Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał ktoś problem z pobraniem patcha? Próbuje już któryś raz i cały czas na 30% mnie wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie i skorzystalem z buga,jak ktos korzysta proponuje trofka wbic za ciuszki i tuning,i bez patcha sa o wiele drozsze samochody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie i skorzystalem z buga,jak ktos korzysta proponuje trofka wbic za ciuszki i tuning,i bez patcha sa o wiele drozsze samochody

O jakim patch mowa? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś problem z pobraniem patcha? Próbuje już któryś raz i cały czas na 30% mnie wywala.

Ja problemów nie miałem, ne licząc tego że wolno szło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak usunąć ten patch 1.01? Bo też bym sobie chętnie zarobił kase na sprzedaży merca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem z patchem ale przy 3-cim uruchomieniu gry zassało wkońcu całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michaliskox Też to zauważyłem. Na ostatnim okrążeniu przeciwnicy AI wyraźnie dają fory. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wydaje mi się że każde wolne pole w salonie samochodowym jest juz przypisane jakiemuś autu ;) a taka myśl mi się pojawiła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=7XivCMITD6o

 

Coś mi tu nie pasuje, IGN nie pozwoliłoby sobie na umieszczenie takiego materiału bez pozwolenia. Moim skromnym zdaniem jest to celowy zabieg PD.. Nie mogli pozwolić na transfer aut z save'u GT5, z uwagi na hybrydy (przerobione auta). A tak kupujesz 20 merców, masz 400milionów i możesz sobie pięknie odtworzyć cały garaż :)

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem dzisiaj serię zawodów "Nocni mistrzowie". Nowe trasy wyglądają przezajebiście, a tryb zmiennej pory doby w ogóle gniecie! Klimacik jest niesamowity, layout nowych tras jest mega przyjemny. To jest właśnie ten niesamowity feeling Gran Turosmo! <3


Matterhor_nqnappq.jpg


Szkoda tylko, że zdjęcia w tak niskiej jakości eksportuje ;/




 

Edytowane przez andryush
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie i skorzystalem z buga,jak ktos korzysta proponuje trofka wbic za ciuszki i tuning,i bez patcha sa o wiele drozsze samochody

Ile trzebq wydac kasy zeby wpadly te pucharki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu tego niewiem :Dale stuningowalem na maxa 2 fury i skorzystalem z remontu silnika x2 i wpadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dostaje się za wygrany wyścig w krajowa a ?? I międzynarodowych? ?

 

odpowiednio 10-15k oraz 20-30k w międzynarodowych b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiednio 10-15k oraz 20-30k w międzynarodowych b

Mało. ..50 wyścigów na średnie jedno auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie prawie ściąga mi jakąś mini-aktualizację, ale w powiadomieniach nic nie wspominają, a miało tam być pisane, co poprawiają, dodają itp.. Zapewne jakieś małe błędy, ale chciałbym wiedzieć jakie.. Nie będę co chwilę sprawdzał, czy poprawiła coś z tych błędów, o których wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że zniknęło migotanie tylnych świateł Alfy MiTo. Wcześniej tak dziwnie się mieniły, jakby diody w tylnym reflektorze zapalały się naprzemian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=7XivCMITD6o

 

Coś mi tu nie pasuje, IGN nie pozwoliłoby sobie na umieszczenie takiego materiału bez pozwolenia. Moim skromnym zdaniem jest to celowy zabieg PD.. Nie mogli pozwolić na transfer aut z save'u GT5, z uwagi na hybrydy (przerobione auta). A tak kupujesz 20 merców, masz 400milionów i możesz sobie pięknie odtworzyć cały garaż :)

Właśnie po newsie i filmie z tego źródła zdecydowałem się jednak na ten cały myk :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po newsie i filmie z tego źródła zdecydowałem się jednak na ten cały myk :P.

A ja zdecydowałem się na myk po czym usunąłem save bo gra wydaje mi się trochę zbyt łatwa z max podrasowanym autem. Nie wiem na którą wersje się zdecydować. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi, że trzeba zaraz ulepszać auta na maks czy kupować najdroższe fury i inne veyrony. Ja nakupiłem race carów, bo może przydadzą się pod jakieś wyścigi online, będę miał z czego wybierać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję cyfrową i za dużo zachodu by bawić się w te cheaty, może to i dobrze. Mam więcej satysfakcji z każdego kupionego auta. Jak potrzebuję kasy to wsiadam w swoje Audi R18 i robię kilka wyścigów pod rząd na owalu Indy w wyścigu Niczym wiatr (iA). Za 3:40 min. wpada 43610 cr. Na razie nie wymyśliłem bardziej dochodowego sposobu na kredyty w grze, legalnego oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi, że trzeba zaraz ulepszać auta na maks czy kupować najdroższe fury i inne veyrony. Ja nakupiłem race carów, bo może przydadzą się pod jakieś wyścigi online, będę miał z czego wybierać :).

W sumie racja. Ale ciężko się opanować :-)

Mam wersję cyfrową i za dużo zachodu by bawić się w te cheaty, może to i dobrze. Mam więcej satysfakcji z każdego kupionego auta. Jak potrzebuję kasy to wsiadam w swoje Audi R18 i robię kilka wyścigów pod rząd na owalu Indy w wyścigu Niczym wiatr (iA). Za 3:40 min. wpada 43610 cr. Na razie nie wymyśliłem bardziej dochodowego sposobu na kredyty w grze, legalnego oczywiście ;)

To całkiem dużo. Wychodzi ze początek gry jest tylko średni w zarobki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×