Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

ja od siebie napiszę że wielokrotnie grałem Polską, lewym w BVB , mam go w FUT i nigdy nie zauważyłem jego nadmiernej obecności w obronie, zawsze jest w ataku gdy go potrzeba.

absolutnie nie narzekam na Lewego, przedwczoraj mi sieknął z Danią 4 bramki:) ale przyjrzyj się jego zachowaniu bez piłki gdy grasz w momencie próby odbioru w linii pomocy lub wysokiej obrony. Podobny problem był poruszany już na forum - przy okazji zachowań bocznych obrońców którzy podczas wybijania piątki przez przeciwnika cofali się pod linię końcową i wracali na pozycje (tracą siły) - widac to na radarze i czasem w tle gdy się szykujesz do wykopu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wam pokasowało po aktualizacji sklepu kupione boosty dla Wirtualnej Gwiazdy ? Bo dzis musiałem od nowa wszystkie kupować : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wam pokasowało po aktualizacji sklepu kupione boosty dla Wirtualnej Gwiazdy ? Bo dzis musiałem od nowa wszystkie kupować : /

Był już ten patch na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie boosty, o czym Ty rozmawiasz ? :D patch jeszcze nie wyszedł na PS3, była tylko aktualizacja katalogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem zawsze w FUT i przerzuciłem się na sezony i stąd moje pytanie: Dlaczego nie mogę zrobić żadnych zmian podczas meczu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem zawsze w FUT i przerzuciłem się na sezony i stąd moje pytanie: Dlaczego nie mogę zrobić żadnych zmian podczas meczu ?

Mi też się to czasami zdarza...Rzadko, bo rzadko, ale się zdarza ;/ Może to przez jakieś ustawienia przeciwnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A powidzcie mi taka rzecz, aktualizacje skladow sa tylko.do gry online? Czy jakos mozna zaktualizowac sklady do gry np. szybki mecz itp?

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie boosty, o czym Ty rozmawiasz ? :biggrin: patch jeszcze nie wyszedł na PS3, była tylko aktualizacja katalogu

No boosty do statystyk wirtualnej gwiazdy...popatrz w katalogu pod ONLINE. Bo już raz to kupowałem i dzisiaj musialem wszystkie od nowa zakupic dla WG : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powidzcie mi taka rzecz, aktualizacje skladow sa tylko.do gry online? Czy jakos mozna zaktualizowac sklady do gry np. szybki mecz itp?

Musisz wejść w ogólne ustawienia gry.Później bodajże 'Edytuj zespół' -> 'Zmień składy' -> 'Pobierz najnowsze' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę do was z pewnym zapytaniem. Otóż grałem ostatnio mecz u kolegi. Czy to normalne, że podczas grania z komputerem niejaki Kevin Foley (Przyś. 61 i Szyb. Bieg. 62) bez trudu dogania mi Theo Walcotta (Przyś. 97 i Szyb. Bieg 96).

Dla porównania obaj piłkarze:

http://sofifa.com/pl/fifa13/player/146846-kevin-foley

http://sofifa.com/pl/fifa13/player/148442-theo-walcott

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę do was z pewnym zapytaniem. Otóż grałem ostatnio mecz u kolegi. Czy to normalne, że podczas grania z komputerem niejaki Kevin Foley (Przyś. 61 i Szyb. Bieg. 62) bez trudu dogania mi Theo Walcotta (Przyś. 97 i Szyb. Bieg 96).

Dla porównania obaj piłkarze:

http://sofifa.com/pl...846-kevin-foley

http://sofifa.com/pl...42-theo-walcott

Normalne że obrońca bez piłki porusza się szybciej od napastnika. Jeszcze jak miałeś ustawiony któryś z wyzszych poziomow trudnosci to samym sprintem nie miniesz nawet tak cienkiego obrońcy. Gra musi być jakoś zbalansowana zeby taki Mertesacker mogł czasem przepchnac/dogonic Younga/Walcoota : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść w ogólne ustawienia gry.Później bodajże 'Edytuj zespół' -> 'Zmień składy' -> 'Pobierz najnowsze' :)

