

Z rzeczy które przydałoby się poprawić są jeszcze powtórki na koniec. Gole powinny być sprawą priorytetową. Niedopuszczalna jest sytuacja, którą miałem niedawno. Mecz skończył się wynikiem 5:4, a z 10-ciu powtórek był tylko 1 gol!!!! Reszta to pudła i obrony. To jakaś kpina. Na grzyba mi powtórka z akcji, w której bramkarz łapie zbyt głębokie dośrodkowanie.

Powinna też się poprawić tzw pamięć przycisków. Robię wrzutkę, wciskam strzał, żeby mój napastnik uderzył głową, ale piłkę wybija obrońca. Ta leci na 20 metr, gdzie przejmuje ją mój pomocnik i co robi? Oczywiście kopie w kosmos. A czy ja go o to prosiłem? Owszem, wciskałem strzał, ale 3 sekundy wcześniej i przy innym zawodniku. Na pewno wiele razy mieliście sytuacje, gdzie dostaliście piłkę będąc sam na sam z bramkarzem i zamiast go okiwać, zrobiliście jakiś koślawy wykop.

Oooo i jeszcze jedno z rzeczy które mnie wkurzają. Koniec meczu, chciałbym obejrzeć statystyki, ale nie.... bo rywal poszedł do kibla albo mnie celowo trzyma. Czy nie można zrobić tak, że po końcowym gwizdku tylko ode mnie zależy, czy już chcę wyjść, czy sobie jeszcze popatrzeć na tę całą otoczkę? Przed meczem rozumiem - sam nie zacznę, bo to nie fair. Ale po meczu? Po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Sytuacja, gdy piłka leci za linię, a nasz zawodnik ją goni jest irytująca. W Fifie 12 bez problemu umiałem gościa zatrzymać. W nowej wersji kretyn nadal ją goni.

Z rzeczy które przydałoby się poprawić są jeszcze powtórki na koniec. Gole powinny być sprawą priorytetową. Niedopuszczalna jest sytuacja, którą miałem niedawno. Mecz skończył się wynikiem 5:4, a z 10-ciu powtórek był tylko 1 gol!!!! Reszta to pudła i obrony. To jakaś kpina. Na grzyba mi powtórka z akcji, w której bramkarz łapie zbyt głębokie dośrodkowanie.

Powinna też się poprawić tzw pamięć przycisków. Robię wrzutkę, wciskam strzał, żeby mój napastnik uderzył głową, ale piłkę wybija obrońca. Ta leci na 20 metr, gdzie przejmuje ją mój pomocnik i co robi? Oczywiście kopie w kosmos. A czy ja go o to prosiłem? Owszem, wciskałem strzał, ale 3 sekundy wcześniej i przy innym zawodniku. Na pewno wiele razy mieliście sytuacje, gdzie dostaliście piłkę będąc sam na sam z bramkarzem i zamiast go okiwać, zrobiliście jakiś koślawy wykop.

Oooo i jeszcze jedno z rzeczy które mnie wkurzają. Koniec meczu, chciałbym obejrzeć statystyki, ale nie.... bo rywal poszedł do kibla albo mnie celowo trzyma. Czy nie można zrobić tak, że po końcowym gwizdku tylko ode mnie zależy, czy już chcę wyjść, czy sobie jeszcze popatrzeć na tę całą otoczkę? Przed meczem rozumiem - sam nie zacznę, bo to nie fair. Ale po meczu? Po co?

wszystko się zgadza jest jeszcze wiele spraw które muszą koniecznie poprawić, np. odbieganie zawodnika od piłki jak puścisz na dobieg albo biegnie na około, zresztą już samo menu w 12 było lepsze, dziś jak wszedłem w opcje szybki mecz to dostałem oczopląsu od ilości ikonek, cyferek, strzałek i innych :D

i to jak czasami zawodnicy się przewracają też jest żałosne (głównie obrońcy), toczy mu się piłka pod noge a on jeb i już z poziomu murawy podziwia jak napastnik rywala mknie na bramke :D

można by tak bez końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam problem z szybkimi taktykami, otóż jak wybieram na krzyzaku jakąś taktykę to pokazuje wybraną, ale później nie jest nic zaznaczone. Na początku każdego meczu przy High Pressing I Swap Wings jest jakby pogrubiona strzalka, w 2 polowie meczy juz nie, ale taktyki sie

dalej nie zaznaczaja. Forumowicze Help! :)

P.S : sprawdzane kilka padów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się powiększyć czcionkę w grze (nie chodzi o menu, bo jest ok, tylko napisy np. w trybie kariery)? Gram na telewizorze SD i ciężko mi czasem coś przeczytać. Mały tekst jest po prostu prawie nie czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejną irytującą rzeczą jest to że gram zagranie na dobieg do mojego zawodnika, ale bliżej do piłki ma mój drugi zawodnik... ale oczywiście nie da się na niego przełączyć.... i oczywiście ten który jest bliżej nawet piłki nie tyka tylko gdzieś leci, a ten drugi to nie zdąża, bo rywal już ją zabiera.... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę od wczoraj połączyć się z EAS FC.. Co zrobic?.. Macie ten sam problem?

dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekac. Trwaja jakies prace konserwacyjne na PSN wiec to z tego wynika.

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te prace konserwacyjne mialy skonczyc sie o 4 rano ale mieli jakis problem i potrwaja podobna do 19:30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sposób na wygrywanie dzisiaj go odkryłem i nie na czas :)

sprawdza się na 15 meczy 13 wygrałem 1 zermisowałem i 1 przegrałem pomoge każdemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagraj Realem Madryt ustaw taktykę Ultra defensywną :) i tylko Ronaldo będzie grał razem z dwoma skrzydłami czyli np. Di Maria i Benzema :) sprawdź sam :) ja już 1 lige wygrałem :)

:) spawdź i mi napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos mysli to tez ustawi ultra def i bedzie zajebiscie "ciekawy" mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×