Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to. Aż mnie kusi, zeby ponabijać sobie trofea, ale jako, ze jestem słaby we wszelkiego typu ściganki raczej nie będę próbował. Na bank za jakiś czas grę przejdę raz jeszcze.

Mam takie pytanko: zdarzyło się wam kiedykolwiek, zeby gra się zawiesiła?

Owszem. W rozdziale z tymi rusztowaniami, po wejściu do szybu, chyba ze trzy razy pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Gra się zawiesz i trzeba restartować. Jak zrobić ten diabelny timetrial skoro gra się wiesza...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Gra się zawiesz i trzeba restartować. Jak zrobić ten diabelny timetrial skoro gra się wiesza...?

Za którymś razem się nie zawiesi. Dlatego potrzeba sporo cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, ze ten feralny moment jest niedaleko od stratu, ale mimo to jest to upierdliwe. Jak grałem pierwszy raz przeraziłem się, że nie ukończę gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, ze ten feralny moment jest niedaleko od stratu, ale mimo to jest to upierdliwe. Jak grałem pierwszy raz przeraziłem się, że nie ukończę gry.

Też tak miałem. Szczególnie, że całe to rusztowanie trzeba przechodzić od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I minąć snajperów... Jak sobie przypomnę ten badziew to aż mnie skręca. Najśmieszniejsze, że gra chyba ma to w planie. Dopuszcza dpiero po 3 razie... Syfny błąd. Ciekawe dlaczego nie dodali łatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wam gra zawiesza to usuwacie pliki z patchem i instalujecie na nowo, mi za trzecim razem sie dobrze zainstalowala i sie nie zacinala.

xkf2z85fw0so67g0i6u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sie wam gra zawiesza to usuwacie pliki z patchem i instalujecie na nowo, mi za trzecim razem sie dobrze zainstalowala i sie nie zacinala.

Nie przypominam sobie, żebym miał jakikolwiek patch wgrany na ME.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
xkf2z85fw0so67g0i6u.jpg

Masz rację taki crap pasuje tylko do xshitu ale z ciekawości sam bym chętnie zagrał, żeby poczuć jak to jest być hardkorem :P

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie zamówiłem sobie używaną wersję za 68zł (do tego PES 2008 za 35zł), nie tak źle, tym bardziej, że jak pograłem w demko to gra bardzo mi się spodobała. Wiem, że jest od dłuższego czasu, ale teraz dopiero jakoś się nią zainteresowałem, a wygląda naprawdę ciekawie.

Tylko z tego co czytam, to nie widzę jakiś ochów i achów o tej grze :)

Może cud to to nie jest, ale w sam raz do pogrania, jak już nie ma się w co grać.

W każdym razie mam nadzieję, na miłą rozrywkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie zamówiłem sobie używaną wersję za 68zł (do tego PES 2008 za 35zł), nie tak źle, tym bardziej, że jak pograłem w demko to gra bardzo mi się spodobała. Wiem, że jest od dłuższego czasu, ale teraz dopiero jakoś się nią zainteresowałem, a wygląda naprawdę ciekawie.

Tylko z tego co czytam, to nie widzę jakiś ochów i achów o tej grze :)

Może cud to to nie jest, ale w sam raz do pogrania, jak już nie ma się w co grać.

W każdym razie mam nadzieję, na miłą rozrywkę :)

To jest świetna, niedoceniona gra, która dostarczy Ci świetnej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest świetna, niedoceniona gra, która dostarczy Ci świetnej zabawy.

No i takie komentarze lubię. Demo mnie wbiło w fotel. Świetny klimat!

Ściągłem dema Red Faction, inFamous, i właśnie Mirrora, i naprawdę chyba Mirror's z tych wszystkich najbardziej mi się podobał. Red Faction również wydaje mi się bardzo ciekawą pozycją, ale to trzeba poczekać aż trochę stanieje.

inFamous też mi się bardzo podobał, ale również dam mu jeszcze troszkę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra trwa "zaledwie" 8h, ale jest tam taka dawka adrenaliny i akcji, której nie uświadczysz w niejednej dłuższej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gdyby nie ME nie wyszło w roku w którym wyszła 4 część MGS'a to uznałbym ją za grę roku bo naprawdę jest fantastyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy fani Faith oraz ci którzy jeszcze nie sprzedali swego egzemplarza Mirror's Edge szanownie informuje że na polskim PSN(pewnie i na całym europejskim) zestaw dodatkowych mapek PURE teraz jest CAŁKOWICIE ZA DARMO. Radzę się pośpieszyć, bo możliwe że to jakiś błąd i zaraz wszystko znowu powróci do normy, jak tylko EA się o tym dowie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wahałem się, czy nie kupić właśnie swojej kopii, może przeznaczenie daje mi znak, abym zrobił to teraz :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, czy by nie kupić tego dodatku ;p Manna z nieba normalnie :biggrin: Trzeba dobić 90 gwiazdek i 100% :whistling:

Edytowane przez GoTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie o co chodzi w trophy superstar czy za kazdy wyscig moge otrzymac gwiazdkę np zrobie 90 razy 1 wysic za 1 gwiazdke czy za kazdy jest max 3 gwiazdki i trzeba idalnie zrobic kazdy wyscig??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że każdy wyścig trzeba zrobić idealnie.