Probowalem tak zrobic, niestety pojawia sie komunikat ze w tej chwili nie ma dostepnych aktualizacji. A sklady do gry offline mam chyba jeszcze z przed sezonu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem tak zrobic, niestety pojawia sie komunikat ze w tej chwili nie ma dostepnych aktualizacji. A sklady do gry offline mam chyba jeszcze z przed sezonu :/

Już są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trolling for goals - czy bylby ktos tak zyczliwy i powiedzial jak moge wykonac zmylke przy wykonywaniu rzutu wolnego? mecze sie i mecze i rady dac sobie nie moge :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

trolling for goals - czy bylby ktos tak zyczliwy i powiedzial jak moge wykonac zmylke przy wykonywaniu rzutu wolnego? mecze sie i mecze i rady dac sobie nie moge :/

przyłączam się do pytania , wiem jak krótkie podanie lub podrzucić wykonać ale jak zrobić żeby zawodnik który stoi obok przebieg nad piłką ? Edytowane przez biellun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też wczoraj próbowałem i za cholerę nie mogę tego zrobić. Zachciało mi się robienia trofeów na nowym koncie. Za każdym razem podbijam piłkę zawodnikiem a drugim strzelam gola... nie mogę skoczyć nad piłką

Edit: udało się, trzeba jednocześnie trzymać wrzutke i podanie a potem gol wpadnie za którymś razem xd btw ile jest meczów tygodnia? Bo grałem 5 i znów mam kolejne 5

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś dostaje się za te mecze tygodnia czy to tylko tak w ramach zabicia czasu ? ;p wrzutke masz pod jakim przyciskiem ? ale to przebiega jeden zawodnik czy można żeby dwóch przebieglo? jaką konkretni kombinację przycisków używasz do tej zmyłki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum jest za mecze tygodnia xd wciskam L2 by wezwać zawodnika potem nim kolko(wrzutka)i x(podanie) jednocześnie i potem strzelam zawodnikiem który zostaje. Jak chcesz przebiec dwoma to aby wybierasz na trzech i robisz tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo baza :) Jest ktoś chętny na spary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum jest za mecze tygodnia xd wciskam L2 by wezwać zawodnika potem nim kolko(wrzutka)i x(podanie) jednocześnie i potem strzelam zawodnikiem który zostaje. Jak chcesz przebiec dwoma to aby wybierasz na trzech i robisz tak samo

trzymasz przycisk którym przywołujesz zawodnika, i robisz zamach tak jak w grze, czyli strzał i jak ładujesz siłę strzału to wciskasz podanie, zawodnik przebiega i dopiero wciskasz drugi raz strzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupielm sobie w psn store fifke i co 2 mecz podczxas grania zezonow mam jakies sciny.Sa mecze w ktorych gra sie zajebiscie ale sa i takie..

Gram 3 sek..(2 sek obraz stoi w miejscu) itp.Moj przeciwnik raczej sie nie rusza,wiec to nie jest chyba wina mojej ps3?

Ma ktos taki problem?

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi czasem sie wiesza ale jest to sporadyczne albo to wina serwerow albo slabego lacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupielm sobie w psn store fifke i co 2 mecz podczxas grania zezonow mam jakies sciny.Sa mecze w ktorych gra sie zajebiscie ale sa i takie..

Gram 3 sek..(2 sek obraz stoi w miejscu) itp.Moj przeciwnik raczej sie nie rusza,wiec to nie jest chyba wina mojej ps3?

Ma ktos taki problem?

Ja też mam Fifę z psn store, ale generalnie gra chodzi dość płynnie. Owszem, od czasu do czasu bywają mecze, że są większe lub mniejsze ściny, ale na szczęście bywa to rzadko stąd wnioskuję, że to raczej wina przeciwnika.

Do tego zdarzyło się, że 2-3 razy konsola całkiem się zawiesiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś wątek umiera, nie ma Grocha ze statami, nie ma narzekania graczy Barcy/Realu że trafiają na Barce/Real, nie ma w końcu twierdzących pytań bez znaków zapytania jednym zdaniem - nie ma beki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×