Skocz do zawartości
CrasheR

Czułość I Drop Shot

Rekomendowane odpowiedzi

Od około miesiąca jest posiadaczem ps3 250gb. Jest to moja pierwsza konsola.

Czy to prawda, że w gry typu MW2, BO lepiej grać na wysokich czułościach pada (mówię o multiplayer)?

Opłaca się robić tzw. Drop shot, czyli położenie się na ziemi podczas strzelania?

Pytam, ponieważ idzie mi dość słabo staty prawie zawsze po równo zabójstw i śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułość na pewno ale nie zbyt mocno a co do kładzenia sie na ziemi podczas strzelania nie odpowiem ci bo nigdy nie próbowałem weź sobie szybkostrzelna broń i powinno wystarczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze jak masz staty "po równo zabójstw i śmierci" to nie jest źle - znam ludzi co grają po pół roku i ratio mają 0,6 np. Co do kładzenia się to są różne techniki jedni się kładą,inni strefują (biegają na boki) a jeszcze inni np. ja jak naajszybciej robią "zwinne ręce pro" :biggrin: (lub stalkera - zależy od gry)

Edytowane przez peka71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czułości, polecam nauczyć się grać na 10 oczywiście, możliwość obrotu w 1 sec daje ci przewagę. A drop shot hmm, jest bardzo użyteczny i daje ogromną przewagę, drop shoty oczywiście na ustawieniu "tactical".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do czułości, polecam nauczyć się grać na 10 oczywiście,

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Jako że jest nowicjuszem niech powoli sobie zwiększa, ale tak na prawdę to nie warto zwiększać czułości bardziej niż na 8, bo obracając się nie będziesz nic widział. W dodatku im mniejsza czujność tym lepsza celność, a szybko można się odwrócić nawet na 4. W dodatku trzeba brać pod uwagę na jaką szybkość masz ustawione gałki analogowe w ustawieniach ps3. Tak na marginesie to na duży dystans strzelając na czułości 10 będziesz machał na lewo i prawo, więc pozdro :biggrin: Sam gram na 5, a gałki analogowe mam na szybkości normalnej. Na 8 zmieniam tylko gdy gram snajperką quick scopy.

możliwość obrotu w 1 sec daje ci przewagę.

na 10 obrócisz się za mało lub za bardzo

A drop shot hmm, jest bardzo użyteczny i daje ogromną przewagę,

co prawda to prawda, jednakże ludzie też skaczą jak małpy w te i we wte :biggrin:

drop shoty oczywiście na ustawieniu "tactical".

nie inaczej ;)

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czulosc 10 nie da sie grac. niby szybko sie obrucisz jak kolega wyzej powiedzial. za malo albo za duzo. plus jak kogos z daleka bedziesz chcial zestrzelic to go nie trafisz bo leciutko anologiem ruszysz i masz za duzo obrot niz jaki potrzebujesz by goscia sciagnac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne. Ja gram na czułości 10 w Black Opsie jak i MW3. Staram się też robić drop shoty, i nie zauwazam, żebym zawsze źle się obrócił lub celownik mi latał na boki. Kwestia wprawy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia wprawy, bo sam gralem na 10 ponad rok i czasami sie zdarzylo ze nie zabilem kogos, bo mi za bardzo celownik polecial w lewo lub w prawo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nauczyłem sie robic dropshot'y a od niedawna gram na 10 i moim zdaniem to jest najlepsze ustawienie :) i sa takie wyniki jak 40:10 czy 55:28 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×