A teraz moje pytanie, czy jak pobiorę mapki dodatkowe czyli będę miał więcej gwiazdek do zdobycia to nie muszę robić wszystkich tras perfekcyjnie i jak zdobędę z podstawki i z dodatku to 90 gwiazdek to trofeum wpadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem zagrać w ME. Załatwiłem ostatnio i zagrałem. Jestem w 4 czapterze. I jestem bliski pogryzienia joypada. Ta gra nie jest chyba dla mnie. Nie rozumiemy się z Faith.

Raz się łapię raz nie. Raz skacze tak, raz srak. Raz dalej, raz bliżej. Ginę dosłownie co 20 sekund. Bez przesady ale umarłem już chyba z 1000 razy (powinni dać za to pucharek :D), na każdym kroku. Dodatkowo pewne sekcje wspinaczkowe mogą doprowadzić do furii (rury srury w metrze?). Własnie pierdzielnąłem padem o ziemie! Nie chce nawet wiedzieć co jest w ostatnich etapach. To nie na moje nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chciałem zagrać w ME. Załatwiłem ostatnio i zagrałem. Jestem w 4 czapterze. I jestem bliski pogryzienia joypada. Ta gra nie jest chyba dla mnie. Nie rozumiemy się z Faith.

Raz się łapię raz nie. Raz skacze tak, raz srak. Raz dalej, raz bliżej. Ginę dosłownie co 20 sekund. Bez przesady ale umarłem już chyba z 1000 razy (powinni dać za to pucharek :D), na każdym kroku. Dodatkowo pewne sekcje wspinaczkowe mogą doprowadzić do furii (rury srury w metrze?). Własnie pierdzielnąłem padem o ziemie! Nie chce nawet wiedzieć co jest w ostatnich etapach. To nie na moje nerwy.

Hehe, mi biega sie tak dobrze i szybko ze bo jakiś czas widzę napis LOADING LEVEL :D zrobię platyne w Alone in the dark i zabieram sie za robienie platyny w ME. A wracając do mojego pytania, czy ktos juz przetestował moja teorię, czy bieganie po nowych trasach dodaje gwiazdki które potrzebne są ?do trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mi biega sie tak dobrze i szybko ze bo jakiś czas widzę napis LOADING LEVEL :D zrobię platyne w Alone in the dark i zabieram sie za robienie platyny w ME. A wracając do mojego pytania, czy ktos juz przetestował moja teorię, czy bieganie po nowych trasach dodaje gwiazdki które potrzebne są ?do trofeum?

Mhm, nowe trasy daja Ci tak samo gwiazdki jak stare lvle. Z drugiej strony to przeciez masz trofeum za 75(za 90 tez) gwiazdeczek, a masterujac podstawowe lvle mozesz miec max 72 gwiazdki. W kazdym razie nowe trasy sa super i polecam sciaganie ;p

Podsumowujac mozesz nabic platynke robiac trasy pure time trial(dodatek). Ja tak zrobilem (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chciałem zagrać w ME. Załatwiłem ostatnio i zagrałem. Jestem w 4 czapterze. I jestem bliski pogryzienia joypada. Ta gra nie jest chyba dla mnie. Nie rozumiemy się z Faith.

Raz się łapię raz nie. Raz skacze tak, raz srak. Raz dalej, raz bliżej. Ginę dosłownie co 20 sekund. Bez przesady ale umarłem już chyba z 1000 razy (powinni dać za to pucharek :D), na każdym kroku. Dodatkowo pewne sekcje wspinaczkowe mogą doprowadzić do furii (rury srury w metrze?). Własnie pierdzielnąłem padem o ziemie! Nie chce nawet wiedzieć co jest w ostatnich etapach. To nie na moje nerwy.

Jak dla mnie to jedna z łatwiejszych gier. A na hard wcale nie było trudno. Więcej trudności sprawia przejście gry bez broni ale i tak nie jest trudno (niestety mi nie zaliczyło, nie wiem dlaczego). A ostatni etap to jeden z łatwiejszych jeśli jest się wystarczającym cwaniakiem i obiera takie trasy aby ominąć wrogów lub wbiec między nich i szybko dotrzeć do drzwi, windy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedruny to największy syf w tej grze. Frustracja gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×