Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

jestes w bledzie jezeli myslisz ze wszyscy kibicuja tej druzynie od nie dawna,ten klub czesto inwestuje w polakow jak np,smolarek wczesniej i mysle ze bedzie to robil nadal,ja kibicuje bvb od dawna i mysle ze wiecej osob sie znajdzie.Co do wyzszosci realu czy man city nad BVB to nie wiem czy ostatnio ogladales lige mistrzow i jak sie na to zaopatrujesz?Umowmy sie ze ten jeden punkt realu to bylo wszystko na co bylo stac ten klub,jakby nie szczescie to skonczylo by sie dwa razy porazka,to samo man city.Wiec nie pisz bzdur ze real czy man city jest nieosiagalne dla bvb bo wystarczylo wlaczyc tv i zobaczyc..

Widzisz, gdybyś oglądał piłkę od wielu lat wiedziałbyś że nie ocenia się danej drużyny na przestrzeni 1-2 meczów tylko na przestrzeni co najmniej kilkudziesięciu meczy lub kilku sezonów. Ty za to wyrwałeś z kontekstu 2 mecze w LM, gdzie w Dortmundzie zapewne mobilizacja była tak duża jak w Bytovii Bytów przed przyjazdem drużyny z ekstraklapy na mecz Pucharu Polski. Gdyby kazać grać im 10 meczy pod rząd z pewnością 9/10 zakończyło by się zwycięstwem Realu, Barcy, czy innego po prostu lepszego klubu.

Co do kibicowania zagranicznym drużynom, nie będę się powtarzał bo już sporo na ten temat pisałem, a co do niemieckich klubów to już w ogóle głowa mała, jak widzę Januszy którzy piszą jakąś śmieszną nazwę niemieckiego klubu na Polskiej fladze.

Czekam na ciętą ripostę, Twój poprzedni post jakiś czerwony cały :)

Edytowane przez UltrasPoland
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypomnijcie mi kiedy ea aktualizuje składy po zimowym okienku transferowym?

Wyprzedzając głupawe komentarze wiem wiem okienko transferowe nie jest jeszcze zamknięte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypomnijcie mi kiedy ea aktualizuje składy po zimowym okienku transferowym?

Wyprzedzając głupawe komentarze wiem wiem okienko transferowe nie jest jeszcze zamknięte...

Co tydzień.

Z czwartku na piątek lub z piątku na sobotę.

Już większość transferów, które się odbyły są z aktualizowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tydzień.

Z czwartku na piątek lub z piątku na sobotę.

Już większość transferów, które się odbyły są z aktualizowane.

Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka witam wszystkich po mojej nieobecności chciałem wszystkich przeprosić za moje chwalenie się wiem że każdego to wkurzało każdy gra na siebie i swoje wyniki wiec jeszcze raz sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka witam wszystkich po mojej nieobecności chciałem wszystkich przeprosić za moje chwalenie się wiem że każdego to wkurzało każdy gra na siebie i swoje wyniki wiec jeszcze raz sorki

Wiesz co naprawdę każdego wkurzało? To, że nie chciałeś się zmierzyć z żadnym z tych, którzy proponowali Ci mecz i co z tym idzie nie udowodniłeś nikomu swojej podobno "wielkiej klasy gracza w FIFA13". Jeśli nie zagrasz z nikim z tego forum to już zawsze będziesz wyśmiewany. Jeśli zaś zawalczysz z kimś, przede wszystkim z "Pakasiedlce" i wygrasz, to wtedy zyskasz szacunek myślę większości z nas forumowiczów, więc wybieraj.....

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka witam wszystkich po mojej nieobecności chciałem wszystkich przeprosić za moje chwalenie się wiem że każdego to wkurzało każdy gra na siebie i swoje wyniki wiec jeszcze raz sorki

Dłuższą chwilę Ci zajeła refleksja nad swoich zachowanie, ale lepiej późno niż wcale :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kto ma mnie w znajomych w fifie widzi moje staty jakie mam :) ale to sobie kazdy moze sprawdzić :) nic juz nie bede pisał na temat wyników przemyślałem pare spraw i zrozumiałem że źle robiłem wiec sorki a bac to sie nie boje tylko na sparingi trzeba miec czas a ja tylko sezony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kto ma mnie w znajomych w fifie widzi moje staty jakie mam :) ale to sobie kazdy moze sprawdzić :) nic juz nie bede pisał na temat wyników przemyślałem pare spraw i zrozumiałem że źle robiłem wiec sorki a bac to sie nie boje tylko na sparingi trzeba miec czas a ja tylko sezony

Grochu wysłałem Ci prośbę o dodanie znajomego....jakieś 4 dni temu...

