Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

W Radomiu Fifa 13 od jutra w MM w M1. Do Empiku "już jedzie" jak stwierdził pan sprzedawca. Jak to jest dokładnie z tą akcją w Empiku start od 27? Ponieważ ten sam pan stwierdził, że akcja startuje wraz z pojawieniem się Fify na pólkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co już grę zakupili. Czy w polskiej wersji można wybrać angielski komentarz? Pytam bo w poprzedniej części nie można było wybrać języka angielskiego, a Szpakowski i Szaranowicz po pewnym czasie są nie do zniesienia... :/

Jeszcze jedno, czy ktoś ma informacje co dostępności gry w poznański media markcie, saturnie czy empiku?

Chyba we wszystkich częściach FIFY które wyszły na ps3 była możliwość zmiany języka komentatorów, a wybór jest niemały. Inna sprawa, że chyba j.angielskiego nie było w którejś ze starszych FIF (oczywiście chodzi o wydanie polskie), 09 albo 10, nie pamiętam już ale można było pobrać za darmo z PSS.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co już grę zakupili. Czy w polskiej wersji można wybrać angielski komentarz? Pytam bo w poprzedniej części nie można było wybrać języka angielskiego, a Szpakowski i Szaranowicz po pewnym czasie są nie do zniesienia... :/

Jeszcze jedno, czy ktoś ma informacje co dostępności gry w poznański media markcie, saturnie czy empiku?

Jak nie można było? Ja często włączałem sobie inny komentarz. Szczególnie hiszpański i czeski:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

So interesting.

Fut zły, rekord swiata tez zły. Ja już nie wiem o czym w tym temacie dyskutować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba w inną grę grałem skoro miałem angielski komentarz :)

Pewnie miałeś 11... :pinch:

Miałem Fifę 12 z polskiej dystrybucji i miałem do wyboru 4 lub 5 języków oprócz polskiego, ale żaden z nich nie był językiem angielskim... Sprawdzałem to wielokrotnie ponieważ miałem już dość Szpaka i Włodka. Mój znajomy z którym razem regularnie gramy w Fifkę miał to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miałeś 11... :pinch:

Miałem Fifę 12 z polskiej dystrybucji i miałem do wyboru 4 lub 5 języków oprócz polskiego, ale żaden z nich nie był językiem angielskim... Sprawdzałem to wielokrotnie ponieważ miałem już dość Szpaka i Włodka. Mój znajomy z którym razem regularnie gramy w Fifkę miał to samo.

Oczywiście! Moja '11 była unikatowa i miała ponadto 2 zestawy angielskiego komentarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miałeś 11... :pinch:

Miałem Fifę 12 z polskiej dystrybucji i miałem do wyboru 4 lub 5 języków oprócz polskiego, ale żaden z nich nie był językiem angielskim... Sprawdzałem to wielokrotnie ponieważ miałem już dość Szpaka i Włodka. Mój znajomy z którym razem regularnie gramy w Fifkę miał to samo.

Też grałem w 12 z angielskim komentarzem, jakąś dziwną wersję gry miałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie można było? Ja często włączałem sobie inny komentarz. Szczególnie hiszpański i czeski:)

No inne też miałem do wyboru, ale były to takie języki jak czeski czy węgierski.

Chyba we wszystkich częściach FIFY które wyszły na ps3 była możliwość zmiany języka komentatorów, a wybór jest niemały. Inna sprawa, że chyba j.angielskiego nie było w którejś ze starszych FIF (oczywiście chodzi o wydanie polskie), 09 albo 10, nie pamiętam już ale można było pobrać za darmo z PSS.

No ja akurat miałem edycję na X360, teraz też zakupuję na Xa, ale myślę że to nie ma różnicy ponieważ wydawca to EA Polska i myślę, że na obydwie konsole wersję są identyczne jeśli chodzi o stronę techniczną czyli języki itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odpadł kawałek płyty na której były inne języki.

Ale serio jesteś chyba jedyną osobą na tym forum która w polskiej edycji FIFY 12 nie miała języka angielskiego do wyboru jako języka komentatorów. Tak jak wspomniał Szlachcic były nawet dwie pary komentatorów angielskich.

