Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Widze obrodzilo w przegrywajacyc seriami przez momentum. Jako, ze natura nie znosi prozni to ilosc wygrywajacych dzieki momentum powinna byc podobna. Jak wygrywaliscie seriami to przez skilla czy tez dzieki momentum? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe panowie, ale przecież o to chodzi. Nie raz było to już wałkowane w dziale Fify, że to jest kasa dla Sony i EA. Co mam na myśli? Rozwalone kontrolery, po 160zł za szukę, czy łamane płyty z grą ;)

Nerwy przechodzą i kupuje się nową płytę lub kontroler i tak w koło Macieju ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak trzeba obczaić trajektorie lotu poduszki, żeby nie wylądowała na wazonie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguly jestem spokojnym facetem z 30 na karku, ale wczoraj ledwo sie powstrzymalem od rzucania padem po scianach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzucam padem w poduszki... Dzielnie narazie to znosi ;)

A co do momentum i tym podobnych to wg. mnie zalezy to wg. mnie tylko od połączenia (szybkości, chwilowego pinga, serwera EA, ilośći osób grających online - najczęściej widoczne między godz. 19-24).

Obserwowałem to długo (od FIFY 10) i teraz już biegając zawodnikiem po arenie przed meczem online wiem jak będzie wyglądał mecz.

Gram często ze znajomymi online tymi samymi drużynami kilkanaście meczy (czesto też w realu przy jednej konsoli te same drużyny te same taktyki - stąd mam porównanie) ja to nazwałem "mikro" lag, niby mecz wygląda normalnie, nie rwie, zawodnicy żwawo się poruszają po boisku ale...

Moi zawodnicy są jakby wolniejsi, kopią się po czołach, zwlekają z podaniami i strzałami, przystają na ułamek sekundy po przełączeniu, generalnie panuje lekki chaos w ich poczynaniach, i wydaje się jakby nie do końca miało się wpływ na to jak np. strzeli/poda zawodnik(raz za mocno, raz za lekko, za bardzo lub za mało w bok).

Natomiast przełączanie zmiany kierunków biegu wygląda normalnie i nie ma opóźnień, gołym jednak okiem widać przewagę przeciwnika w każdym niemal elemencie gry (obrona, wyprzedzanie zawodników, super celne podania, szybkość zawodników, wystawianie się na pozycje, czytanie gry).

Po kilku tak wyglądających meczach i narastającym wk...ieniu z mojej strony restartujemy modemy i routery i często po tym (ale nie zawsze) ....

Kolejne mecze już wyglądają normalnie, to co miało wpadać wpadało, kto miał wybić wybijał, strzały wychodziły tak jak wcisnęliśmy przyciski - generalnie to co się chciało zrobić wychodziło, a to co się nie udawało było winą operatora pada a nie gry.

Co ciekawe przed restartem znajomi nie widzią żadnych opóźnień tylko zazwyczaj pada hasło "oddałeś komuś pada", "jakoś dziwnie łatwo się z Tobą gra" ?.

Jeśli akurat przewaga połączenia jest po naszej stronie to wygląda to jakby "siadało" się na przeciwnika, że ten nie jest w stanie celnie podać 2-3 podań od bramkarza (wszystko zostaje przejęte przez naszych zawodników).

Oczywiście złote minuty to co innego,

W 45 i 90 min. może paść nawet kilka bramek - ale jak nie ma tego "mikro" laga to dla obu stron więc, tu wg. moich obserwacji nie stwarza to jakiejś rażącej przewagi.

Przeżyłem już kilka takich "momentum" w sezonach online np spadałem z 3 ligi do 9 przegrywając niemal wszystko po kolei :)

Potem z kolei leciałem z ligi 9 sezon po sezonie do 4.

Tak to wg. mnie wygląda, a jak tam Wasze spostrzeżenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak, gdzie i co nalezy ustawic by szybko wyszukiwalo mi przeciwnika w grze niestandardowej - pojedynku.Teraz muszę czekac po kilka minut a jest napisane że kilkaset graczy szuka przeciwnika


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az takich spadków nie doświadczyłem ale masz rację z tymi momentami, ja nie wiem czy oni będą z tym cos robić czy to tak ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia tak dziwnych rzeczy w 12 nie miałem zdarzały się dziwne mecze ale nie tak często jak teraz,przed chwilą grałem mecz to nie mogłem w ogóle zmian zrobić a w następnym meczu jak grałem to mecz był tak szybki że prawie w ogóle piłki nie widziałem ludzie przegrywają wychodzą z gry i albo moja przegrana albo tak jak by w w ogóle meczu nie było,nie raz się dziwiłem jak można pada rozwalić z nerwów ale w tej grze pare razy ledwo się powstrzymałem,piłka nożna to mój ulubiony sport i najgorsze jest to że nie ma jednej dobrej piłki na konsole i człowiek po paru dniach przerwy wraca z powrotem bo nie ma innego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momentum mnie nie dotyczy ,może jestem jeden z nielicznych (elita) :biggrin: ,wiec dla mnie nie istnieje ten problem mimo rozegrania około (800 meczy)w sezonach online. :rofl: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguly jestem spokojnym facetem z 30 na karku, ale wczoraj ledwo sie powstrzymalem od rzucania padem po scianach :biggrin:

Heheh, jak to dobrze poczytać o tym, że nie jestem jedynym, którego mało szlag nie trafi przez tę cholerną grę ;)

Co prawda padem nigdy nie rzuciłem, ale kilka razy zdarzyło się tak, że grałem o 2-3 w nocy i sąsiad mi puknął w rury, bo tak się darłem na swoich patałachów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa tego za wiele , najpierw seria 5 spotkań w których nic sie nie da zrobić aż raptem mecz 70 minuta pakuje kolesiowi na 5:1 i ucieka , oczywiście meczu nie zalicza !!! to ma być ? Kabaret ? Rozumiem ze nie wytrzymał nerwowo jak 5 razy wpadł zamach ale kurwa dlaczego mi nie zalicza tego meczu ...