Bawicie się tworzeniem stałych fragmentów gry? poustawiałem sobie rożne i rzuty wolne ale na razie chyba słabo mi idzie:) jedna bramka w sezonach, więcej wchodziło bez kombinacji:)

druga sprawa, wie ktoś jak ustawić suwaki lub custom tactics by obrońcy grali bliżej atakujących? jakbym nie zmieniał parametrów to zawsze kryją na radar...

Edytowane przez Łukasz_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wy też macie problemy z tymi pieprzonymi serwerami EA ? Właśnie w sezonie jednego gracza w ultimate team straciłem bez sensu 3 kontrakty każdego zawodnika, bo 3 razy pod rząd podczas mniej więcej 6 - 10 minuty meczu traciłem połączenie z serwerami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wy też macie problemy z tymi pieprzonymi serwerami EA ? Właśnie w sezonie jednego gracza w ultimate team straciłem bez sensu 3 kontrakty każdego zawodnika, bo 3 razy pod rząd podczas mniej więcej 6 - 10 minuty meczu traciłem połączenie z serwerami...

Tak, wykańcza mnie to w sezonach....szajs to delikatne określenie, sprawdzałem łącza i mam wzorowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pewien problem doszedłem w sezonach do 1 ligi zdobyłem tam 16 pkt czyli mysle ze nie jest ze mnie taki najgorszy grajek dodam jeszcze ze gram chelsea londyn ale od pewnego czasu gra mi wogole nie idzie spadam w tej chwili do 4 ligi przeciwnicy robia ze mna co chca moi graja wolniej w kazdym razie nie jest to co gralem wczesniej zmienilem nawet druzyne nic nie pomaga wyglada tak jak by cos w ogolnych ustawieniach sie poprzestawialo.Gra przestala mnie cieszyc.Nie wiem co mogło sie stac.Czy jest jakas mozliwosc zresetowania wszystkich moich taktyk,wlasnych ustawien.Moze to cos pomoze.Bo nie chce mi sie wierzyc ze stalem sie nagle tak słaby albo przeciwnicy tak wspaniali.POMOZCIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pewien problem doszedłem w sezonach do 1 ligi zdobyłem tam 16 pkt czyli mysle ze nie jest ze mnie taki najgorszy grajek dodam jeszcze ze gram chelsea londyn ale od pewnego czasu gra mi wogole nie idzie spadam w tej chwili do 4 ligi przeciwnicy robia ze mna co chca moi graja wolniej w kazdym razie nie jest to co gralem wczesniej zmienilem nawet druzyne nic nie pomaga wyglada tak jak by cos w ogolnych ustawieniach sie poprzestawialo.Gra przestala mnie cieszyc.Nie wiem co mogło sie stac.Czy jest jakas mozliwosc zresetowania wszystkich moich taktyk,wlasnych ustawien.Moze to cos pomoze.Bo nie chce mi sie wierzyc ze stalem sie nagle tak słaby albo przeciwnicy tak wspaniali.POMOZCIE!!!

cześć! miałem dokładnie to samo tyle że liga nie ta:) 7 porażek z rzędu a tez wydaje mi się że nieźle mi idzie i ogarniam. Zacząłem zmieniac i było jeszcze gorzej...w końcu wróciłem do ustawień jakie mi pasują i po prosyu przeczekałem... teraz jest ok, raz na wozie, raz pod wozem ale nie mam poczucia że zaczynam grę z góry skazany na porażkę. Potem popatrzyłem w statystyki, w ligach mamy średnio po kilkaset tysięcy ludzi, a Ty grasz tylko z 10-oma...więc duży stopień losowości. Można trafić na gościa z dużymi umiejętnościami albo na kogoś kto trafia rzadziej niż Ty. Zalecenia, nic nie zmieniać, przeczekać i wróci do normy.

