Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

OK, dzięki. Mam dodatek i nawet zaliczyłem już 3 z 4 dodatkowych akrobacji, ale mam olbrzymi kłopot z U-turn. Ma ktoś jakieś rady? Wiem gdzie, ale po drugim wallrun`ie nie mam dobrej wysokości i prędkości, co kończy się upadkiem w przepaść, zamiast wskoczeniem na drążek... Widziałem filmiki, ale przeskok ze ściany na ścianę to jakaś masakra.

Dziś załatwiłem speedrun pierwszego rozdziału. Niezła jazda. mam jednak pewne wątpliwości co do leveli na których trzeba pokonać przeciwnika, np. na statku. Wiadomo, że przeciwnik jest trudny do pobicia i pokonanie go zajmuje sporo czasu. Jak to wygląda, trzeba z bossami walczyć, czy też nie?

Owszem, w 7 chapterze trzeba pokonać Celleste na statku, a walka nie jest trudna. Polecam ślizg+kop oraz skok+kop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, w 7 chapterze trzeba pokonać Celleste na statku, a walka nie jest trudna. Polecam ślizg+kop oraz skok+kop.

popieram. Na hardzie już po kilku kopniakach rozbroiłem wroga na tym statku, ani razu nie ginąc. Zajmuje to mniej niż 1 minuta. Nie wiem na jakim poziomie trudności są speedruny, ale jeśli na easy to będzie pewnie jeszcze krócej. Trzeba tylko patrzeć na to, kiedy jej broń zmienia kolor na czerwony i od razu to wykorzystać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam już od dłuższego czasu ale dopiero wczoraj do niej usiadłam i ją ukończyłam :whistling:

ME ma bardzo ładną grafikę - kolorystyka jest obłędna, jedyna w swoim rodzaju. Także utwór tytułowy "Still alive" na stałe zagościł na moim PC;)

Gra niesamowicie denerwuje... Było parę momentów gdy nie wiedziałam po prostu co robić i musiałam sprawdzać na youtubie jak dokładnie przejść dany fragment. Niemniej po przejściu już danego levelu, gdy już wiemy gdzie pobiec/skoczyć itd. gra jest o wiele przyjemniejsza :biggrin:

Nie mam jednak zamiaru zdobywać platyny - jest to dla mnie zbyt czasochłonne i zamiast tego wolę pograć w coś innego.

Ale czekam na drugą część :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych gier PS3 jakie grałem

unikatowa sama w sobie

Platyna - trudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych gier PS3 jakie grałem

unikatowa sama w sobie

Platyna - trudna

To moja najłatwiejsza platyna :laugh:

Nie wiem co ludzie widzą trudnego w tej grze... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ludzie widzą trudnego w tej grze... :pardon:

time triale i speedruny :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Aczkolwiek każdą planszę można załatwić, potrzeba jednak trochę treningu. Coraz bardziej oddala się perspektywa wykończonia trofików i zdobycia platynki. Za dużo gier, za mało czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama przyjemność :laugh:

... i jest proste :whistling:

Jak jest to dla Was za trudne użyjcie YT :pardon: Ja go użyłem do niektórych tras z dodatku, bo w niektórych miejscach nie widziałem jakiegoś skrótu na tych klockach :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskakiwanie na kosz, z którego się odbijamy nie musi każdemu wyjść. Co więcej, nie wszysycy dobrze sobie radzą z walką. Gra wcale taka prosta nie jest. Widocznie masz zręczne palce i dobry refleks, czego gratuluję, ale nie każdy musi być tak dobry w te klocki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskakiwanie na kosz, z którego się odbijamy nie musi każdemu wyjść. Co więcej, nie wszysycy dobrze sobie radzą z walką. Gra wcale taka prosta nie jest. Widocznie masz zręczne palce i dobry refleks, czego gratuluję, ale nie każdy musi być tak dobry w te klocki. ;)

Szukaj filmików gdzie ludzie nagrywają jak graja na konsoli, z tym koszem też widziałem, i od razu stwierdziłem, że YT suck :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak platyna mi wpadła, ale nie jest to bułka z masłem

srebra i złota z dodatku DLC raczej nie zdobęde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna jest prosta, ale 100% juz nie. Polecam uzywanie Ghost'ow, a nie YT. Zobaczylem sobie na YT i w ogole mi nie pomoglo.

