Skocz do zawartości
sathorn

Są Tutaj Jacyć Chętni Na Wyjazd Na Gamescom 2012?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem, jest taka rzecz. Jakem gracz organizuję wyjazd na Gamescom w tym roku. Jest to wycieczka zorganizowana: przejazd autokarem, nocleg w hotelu, ubezpieczenie, generalnie lux. News był nawet na stronie głównej Poly. Wszystko macie tutaj:

http://geek-travel.pl/

Przyznaję, że trochę się tutaj reklamuję, nawet jeżeli jest to rzecz, która pewnie sporą rzeszę obecnych tutaj zainteresuje.

Jako pokutę, a także wyraz solidarności oferuję 5% rabat na wyjazd. Wystarczy, że w formularzu zgłoszeniowym w polu "wiek" poza ilością przeżytych wiosen dopiszecie "PS3 SITE bijacz!"

To tyle z mojej strony na razie. Planujemy zorganizować jeszcze inne wyjazdy w tym roku, może się zdarzyć, że jeszcze się w związku z tym odezwę.

Dajcie mi w ogóle znać w topicu czy wam się podoba taki pomysł. Na razie mamy sporo zgłoszeń, powinno się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5% to mało dla nie pełno letniego wyjdzie 1040. Bardziej opłacało by się nam 10-20%. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5% to mało dla nie pełno letniego wyjdzie 1040. Bardziej opłacało by się nam 10-20%. :)

Te 5% to i tak lwia część naszego zarobku. Nie wierzysz, to luknij na ceny nocy hotelowych w Kolonii na okres targów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja mam taki problem, że mieszkam w gdańsku czyli musze dopłacić za autokar lub pociąg.

P.S. ten temat powinien być w dziale offtopic.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale to i tak trzeba by mieć ze 2000zł

a to jest sporo jak na 6 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×