Skocz do zawartości
erwines

Hunted: The Demon's Forge

Rekomendowane odpowiedzi

grał ktoś?

wiem że jest tryb co op online tylko nie wiem czy to jest na takiej zasadzie jak w RE 5 czy WP Wojna na Północy że można całą gre przejść w co op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle jest rpg?. Mnie to wygląda na klon Gears of War i innym settingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle jest rpg?. Mnie to wygląda na klon Gears of War i innym settingu.

taa

to jest RPG akcji

przynajmniej tak pisze na GRY online :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją skończyłem już jakieś pół roku temu żadna revelacja ani RPG słaby HnSjeśli macie okazję zagrać za free to proszę osobiście gry nie polecam krótka ,liniowa ,słaba fabuła i nie ma możliwości wrócić do poprzednich lokacji a i nawet chyba nie idzie zdobywać nowego EQ- Sorka idzie ale nie ma w tym celu dużych skoków w statsach broni nie ma.

Ps.Są 2 postacie laska i facet co ich idzie zmieniać przy save ale wsumie to mają prawie taki sam repertuar umiejętności.

Edytowane przez Squal
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją skończyłem już jakieś pół roku temu żadna revelacja ani RPG słaby HnSjeśli macie okazję zagrać za free to proszę osobiście gry nie polecam krótka ,liniowa ,słaba fabuła i nie ma możliwości wrócić do poprzednich lokacji a i nawet chyba nie idzie zdobywać nowego EQ- Sorka idzie ale nie ma w tym celu dużych skoków w statsach broni nie ma.

Ps.Są 2 postacie laska i facet co ich idzie zmieniać przy save ale wsumie to mają prawie taki sam repertuar umiejętności.

a wiesz jak z tym co-op online

bo mi tylko o to chodzi

czy jest możliwość w co-op kampani przejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki pieczone niestety stary ja nie nawidzę co-opa wolę grać sam więc nie zwracałem uwagi czy jest taka opcja ale masz tu link może coś wyjaśni http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14760 ale naprawdę odradzam ten kicz :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×