widze że jesteś z Lublina (ja też), fajnie by było pograć z ziomkiem:) jesli masz ochotę to dodaj mnie do znajomych, (Loljan_77)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tą fifę można nabawić się nerwicy. Gram sobie ostatni mecz w 2 lidze o mistrzostwo ligi jednego gracza, jade sobie przeciwników 4:0 do połowy. grają tak jakby ich wgl nie było na boisku. Druga połowa już nieco inna, przeciwnicy grają jak połączenie realu z barcą, oraz jakby na bramce stało 10 Cassilasów... Nie da sie im w ogole zabrać piłki, dryblują sobie pomiędzy moimi zawodnikami jak miedzy pacholkami, jakby wiedzieli jaki ruch zrobie bo omijają moje próby odbioru piłki za kazdym razem, a mój bramkarz nic nie broni i przegrywam mecz 5:4... "Uwielbiam" to w fifie. Dodam, że udało mi sie mecz rozegrać po 6 rozłączeniach z serwerami EA, czyli 6 konktraktów poszło sie... Coś wspanalego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tą fifę można nabawić się nerwicy. Gram sobie ostatni mecz w 2 lidze o mistrzostwo ligi jednego gracza, jade sobie przeciwników 4:0 do połowy. grają tak jakby ich wgl nie było na boisku. Druga połowa już nieco inna, przeciwnicy grają jak połączenie realu z barcą, oraz jakby na bramce stało 10 Cassilasów... Nie da sie im w ogole zabrać piłki, dryblują sobie pomiędzy moimi zawodnikami jak miedzy pacholkami, jakby wiedzieli jaki ruch zrobie bo omijają moje próby odbioru piłki za kazdym razem, a mój bramkarz nic nie broni i przegrywam mecz 5:4... "Uwielbiam" to w fifie. Dodam, że udało mi sie mecz rozegrać po 6 rozłączeniach z serwerami EA, czyli 6 konktraktów poszło sie... Coś wspanalego...

Kolego nie myl pojęć. Nerwica z tym co piszesz nie ma nic wspolnego. Góra to możesz wpaść w jakąś nadpobudliwość, niekontrolowane napady agresji itp. A swoją drogą to fakt, że człowiek grając w takie gry zaczyna rozwijać w sobie niektóre cechy Kratosa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tą fifę można nabawić się nerwicy. Gram sobie ostatni mecz w 2 lidze o mistrzostwo ligi jednego gracza, jade sobie przeciwników 4:0 do połowy. grają tak jakby ich wgl nie było na boisku. Druga połowa już nieco inna, przeciwnicy grają jak połączenie realu z barcą, oraz jakby na bramce stało 10 Cassilasów... Nie da sie im w ogole zabrać piłki, dryblują sobie pomiędzy moimi zawodnikami jak miedzy pacholkami, jakby wiedzieli jaki ruch zrobie bo omijają moje próby odbioru piłki za kazdym razem, a mój bramkarz nic nie broni i przegrywam mecz 5:4... "Uwielbiam" to w fifie. Dodam, że udało mi sie mecz rozegrać po 6 rozłączeniach z serwerami EA, czyli 6 konktraktów poszło sie... Coś wspanalego...

Witam, tez tak mam czasem 3-0 do przerwy i i po zmianie gośc umie nagle grac cudem utrzymuje 3-2. z rozłączaniem sie serwerów mam problem w FUT grając w trybie jednego gracza gdy gram on-line nie się nie rozłącza. mam takie pytanie, gdzie szukać dobrych kart w FUT czy kupować złote pakiety?

( ostatnio wydałem 7500 dostałem trzech graczy z ovr 75-79 z inną taktyką niż moja i powystawiałem to na aukcję i tyle mi z tego)- gdzie szukać graczy z ovr ponad 80, np taki messi jest szansa go dostać w takim pakiecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez tak mam czasem 3-0 do przerwy i i po zmianie gośc umie nagle grac cudem utrzymuje 3-2. z rozłączaniem sie serwerów mam problem w FUT grając w trybie jednego gracza gdy gram on-line nie się nie rozłącza. mam takie pytanie, gdzie szukać dobrych kart w FUT czy kupować złote pakiety?

( ostatnio wydałem 7500 dostałem trzech graczy z ovr 75-79 z inną taktyką niż moja i powystawiałem to na aukcję i tyle mi z tego)- gdzie szukać graczy z ovr ponad 80, np taki messi jest szansa go dostać w takim pakiecie??