Edit: Być może edycja na X'a tym się różni od tej na ps3, nie mam pojęcia, na ps3 było dużo języków.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście! Moja '11 była unikatowa i miała ponadto 2 zestawy angielskiego komentarza :)

Chłopie to był sarkazm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dziś dostałem informację że najprawdopodobniej jutro do odebrania będzie Fifka 13 w Sklepie PSXExtreme w Katowicach na Modelarskiej 18.

Póki co:

344tu8o.jpg

Skład się buduje :)

Mam nadzieje że będę mógł zagrać w Ultimate ponieważ 12 przeszła mi calutka koło nosa ze względu na błędy i Wyrzucanie z gry itp itd każdy wie o co biega...

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki artykuł o zbugowanym polskim komentarzu w FIFIE 13 http://www.spidersweb.pl/2012/09/polski-komentarz-fifa-13-musi-byc-zabugowany-szaranowiczu-szpakowskim-slow-kilka.html

Ja dzisiaj byłem w Empiku w Swarzędzu, na razie nic nie wiedzą na temat konkretnej daty premiery - jutro po południu też będę sprawdzał, czy może FIFA jest już dostępna.

Jak to nic nie wiedzą na temat konkretnej daty premiery ??

:> A 27 września to nie jest konkretna data premiery.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski w ogóle nie czyta nazwisk piłkarzy :/ przez to komentarz momentami przypomina ubogie początki z PS2.

Da się już grać w UT? Gdy próbuje włączyć ten tryb prosi o ustawienie pytania zabezpieczającego. W 12 raz sobie skasowałem konto przez to i boje się ustawiać nowe. O co tu chodzi?

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No inne też miałem do wyboru, ale były to takie języki jak czeski czy węgierski.

No ja akurat miałem edycję na X360, teraz też zakupuję na Xa, ale myślę że to nie ma różnicy ponieważ wydawca to EA Polska i myślę, że na obydwie konsole wersję są identyczne jeśli chodzi o stronę techniczną czyli języki itp itd

no niestety ale wersje na X maja mniej jezykow do wyboru ,ja mieszkam w UK i mój kumpel kupił 12 na X i miał chyba tylko 3 języki do wyboru: angielski ,holenderski i jakis tam inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem dzisiaj gre i niespodzianka albo cos z moja percepcja. EA zwolnila tempo rozgrywki w porownaniu do dema i do tego co bylo wczoraj i przedwczoraj to jest naprawde spora roznica.

Ions tempo jest o jakies 25% wyzsze niz w tym filmiku , ktory wrzuciles

Teraz oprocz awansu mozna jeszcze zdobyc mistrzostwo kazdej z lig , calkiem fajna opcja ktora zacheca do lepszej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem sobie dzisiaj w FUT, zagrałem pierwszy mecz brązowym składem i pomału zaczynam rozumieć dlaczego ludzie się tym tak jarają :) I nie wiem dlaczego olewałem ten tryb przez 2 lata grając tylko rankingowe online (narzekając, że nudy i w kółko to samo).

Co do gameplayu to tylko jeden mecz zagrałem i z lagami(i jeden offline z cpu), ale bardzo fajnie się grało słabym zespołem. Dużo przestrzeni, brak dzikiego pressingu, kamera domyślnie ustawiona dalej niż w demie, piłka nie kleiła się piłkarzom do nogi. Wygląda to bardzo dobrze :) Strzały wydają się być trochę bardziej soczyste niż w demie, ale to więcej będę musiał pograć, żeby to sprawdzić. Jeżeli online będzie dobrze chodził, to szykuje się dużo grania :)

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem dzisiaj gre i niespodzianka albo cos z moja percepcja. EA zwolnila tempo rozgrywki w porownaniu do dema i do tego co bylo wczoraj i przedwczoraj to jest naprawde spora roznica.

