Skocz do zawartości
Patricko

Avermedia Game Capture Hd

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na na aukcji są złocone z tego co widzę, przynajmniej pisze na aukcji:

zalewanymi złotymi wtykami

Zresztą na zdjęciu widać, że są pozłacane.

Te drugie też mają złote końcówki. Pytanie tylko czy ten audio będzie hulał jak należy?

Bo takiego na samo audio nie udało mi się znaleźć od Vitalco.

To nie wiem..brać te co wyżej podałem? Dogadam się z gościem, żeby zapłacić raz za wysyłkę i wyjdzie to koło 40zł z kurierem za wszystko.

Chyba spoko cena wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co złego jest w tamtym? Nie będzie hulać jak należy? Bo mi się wydaje być porządny kabel ten od audio. No i oba mają złote końce. Zarówno audio jak i video.

Chyba wezmę te co wyżej podałem bo w tej cenie nic lepszego nie będzie.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci zapytam. Co ci nie pasuje w kartach na PCI do PC? Domyslam sie ze moze chodzic o umiejscowienie PC - PS3 - TV w roznych pokojach. Jesli nie to jest problemem, to co?

Jesli idzie o cene to jest lepiej z karta na PCIe. W sklepie u zlodzieji jest za 340zl.

http://www.komputron...re_HD_PCIE.html

Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociażby temu karty do PC odpadają:

Przechwytywanie wideo HD zabezpieczonego HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection) nie jest wspierane

1. Mam laptopa, więc tak czy siak karty odpadają.

2. Mogę sobie tutaj podpiąć dysk i nie muszę mieć włączonych x urządzeń w domu.

3. Game Capture HD wygląda zajebiście obok PS3 ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechwytywanie wideo HD zabezpieczonego HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection) nie jest wspierane

Uzywajac aplikacji Avermedia Center. Jednkze nawet gdyby samo Avermedia Center nie blokowalo nagrywania, to i tak nie ma sensu go uzywac ze wzgledu na sposob/jakosc kompresji nagrywanego materialu.

Wystarczy uzyc aplikacji Bandicam lub Dxtory by po 1 mozna bylo nagrywac, po 2 miec najlepsza kompresje co do jakosci w czasie rzeczywistym (bandicam) lub najlepsza jakosc bez obciazania systemu (Dxtory). Jesli uzywamy Dxtory to uzywamy jeszcze Ripbota i uzyskujemy najlepsza jakosc do wielkosci pliku (ze wszystkich mozliwych rozwiazan).

ad1 ok

ad2 niewielka roznica czy wlaczony komp czy urzadzenie nagrywajace

ad3 ok

Suma sumarum to jak podejzewalem, dla ciebie wygrala wygoda uzytkowa. Jak ktos nie lubi targac PS3 miedzy salonem a pokojem gdzie stoi PC to wybiera capture station.

Nie posiadanie stacjonarnego PC to ten sam powod. Gorsza jakosc kosztem lepszego komfotu uzytkowego (choc to jest juz mocno zalezne od wykorzystania, dla mnie nie potrzeba mobilnosci wiec laptop jest mniej wygodny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy materiał :) Na standardowych kablach przy standardowych ustawieniach Sony Vegas.

Wszystko dopiero przedemną i będę się bawić cały czas :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakosciowo ok jeszcze koment i bedzie wypas

:biggrin:

sub polecial czekam na wiecej :biggrin:

Edytowane przez DJYano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko sproboj przy każdym gameplayu dodawac "sharpen" (dosłownie, opcja w vegasie) na light, zawsze to troche lepiej wygląda :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko sproboj przy każdym gameplayu dodawac "sharpen" (dosłownie, opcja w vegasie) na light, zawsze to troche lepiej wygląda :>

Ok, na pewno spróbuje. Jak macie jakieś porady właśnie dot. obróbki to chętnie wysłucham.

Mam jeszcze inny problem. Otóż grając na słuchawkach, dźwięk idzie przez USB przez co nie nagrywa się on.

Teraz myślę czy jest jakiś sposób na obejście tego czy niestety nie ma żadnego?

Oczywiście poza graniem na głośnikach od TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie minus posiadania sluchawek z donglem usb mozesz zrobic wysylanie audio na kilka wyjsc ale musialbys osobno przechwycic audio z optyka w inny sposob ale chyba nie po to kupowales AGCHD aby teraz stawiac obok cos dodatkowego pod audio ... do tego potrzebujesz mixer itd zabwa na 102 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem sobie filmik (kilka innych z GT5 też tam jest):

I jak nagrałem w okół video były takie czarne pasy, z każdej strony, po prostu taka czarna obwódka.

W Sony Vegas użyłem funkcji Pan&Crop żeby się tego pozbyć, ale obraz się zoomuje i minimalnie traci się na jakości.

GT5 idzie w 1080p, czy to może temu? Bo w ustawieniach konsoli nie zaznaczyłem wtedy rozdzielczości 1080p, zaznaczyłem do 1080i.

Spróbuję zaznaczyć to 1080p i coś nagrać ale wątpię, żeby to pomogło bo przecież obraz sam sobie przeskakuje do dane rozdziałki.

Zastanawia mnie ta czarna obwódka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialbys podeslac material zrodlowy - mnie to wygląda, jak byś miał w grze ustawiony rozmiar ekranu nie na 100% i gra sobie z tego powodu skaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jak to wygląda:

Wybaczcie złą jakość, zapomniałem poprawić "ulepszaczami" filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×