Skocz do zawartości
MichalEEEk

Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Genialny innowacyjny pomysł. Trochę arcydzieło na miarę gier Team ICO i SotC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No !

Szykuje się kolejne konkretne granie ;)

Przynajmniej na takowe wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra pojawi się tylko na PSS, przenieść do odpowiedniego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Tylko dlaczego tak długo trwa produkcja.

Mam przeczucie, że gra będzie mega !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę interesująca pozycja :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujący patent z tym deszczem. Zapowiada się naprawdę solidny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojechali z koksem.

Gra ma się ukazać na rynku w grudniu 2013.

 

Człowiek będzie myślał już tylko o PS4, a trzeba będzie kupić grę z PS3 :)

Jedyne co to jest nadzieja, że pokaże się ona w PSS i będzie można użyć tego zapowiedzianego stream`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra zapowiada się ciekawie ale wątpię bym ograł ją na premierę: wrzesień GTA + październik Beyond- IMO ważniejsze pozycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto znać cenę: 52zł PSS. Przed pierwszym października [premiera] będą preordery w PSS zawierajace extra zawartość jak audio i theme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Must have. Ta generacja ma piękne zakończenie, a jej zwieńczeniem będzie min. Rain, GTAV BtS, czy Dark Souls II. Grania co najmniej na rok...i po co komu PS$ z dwoma tytułami startowymi?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena Rain to 49 zł. W sumie to całkiem dobra oferta. Liczę, że będzie takim samym zaskoczeniem jak Limbo i Journey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero październik ?

pogięło ich ?

Ile można czekać na taką małą gierkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spreorderowane - czuję ze to będzie świetnie wydane 49 zł, zacieram ręce i czekam na początek października...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niespecjalnie martwie sie patrząc na recenzje (średnia ocen 7/10 wow "ale słabo" - juz naprawdę ludzie widząc 7 mają tytuł za crapa?? - współczuję...) jutro lecę przeżyć kolejną dziwną przygodę serwowana za sprawą psn... po ostatnim maratonie zaserwowanym przez parę perełek niezależnych (z nowszych - brothers, lone survivor, zeno clash 2, i pare rebootow platformerow sprzed lat) cieszę się że mogę pograć w kolejną przygodę tego typu...

oby zapadala w pamięć choćby tak jak papo & yo które dostało naprawdę średnie oceny przez srecenzentow/debili wychowanych na bezmozgich pro amerykańskich shooterach typu dumny i napakowany marines morduje 10000000 zolniezy/zombie/mutantow/kosmitow czy inne debilne kreatury i "przygodowkach" jak oni to zwa (zaporzyczona nazwa od wymarlego gatunku point & click) zapominając że nie oprawa sie liczy a "dusza"... cóż dla mnie historia dziecka bitego przez ojca zapadła bardziej w pamięci od w/w gatunków from usa...

rain jak patrzę sobie po trailerach do dnia dzisiejszego kojarzy mi sie przede wszystkim z bardzo dobrym soundtrackiem i choćby dla niego postaram sie ukończyć tytuł... czy recenzje które mówią że nie jest to ico sprawiły ze mój zapał zmalał?? Na bank nie gdyż nigdy o tym tytule w podobnych kategoriach nie myślałem... mam jedynie nadzieję ze nie dostanę powtórki przereklamowanej gry tego typu jakim moim zdaniem byl niewątpliwie "niedokonczony labadek"... Ale wszystko będzie jasne dla mnie jutrzejszej nocy kiedy spokojnie po pracy będę spijal browarek i starał sie delektować grą...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×