Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem znaleźć tematu na tym forum, w którym mógłbym poszukać ludzi do grania w ową grę ;) Jest u mnie od niedawna (od dziś...), a więc nie spodziewać się szału, ale zawsze singiel już rozpoczety ;)

Headset jest. Czekam na zaproszenia PSN: januszewski95.

Pzdr Kolololo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowidz cos o niej bo jak na razie to malo polakow chyba w nia gra a mam zamiar ja kupic jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowidz cos o niej bo jak na razie to malo polakow chyba w nia gra a mam zamiar ja kupic jutro

Powiem Ci, że dużo nie przegrałem. Mam ją bardzo krótki czas (od wczoraj). Dziś skończyłem singla na zwykłym poziomie trudności. Szybka matematyka i wychodzi, że przegrałem ok. 5 godz. Fabuła nie porywa, ale postanowiłem przejść tego singla, aby się wprawić i spróbować wszystkiego co oferuje ta gra.

Wrażenia? Tak jak pisałem, fabuła jest taka sobie, a rozgrywka w pewnym momencie wydała się monotonna, ale ogólne wrażenie jest dobre. Można było postrzelać, polatać, pojeździć, pobudować etc. Wszystko to daje frajdę oraz jest dobrym przygotowaniem pod multi. SI tak naszych sojuszników jak i przeciwników nie powala, ale nie przeszkadza to, jesli w założeniu masz pogranie w strzelankę, a nie strategię. Można poćwiczyć celowanie, bo przeciwnicy są ruchliwi ;) Podsumowując, singiel to fajna rozrywka, można się wyżyć, ale nie oczekuj porywającej historii.

Co-op nietknięty. Nic nie powiem w tym temacie.

W multi nie miałem praktyczninie szansy pograć, ale po tych czterech rundach moge powiedzieć, że fajnie się zapowiada. Padałem praktycznie cały czas, ale też dlatego, że miałem noob team. Wchodze pierwszy raz do multi i jestem pierwszy... Wcale nie dlatego, że jestem zajebisty ;) Runda skończyła się przegraną, a ja miałem dwa razy (plus może jeszcze troche) więcej deadów niż killi xD System budowania jest ok, ale jak masz ogarów w drużynie. Warto jest też się komunikować, aby móc budować wspólnie spójniejsze i bardziej uzupełniające się budowle, bo samem ciężko jest zbudować dobry ośrodek. Dlatego też, szukam osób do wspólnej gry ;) Oczywiście jak to w multi wszystko zależy od pokoju do jakiego wejdziemy, ale jeśli miałbym ogólnie podsumować, to jest bardzo przyjemnie i czekam na więcej emocji, mam nadzieję, że tym razem wspólnie ;)

Czekam na zapki i do zobaczenia w hawk-u ;)

Pzdr Kolololo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam wielką ochotę na te grę, odkąd o niej usłyszałem - lubię postrzelać ale wolę coś niepozbawionego kombinowania i nieco szerszego , strategicznego zacięcia dla ambitniejszego gracza a Starhawk takie sprawia wrażenie (po opisach, demie i Warhawku).

Natomiast wszędzie gdzie szukałem Starhawk jest w wersji PL i nigdzie nie dowiedziałem się na pewno czy na płycie jest tez oryginalna (wszystkie sklepy odpisują "wydaje mi się, że..." ) , angielska ścieżka dźwiękowa. Dubbing PL automatycznie dyskwalifikuje dla mnie grę, dlatego ciekaw jestem czy ktoś z Was mógłby mi potwierdzić czy na Starhawku PL można grać po ANG.

Jeśli tak to na pewno odezwę się jeszcze w tym temacie jak ogram singla i poćwiczę online :)

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddam koda na skorke "sweet tooth'a"(to ten z twisted metal) do multi,kto 1 ten lepszy pm me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy grają w to ludzie, szykuje się się do kupienia wersji multi

Wysyłane z mojego Sony Tablet S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×