Kurwa tego za wiele , najpierw seria 5 spotkań w których nic sie nie da zrobić aż raptem mecz 70 minuta pakuje kolesiowi na 5:1 i ucieka , oczywiście meczu nie zalicza !!! to ma być ? Kabaret ? Rozumiem ze nie wytrzymał nerwowo jak 5 razy wpadł zamach ale kurwa dlaczego mi nie zalicza tego meczu ...

Ja jednego pada rozwalilem ale to za drogi sport i już tego nie robię, przerzuciłem sie na krzesła :D żartuje, teraz tylko klapki i poduszka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajace zrobiły szmelc fife 13 i teraz śmieją się z ludzi a człowiek przez nich nerwicy dostaje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą grę powinni dawać odszkodowanie, paranoja. po *hui* tak grać? ucieczka z z automatu powinna być nagradzana porażką i -3 bramki chyba że straciłeś więcej, a jak uciekniesz 3 razy to ban na tydzień, może to by czegoś nauczyło wszystkich pseudograczy którzy nie mają honoru dograć do końca jak dostają bęcki. a rywal oczywiście 3 pkt i z bramkami tak samo tylko na odwrót :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak to jest, że jeszcze nigdy nie miałem takiej kaszany z ucieczką. Jak ktoś przegrywa 5 czy 6 do zera to często wychodzi, ale zalicza mi taki wynik, jaki był w momencie wyjścia.

A są i cwaniaczki, które przegrywają np 0:1 albo 1:2 i wtedy wyskakują już po gwizdku (albo w czasie powtórek). Myślą, że im się uda. Ale zawsze zalicza mi 3:0.

Więc skąd te błędy u Was?

Edytowane przez venez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo jak ktos przegrywa wysoko i ucieka to moja wygrana, ale np jak strzrle w pierwszej akcji meczu i gosc wychodzi to meczu nie bylo wedlug statystyk. Nie wiem za bardzo o co chodxi z tym momentum ale w jednym meczu ostrzeliwalem bramke rywala a tu albo slupki albo interwencje nie mozliwe do wykonania. To o to chodzi w tym momentum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniej więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie tak samo jak ktos przegrywa wysoko i ucieka to moja wygrana, ale np jak strzrle w pierwszej akcji meczu i gosc wychodzi to meczu nie bylo wedlug statystyk. Nie wiem za bardzo o co chodxi z tym momentum ale w jednym meczu ostrzeliwalem bramke rywala a tu albo slupki albo interwencje nie mozliwe do wykonania. To o to chodzi w tym momentum ?

Do 5 minuty można wyjść bez konsekwencji. Ma to sens pod tym względem, że jak się zacznie z kimś grać i widać że połączenie jest ujowe, to można wyjść jeszcze :) Ale niestety ludzie to wykorzystują do ucieczki po stracie gola w pierwszej akcji. Dlatego na początku meczu klepię piłkę, patrzę na czas i nie strzelam przed 5 minutą :biggrin:

A jeżeli chodzi o momentum to tak. Oddajesz 30 strzałów z czego 15 sam na sam, bramkarz wyprawia cuda, 15 słupków i poprzeczek, a rywal wychodzi z jedną kontrą między 85 a 90 minutą, wrzuca, Wallcot przeskakuje Ferdinanda i Vidica i strzela głową na 1-0. To tak w skrócie :devil: Ja z tym walczę w ten sposób, że jak po 3-4 sam na sam piłka nie ląduje w siatce bo się obija o słupki itp, to po prostu robię tak żeby dograć komuś i żeby strzelił na pustą z kilku metrów. Albo próbuję z 16-20m coś strzelić tym sposobem na strzały z daleka (po napełnieniu paska puszczamy wszystkie przyciski na padzie) i często coś wchodzi.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też zazwyczaj zalicza takie mecze ale czasami jest taki kwiatek. Tak samo mialem x razy ze wygralem i w 89 rozłącza i mecz w plecy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może rozłącza z twojej winy i temu nie zalicza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trofeum Trolling for goals można zrobić na 2 graczy. Opiszę to trofeum, tak jak ja je zrobiłem : wziąłem szybki mecz przeciwko mojemu bratu. On mnie sfaulował [raczej faulował, bo sfaulowanie kogoś przed 16-nastką jest bardzo trudne, choćby dla mnie i mojego brata. Też tak macie?] przed szesnastką, następnie przełączył się na sterowanie tylko bramkarzem [przycisk SELECT] i całkowicie wyszedł z bramki. Mi pozostało już tylko przebiegnięcie nad piłką i strzał nad murem do pustej bramki. ;D

Edytowane przez Ludwes
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce zagrać mecz w FIFE 13 teraz czy kiedykolwiek to można dodać mnie do znajomych PSNID : siupskyyy

PS: Nie jestem żadnym PRO GAMER'EM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra co oni z tą Fifą zrobili teraz. Szuka przeciwnika po 2 minuty, formacje mi ****** kasuje od początku , zrobię własne 4 2 3 1 z odpowiednimi workrates, pogram trochę, wlaczam grę nastepnego dnia i formacji nie ma...a do UT w tym roku nie mam siły : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może rozłącza z twojej winy i temu nie zalicza ?

pewno tak. Ostatnimi laty sporo się przeprowadzałem, przetestowałem wiele łącz internetowych od ultra szybkiego i stabilnego 600 Mbs po 2 Mbs od TeleKomuny. Na tych stabilnych połączeniach NIGDY żadnych kłopotów, na słabszych czasem rozłączało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×