Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o poradę dotycząca taktyki na obronę, jaką najlepiej zastosować gdy chcę zagrać defensywnie? chodzi mi o maksymalne zagęszczenie środka obrony

i ponawiam pytanie dotyczące krycia na radar. jak spowodowac by obrońcy grali bliżej przeciwnika?

kombinuje na rózne sposoby i sa za dalek by skutecznie powalczyć o odbiór

i jeszcze na koniec czy po jednokrotnym naciśnięciu kółeczka zawodnik wykonuje atak "na raz" a po przytrzymaniu atak jest "dłuższy"?

pzdr

Wiem że trzymając X możesz regulować odległość od przeciwnika wychylając lewy joystick. Tak było w samouczku ;)

Czy trzymając kółeczko atak będzie dłuższy to nie wiem, ale raz miałem dziwną sytuację, bo chciałem odebrać piłkę, przytrzymałem kołeczko, a mój zaczął wykonywać jakieś dziwne ruchy i przeciwnika po prostu zgnoił i zabrał mu piłkę. Potem już mi się coś takiego nie udało ;) Nie wiem co ja tak naprawdę zrobiłem.

Aha, może to jest oczywiste dla wszystkich, ale jeśli robimy wślizg i wciśniemy kwadracik 2 razy, to zawodnik robi taki krótki wślizg i od razu się podnosi. Czasem się przydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, może to jest oczywiste dla wszystkich, ale jeśli robimy wślizg i wciśniemy kwadracik 2 razy, to zawodnik robi taki krótki wślizg i od razu się podnosi. Czasem się przydaje ;)

Dzięki, o tym nie wiedziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam FIFA 12 na PC i PSP. Czy opłaca się kupować 13? Czy jest duża różnica między tymi wersjami??? Czy za ponad 100 złotych dostane coś nowego oprócz składów???

moim zdaniem szkoda wydawać pieniądze na 13, różnica niewielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomóżcie mam problem z jedny pucharkiem jest to trofeum mądrośc w obronie robiłem to kilka razy blokowałem piłkę :l2: obrońca wybijał mi piłkę na aut bramkowy i mój bramkarz wznawiał grę od swojej bramki a trofik nie wpada pomocy :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten trofik wpadł mi gdy po prostu biegłem za piłką, która wyleciała za linię :D nie wiem jak, nie wiem skąd ale się udało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kamerą. Dlaczego przy tych samych ustawieniach inna jest w meczach online, a inna w 'szybkim meczu' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak i gdzie ustawic opcje by szybko wybieralo mi przeciwników w grze niestandardowej - pojedynku.Jest napisane ze 1 tys osob szuka przeciwnika a ja nie moge znalezc.Co mam zrobic wytlumaczcie mi prosze

Edytowane przez artirangepl123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat uaktualnienia skladow ? Do tej pory nie widze w galatasaray Drogby czy tez w anży machaczkale Willinana , są to dwa dosc znaczace transfery takze fajnie by bylo gdyby bylo juz uaktualnione bo reszta jest , bekcham lucas w psg itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapraszam do ligi naszego forum zapisy jeszcze dziś, ruszamy od jutra

http://www.ps3site.pl/forum/topic/75832-fifa-13-liga-sezon-1/

Niestety za dużo chętnych nie ma na razie, co jest ?? gdzie wszyscy forumowicze z 1, 2 ligi sezonów?? jak tak to wszyscy chcą grać jak przychodzi ci do czego to nie ma chętnych?? Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dla nikogo nie bedzie przeszkoda grac ze mna po godzinie 22 to z checia zagram i zglaszam sie do ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat uaktualnienia skladow ? Do tej pory nie widze w galatasaray Drogby czy tez w anży machaczkale Willinana , są to dwa dosc znaczace transfery takze fajnie by bylo gdyby bylo juz uaktualnione bo reszta jest , bekcham lucas w psg itd

Za tydzień powinni już być.

Kto ma ochotę na kilka meczy towarzyskich słabszymi zespołami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień powinni już być.

Kto ma ochotę na kilka meczy towarzyskich słabszymi zespołami ?

Ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień powinni już być.

Kto ma ochotę na kilka meczy towarzyskich słabszymi zespołami ?

Podeślij zaproszenie. Późnym wieczorem będę online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklady mozna juz uaktualnic recznie z menu edycji skladow ja zrobilem tak dzis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklady mozna juz uaktualnic recznie z menu edycji skladow ja zrobilem tak dzis

Kto by pomyślał... ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill Legend

Legendarny talent

Osiągnij poziom legendarny w jednym wyzwaniu treningowym.

Który z treningów jest najłatwiejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiecie Panowie co ja bym chciał, aby znalazło się w nowej odsłonie Fify? Możliwość oglądania trwającego w danym momencie meczu z gry online swoich znajomych np: "Pakasiedlce" vs. "Groch", (chodzi mi o to, aby można było oglądać taki mecz na żywo jak w telewizji i oczywiście jeśli można by z innymi oglądającymi wymieniać się spostrzeżeniami odnośnie meczu, czyli, aby była tam możliwość Chatu z innymi....

co wy na to?

Edytowane przez Cris__83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwalam :P

w PES 6 była taka opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa składy. Brazilvers i zwykły. Wybieram Brasilvers, gram nimi pare meczy w sezonach, ale fitness mają ponizej 70. Przełączam na zwykły. Gram nim ponownie, też gracze sie zmeczlyi. Chce przeloczyc na pierwszy a tu sie okazuje ze ci Brasilvers dalej są zmęczeni na takim samym poziomie. Co się dzieje? Dlaczego nie może się im regenerować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz ich ustawionych w rezerwie zwykłego składu ? Bo jak nie to wiadome ze się nie zregeneruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i gdzie ustawic opcje by szybko wybieralo mi przeciwników w grze niestandardowej - pojedynku.Jest napisane ze 1 tys osob szuka przeciwnika a ja nie moge znalezc.Co mam zrobic wytlumaczcie mi prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga naszego forum ruszyła- zapraszam do śledzenia wyników do odpowiedniego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę grać w drugiej edycji. Teraz mam dużo do roboty w tym tygodniu, a w następnym wyjeżdżam na ferie więc nie mam czasu pograć teraz. Życzę powodzenia w rozgrywaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie zagram w lidze z wami ale dopiero od środy mam dostęp do konsoli ....

dla mnie to standard, co trzeci mecz mi laguje i loterią jest czy dostanę w plecy, czy mi zaliczy wygraną (raz tak miałem) czy tez mecz się nie odbył. i wynik nie ma znaczenia...

miałem tak wiele razy, owszem kilka razy na moją korzyść bo przegrywałem i nie zaliczało ale o wiele więcej razy miałem że wygrywałem w samej końcówce rozłączało i nic.. a potrafiło nawet i porażkę mi wlepić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no dobra, podsumowujcie ligę "Bolomanolo"... :) jak tam dzisiaj wam poszło?

kurcze... teraz nie mam czasu grać, ale chętnie bym się z wami zmierzył... :/

Edytowane przez Cris__83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×