Takie 100% warto miec. Swiadczy ono o cierpliwosci i skillu gracza ;)

Teraz trzeba tylko czekac na E3 na sequela. To bedzie cos :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie,będzie. Jestem tylko ciekaw,jakie innowacje wprowadzą.Chyba na za dużo nie mogą sobie pozwolić,bo nie wiem,co takiego mogliby zmienić. Na pewno poprawienie płynności ruchów bohaterki byłoby ok , ale tak szczerze to nie wiem,czy jest to możliwe.

Mały offtop. O, Okami. Uwielbiam grę :)

Edytowane przez Aberguy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej ruchow, poprawic bugi i glitche (bo tych byla masa), bardziej emocjonujace campaign oraz cos na co bardzo licze... Edytor leveli. To by dawalo nieskonczone mozliwosci w ME2.

O tak, Okami to najlepsza gra ever ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra spoko ale kampania średnia, ale i tak czekam na ewentualną dwójkę. Mi tam się nie chciało zupełnie robić time trialów i speed runów czy jak one się nazywały, i gdyby nie trofea nigdy nawet bym nie włączył tej opcji, więc je sobie odpuściłem bo nie wydało mi się to ani fajne ani wnoszące coś do gry. To pewnie dlatego że szczerzę nienawidzę tego całego parkura :tongue: i uważam to za jeden z większych idiotyzmów świata. Mimo to grałem w ME bo to jakaś odmiana, ale już bieganie na czas, bleeee bez sensu.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to swoiste wyścigi, więc bieganie na czas jest w pełni uzasadnione.

Co w kampani jest niby pozbawione sensu, czy kiepskie? Fabuła jest całkiem spoko.

ME2, o ile powstanie, ma opowiadać historię kogoś zupełnie innego. Tak przynajmniej kiedyś wypowiadali się ludzie z DICE. Trylogia, bo o niej była mowa, ma przedstawiać realia świata z perspektywy róznych osób/stron. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy zostali jakimś policmajstrem w Dwójeczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME2 bedzie przedstawione na E3, tak wynikalo z raportow EA ;) Wiadomo, ze to bedzie tylko teaser, ale przynajmniej bedziemy wiedziec, ze juz sie robi.

Time Trial i Speedruns nie sa dla osob, ktore kupily ME, bo tak im sie spodobalo. To jest dla wyjadaczy, ktorzy maja co robic po standardowym przejsciu gry. Wchodzac na YT zobaczysz, ze takich osob jest na prawde sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedrun niepotrzebny? Dzięki temu można opanować do perfekcji każdą trasę i nauczyć się sporo nowych trików.

Do tego masa skrótów na każdej mapie, więc jest co robić. Spędziłem dobre kilka dni robiąc speedruny, a i tak nie mam wszędzie 3 gwiazdek.

Time trial już mniej mi się podobał, ale też nie było źle.

Co do ME2 to mam wielką nadzieję na dużo dłuższą fabułę, bo gra na kilka godzin bez względu na to jaka dobra nie jest to zawsze pozostawia niedosyt.

Tym bardziej jak mam dać za nią prawie 200zł w dniu premiery, a potem na drugi dzień nie mieć już co robić to nie będzie ok.

W pierwszej części właśnie fabuła jest bardzo krótka, ale że za grę dałem około 50zł to nie żałowałem ani złotówki.

Poza tym gra jest świetna i strasznie podoba mi się jej klimat. Oby w drugiej części go utrzymali. Sterylne miasto to jest to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem dobre kilka dni robiąc speedruny, a i tak nie mam wszędzie 3 gwiazdek.

Nie pomyliło ci się z Time Trailami, bo o ile dobrze to w nich mozna było zdobyć od jednej do 3 gwiazdek, a speedrun można było po prostu zaliczyć, albo papa. No chyba, że mi pamięć szwankuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę na PC.

Bardzo podoba mi się miasto w którym rozgrywa się akcja. (podobne osiedle właśnie wzniosło się na ''polach'' za moim domem :thumbsup: )

Muzyka doskonale dopasowana i że to remixy jednej piosenki, skapnąłem się dopiero po obczajeniu płytki z soundtrackiem dołączanej do ''Edycji PC''.

krótka. aż za.

no cóż, po przejściu gry schudłem 2 kilo, potem skręciłem kostkę na bieganiu po off-roadzie. :tongue:

ja polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×