Skocz do zawartości
DeX

Starsze Cod'y

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzeglądałem dział COD i zobaczyłem,że nie ma żadnego tematu na temat starszych codów,takich jak dla mnie nadal świetny COD 2.

Gra ktoś z Was jeszcze w te starsze odsłony serii,np we wspomnianego coda 2 przez sieć?

Jak dla mnie,cod 2 do dziś jest b.dobrą grą.W erze nowych codów,które zarabiają na siebie właśnie dzięki starszym odsłonom,mnie ( i zapewne nie tylko mnie) nadal podoba się COD 2,daje dużo funu.Co prawda już troszkę nie grałem,bo komp zepsuty,ale gdy go wkońcu naprawie to na pewno pogram.Utkwiła mi w pamięci akcja którą przeprowadziłem szmat czasu temu,gdy to byłem ruskiem z PPSh (ten kto grał w coda 2,wie,że tam są dla ruskich 2 ppsh - jedna z nich to najlepszy karabin w ogóle z całej gry,dlatego też później została zablokowana na wielu serwerach),niczego nie świadomy wszedłem do domku,gdzie ku mojemu zdziwieniu było z 10 niemców odwróconych do mnie plecami,bo się ,,miszcze" grupką ustawili do dziury w ścianie i strzelali.Wymordowałem wszystkich zanim w ogóle się zorientowali że jestem za nimi.

Później zrobili CoD WaW w moim ulubionym klimcie - II WŚ,lecz dla mnie to syf,kupiłem na premiera na PC'ta i jeżeli już grałem to na zombie,bo multi jak dla mnie było cienkie,i nie dorównywało Codowi.I ten wkur*iający koleś,który gada przez całą runde o dupie maryny,teksty typu We....deathmatch(już nie pamiętam co do było za zdanie),nie,to nie był koleś gadający przez mikro.Już nawet nie pamiętam czy wpadłem wtedy na to,by sprawdzić w opcjach możliwość wyłączenia go.

No ale dobra,zszedłem na drogę coda waw,który ma swój temat,wróćmy do starszych codów - czy wy też nie uważacie że kiedyś bez tego aż nadto widocznego dynamizmu było lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny temat szczerze mówiąc. Dla mnie świetnie, bo wspomniałeś o Call of Duty 2 w którego gram już 6 lat. Na pierwotnej wersji 1.0 masa cheaterów, ale w wersji 1.3 są prawie wszystkie serwery z Pb... Ile ja w tą grę przegrałem, ile sparingów klanowych, ile w ogóle klanów. Genialna gra. Do tej pory gra na prawdę sporo ludzi w sieci. Czasem gry nie muszą być ładne, by były na prawdę z prawdziwego zdarzenia i nadto grywalne. Taki jest właśnie Call of Duty 2, lecz śmiało przyznam, że grafikę na prawdę ma świetną jak na tamte czasy. Jak naprawisz kompa to na pewno coś zagramy.

Co do PPSh, nie widzę w niej jakoś takiej mocy. Dla mnie najlepszy zawsze był Kar98 z lunetą, i mój kochany M1Garand.

Dzięki za temat, bo na pewno będę się tu wypowiadał. Tak w ogóle, to na PS3 nie ma tylko jednego CoD'a, właśnie Call of Duty 2. CoD 1 przecież jest na PS3 jeśli się nie mylę. Wersja Classic czy coś, może coś mi się dziwnie skojarzyło? :ermm: Szkoda również, że posiadacze Xbox'a dostali swoją wersje Call of Duty 2. Szczerze mówiąc chętnie bym zobaczył Call of Duty 2 na PS3 :banana: .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też bym zobaczył chętnie coda 2 na ps3.Dla mnie ppsh ma tą moc,zresztą nie bez powodu jest blokowana na serwerach,bo niemcy dostają po dupie od ruskich,szczególnie na mniejszych mapach.

Teraz gdybym zagrał w coda to pewnie totalny cienias byłby ze mnie,tak długo nie grałem w FPS'a na myszce,do tego przyzwyczajenie do bfa 3 na padzie.

Cena owej gry na pc w sklepach to chyba 39.90,na allegro z przesyłką wliczona 30 zł,więc nie ciężkie pieniądze,a można dużooo godzin przy niej spędzić

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×