Ions tempo jest o jakies 25% wyzsze niz w tym filmiku , ktory wrzuciles

Teraz oprocz awansu mozna jeszcze zdobyc mistrzostwo kazdej z lig , calkiem fajna opcja ktora zacheca do lepszej gry

zapewne słabsze połączenie dziś miałeś z wylosowanym rywalem, wtedy gra zwalnia troche, zawsze tak było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie żadnych ludków którzy na siłę starają się wcisnąć całemu światu, że tempo w Fifie jest jakieś absurdalne... Sami zagrajcie. Gra z komputerem różni się niesamowicie od tej z prawdziwym śmiertelnikiem :) Ja dziś grałem z bratem i tempo jest normalne, jak na meczu. Akcje tworzy się naprawdę CUDNIE !W dużej mierze tempo zależy od nas samych , jest dużo możliwości. EA - czapki z głów... nie sadziłem ,że 12 była tak słaba względem 13 .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zagrałem 3 mecze z bratem i powiem wam tempo jak dla mnie rewelacja. Bramki jakie wpadają każda to bramka "stadiony świata".

Tylko jeden minus. Specjalnie zagrałem słabszym zespołem (Lechia 2*) i tu miałem dziwne odczucie. Rasiak (przyspieszenie i szybkość biegu ma tragiczne), a tu zasuwał do piłek jak by miał przyspieszenie ponad 85.

Ale i tak zajebiście się gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Jeśli komuś się nudzi to mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi z tym UT . Widzę, że jest wiele innych trybów niż zwykła liga vs komputer i sprawiają Wam dużo radości :).

Razem ze swoim egzemplarzem gry dostanę:

"FIFA 13 ADIDAS ALL-STAR TEAM - złożoną z 23 najlepszych piłkarzy związanych z marką i odzianych w zupełnie nowe stroje.

10.000 monet EA SPORTS Football Club - pokaźny zastrzyk gotówki na dobry początek w EASFC, dzięki któremu odblokujesz obiekty w zupełnie nowym katalogu EA SPORTS Football Club"

- Czy to jakiś super bajer? Do czego mi się to wszystko przyda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grałem w FUT w Fifie 12, miałem bardzo dobry skład składający się ze zlotych piłkarzy, z ciekaowiści wszedłem teraz na stronę ea.com aby zalogować się na UT i nie ma mojego składu!!! zmienili logo z 12 na 13 ! za to że grałem w 12 dostałem 4 Packi do otwarcia, co mi z nich jak nie mam swojego teamu.... ktoś wie o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Kupiłem, odpaliłem i 13 jest naprawdę niezła, na razie skupiam się na Ultimacie(trzeba zbierać teraz jak najwięcej coinsów, dzięki dla kogoś kto powiedział gdzie wpisać passport pass, bo po pierwszym meczu i wyrzuceniu mnie z serwera bałem się że powtórzyli błąd z 12). Gra się naprawdę fajnie, tempo gry jest idealne, trawa jest zielona, nie trzeba słuchać komentarza naszego Duo w UT w Web Ultimacie nie ma limitu co do licytacji. Gram właśnie pierwszy turniej na UT(amator czyli szybko 2 bramy i na balkon na fajeczkę, bo golić kompa 10-0 to się człowiekowi nie chce). Skupiłem się na budowie srebrnej i brązowej drużyny na bazie naszej ligi,tak,tak polska liga(szkoda że nie ma Ekstraklasy tylko znow L.Warsaw),ale granie Messim i Ronaldo mnie nie kręci, można mieć fajnych zawodników za niewielkie teraz pieniądze.Przykładowo Piech,który ma bieg ponad 90, to będzie jeden z najlepszych srebrnych zawodników, tak samo Traore, Melikson, nieźli są Radovic, Wawrzyniak, Murawski czy Sobota.

Jak ktoś ma ochotę zagrać od czasu do czasu to zapraszam(nick: rodzynek8).

Panowie grałem w FUT w Fifie 12, miałem bardzo dobry skład składający się ze zlotych piłkarzy, z ciekaowiści wszedłem teraz na stronę ea.com aby zalogować się na UT i nie ma mojego składu!!! zmienili logo z 12 na 13 ! za to że grałem w 12 dostałem 4 Packi do otwarcia, co mi z nich jak nie mam swojego teamu.... ktoś wie o co w tym chodzi?

Poprzez neta już w 12 nie zagrasz, kilka dni temu ruszyła 13 więc sprzedaj cały skład, wystaw na allegro coinsy i może trafisz jelenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×