Jest szansa, ale bardzo mała. Jak dla mnie nie opłaca się kupować tych złotych paczek, chyba, że ktoś naprawde ma dużo monet. Ja zawsze kupuje zawodnika na tą pozycję, która mi jest potrzebna, powiedzmy napastnik, wybieram sobie narodowość i formację, aby nie stracić zgrania zespolu i kupuje. Lepiej sobie składać pojedynczo skład, niż kupować zlote paczki, w których żeby trafił się dobry zawodnik, z dobrego kraju i formacji, to musiałby być cud. Np. kupiłem na aukcji soldado za 1500 monet jakieś 2 tygodnie temu i do teraz u mnie gra, ma chyba 83 ovr i jestem z niego bardzo zadowolony. Czasami naprawde trafiają sie świetne okazje na aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem juz prawie 300 paczek i w sumie mialem 2 razy Neymara i to tyle, reszta to badziewie, a kupuje paczki tylko dlatego, bo chce trafić informa ... do tej pory nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, więc nie opłaca się kupować paczek :D Dodawajcie do znajomych, to kiedyś pyknie się mecz ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupowaliście te paczki po 30 tys gdzie jest 11 zawodników i menago- jest tam cos ciekawego?

to skąd ludzie biorą te karty czarne które stoją później po 50 tys i więcej?? tez zauważyłem że lepiej kupowac na aukcjach i mam już fajny składzik ale nurtuje mnie jak zdobyc jakieś rzadkie karty, powiedzcie mi jeszcze jak to jest -że nie raz jest karta złota świecąca wystawiona np za 3 tys a u kogoś innego za 30 tys rózni sie np tylko formacją( ten sam zawodnik oczywiście) , jest jakas wartość ukryta która je określa której nie widać od razu?? albo taki bender z borusii a gundogan - ovr 81 a 80 , pierwszy chodzi po 500 drugi po 5000 a w sumie podobni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kibicowania zagranicznym drużynom, nie będę się powtarzał bo już sporo na ten temat pisałem, a co do niemieckich klubów to już w ogóle głowa mała, jak widzę Januszy którzy piszą jakąś śmieszną nazwę niemieckiego klubu na Polskiej fladze.

Czekam na ciętą ripostę, Twój poprzedni post jakiś czerwony cały :)

Co masz kolego do kibicowanie zagranicznym drużynom? Sam kibicuje jednemu odkąd skończyłem 6 lat czyli prawie 2 dekady. Ja się nie dziwię że większość woli kibicować innym drużynom skoro nasze to jakieś żarty, żałośnie się to ogląda, nie mówiąc o polskiej reprezentacji...Nawet jeśli chciałby jej kibicować to trudno szukać w mojej pamięci imprezy piłkarskiej gdzie by zagrała więc każdy wybieraj inne jak ja czyli Włochy czy Holandia i tak mi zostało do dziś wolę obejrzeć mecz jednej z tych drużyn niż kolejne słabe widowisko polskie reprezentacji. A sezonowców zawsze przybywa z sukcesami a fenomen BVB to już w ogóle pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pewnie odróżnia kibicowanie od sympatyzowania;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupowaliście te paczki po 30 tys gdzie jest 11 zawodników i menago- jest tam cos ciekawego?

to skąd ludzie biorą te karty czarne które stoją później po 50 tys i więcej?? tez zauważyłem że lepiej kupowac na aukcjach i mam już fajny składzik ale nurtuje mnie jak zdobyc jakieś rzadkie karty, powiedzcie mi jeszcze jak to jest -że nie raz jest karta złota świecąca wystawiona np za 3 tys a u kogoś innego za 30 tys rózni sie np tylko formacją( ten sam zawodnik oczywiście) , jest jakas wartość ukryta która je określa której nie widać od razu?? albo taki bender z borusii a gundogan - ovr 81 a 80 , pierwszy chodzi po 500 drugi po 5000 a w sumie podobni.

Kupowałem nawet paczke za 100k i był tam Ozil który poszedł za 17k także jak ktoś chce mieć dobry zespół to tylko zbierać i kupować na aukcji, paczki to takie chybił trafił w 90% chybił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem trochę z bratem 2 vs 2 po sieci. Brat nie gra zbyt dobrze, ale fun z gry jest ogromny :D Zajebiste to jest, szkoda tylko, że ludzie wychodzą jak dostają w dupę i od nowa trzeba kogoś szukać. Ogólnie gra się świetnie chociaż jeszcze lepiej by było jakby grało dwóch lepszych zawodników w drużynie, można by było niezłe akcje rozwijać. Dodam jeszcze, że sterowanie w obronie we dwóch jest idealne, można zrobić chyba wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze mam do Was pytaine - jak najlepiej zbierać pieniądze ? Bo na meczach zarabia sie srednio 450 monet,a to jest bardzo mało. Wiec jakim cudem ja mam nazbierać na gracza wartego powiedzmy 20 tysiecy, skoro predzej czy pozniej musze uzupelniać kontrakty zawodników ? Ma ktoś jakis dobry sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×